Dr. İsmet BİNGÖL ,Elazığ 'da kalça dikleştirme ameliyatı oldum, nasıl olmuş kızlar.

Yaa yüzüm görünmüyor sonuçta, tanıdıklara soramıyorum gizli oldum çünkü ameliyatı bari internette sorayım dedim ne olsa yüzümüz görünmüyor kimse popomdan tanımaz beni 😂😂😂
squat tarzı sporlar denemiş miydiniz daha önce

Yaa yüzüm görünmüyor sonuçta, tanıdıklara soramıyorum gizli oldum çünkü ameliyatı bari internette sorayım dedim ne olsa yüzümüz görünmüyor kimse popomdan tanımaz beni 😂😂😂
Evet tanımaz da
İnsanda da biraz utanma olur yahu
:olamaz:
Burun estetiği olmuş da onu atıyor sanki.

Arkadaşlar Internet bu tarz fotoğraflarla dolu, sağlıkta ayıp olur mu? Biz müstehcen diye paylaşmıyoruz bunları, bu ameliyatları düşünenlerin bu fotoğraflara o kadar ihtiyacı var ki
bu sağlık değil ki ama keyfi yaptırılmış bir şey şahsen birinin kalçası şap diye karşıma çıksın istemem :KK70:

Maşallah taş gibi olmuş.
Umarım o izler de bir an önce geçer.
Sonuçta burası estetik topigi, başlıkta fotoğraflı olduğunu belirtmissiniz,popo estetiği demişsiniz. Ne zararı var ki atmanizin? Fikir sahibi olmak isteyen insanlar için iyi bile olmuş. Ameliyat resimleri sonuçta, erotik içerikli Muzir neşriyat muamelesi görmesi saçma

bu sağlık değil ki ama keyfi yaptırılmış bir şey şahsen birinin kalçası şap diye karşıma çıksın istemem :KK70:
Araştırma üzerinde olan bir insan için gayet normal bir şey zaten, ama araştırmakta olan kişi için
Halbuki böyle şeyler için forumda albüm oluştırma diye bir şey var.
Masadakiler neyse de
Ay neyse ben bisey demiyorum bana hiç normal gelmedi çünkü:KK70:

Araştırma üzerinde olan bir insan için gayet normal bir şey zaten, ama araştırmakta olan kişi için
Halbuki böyle şeyler için forumda albüm oluştırma diye bir şey var.
Masadakiler neyse de
Ay neyse ben bisey demiyorum bana hiç normal gelmedi çünkü:KK70:
evet hiç böyle şeylere bakmadığım için garipsedim bana da normal gelmedi burun falan değil sonuçta :KK70: belki bin tane insan bakacak :KK70:

Maşallah taş gibi olmuş.
Umarım o izler de bir an önce geçer.
Sonuçta burası estetik topigi, başlıkta fotoğraflı olduğunu belirtmissiniz,popo estetiği demişsiniz. Ne zararı var ki atmanizin? Fikir sahibi olmak isteyen insanlar için iyi bile olmuş. Ameliyat resimleri sonuçta, erotik içerikli Muzir neşriyat muamelesi görmesi saçma
Karın germe ,360 derece ameliyatları vs bu tip fotoğraflar çok neden yadırgandi anlamadim amacım erotizm bir paylaşım yapmak asla değildi.. yorumunuz için teşekkürler

Arkadaşlar Internet bu tarz fotoğraflarla dolu, sağlıkta ayıp olur mu? Biz müstehcen diye paylaşmıyoruz bunları, bu ameliyatları düşünenlerin bu fotoğraflara o kadar ihtiyacı var ki
Ama biz sağlıkçı değiliz forumda. Burada kadin gibi davranan erkek üyeler var. Haberiniz olsun.

Karın germe ,360 derece ameliyatları vs bu tip fotoğraflar çok neden yadırgandi anlamadim amacım erotizm bir paylaşım yapmak asla değildi.. yorumunuz için teşekkürler
Şimdi konu gundem kısmında olduğu icin herkesin ana sayfasina düştü, durduk yere 🍑 görmüş oldular gece gece😅. İlgi alanına girmeyen insanlara tuhaf gelmiştir. Onları da anlıyorum:) Ama yarın bir gün popo dikleştirme ameliyatı için kk'da dolaşan insanlar teşekkür mesajı atarlar, üzme canını:)

Bir de bizden beklediğiniz nedir? Poponuzu mu övelim?
Bu ameliyatı olmak isteyen insanlar için..övün diye değil. Bi iş başarılı yapılmışsa övülede bilir. Sonuçta sarkmış halini de paylaştım.amacim beğeni almak olsaydı onları paylaşmazdim. Ameliyat masanini da paylaşmazdim dikişler saklar iç camasiriyla falan atardım. Umarım aradaki farkı anladiniz

X