Dr. İsmet BİNGÖL ,Elazığ 'da kalça dikleştirme ameliyatı oldum, nasıl olmuş kızlar.

Vallahi bu tepkileri alınca çok şaşırdım ve üzüldüm. Ben bu sitede 360 derece germe olan vajinasi göğsü her yeri görünen fotoğraflar gördüm hiç birinin altında kimse böyle dalga geçmiyor. Ben mi yanlış bir yere konu açtım diye kontrol ediyorum hayır vücut estetiği diyor.
Kesinlikle haklısın. Bende şaşırdım. Burada arkadaşlar böyle saçma tepki vermez. Bu bir ameliyat resmi ve kötü bir şey yok. Çok geçmiş olsun güzel olmuş.

Resimde yüzü görünmüyor. Anadan üryan 360 derece germede resim koyanlar var herkese açık. O sayfaya bakınca şok oluyor insan.Üstelik yüz bile görünüyor başka resimlerinde. Hem de poz poz koyulmuş önden arkadan bir de cinsel bölgeye çıkartma koyulmuş. Buradaki resimde hiç bir şey yok. Ameliyat resmi o kadar.
Dün aksamki resmi böyle bir resim değildi, biz hanımefendiye sebebini resmin nerelere kadar yayılabileceğini de , resmi sadece üyelerin göreceği şekilde koyabileceğini falan söyledik. O resmi kaldırdı zaten. Siz kendisine yorum yapın geçin. Benim yorumuna takılmayın.

Dün aksamki resmi böyle bir resim değildi, biz hanımefendiye sebebini resmin nerelere kadar yayılabileceğini de , resmi sadece üyelerin göreceği şekilde koyabileceğini falan söyledik. O resmi kaldırdı zaten. Siz kendisine yorum yapın geçin. Benim yorumuna takılmayın.
Bende yorumlara şaşırdım. Çünkü böyle yorumlar yapmazlar.. Uyarın için teşekkürler.

O resmi insanlar sorunu daha net görsün diye koydum. Orada bariz belliydi. Herkes iç çamaşırına takıldı. Kıvrılmış da yanları rulo olmuş da... aşağı sıyırmışım da çizim var orda çizimi kapatayım mi? İstesem öyle bir şey giyer öyle bir açıdan foto atarım ki sorunsuz harika Bi popo görünürdü ben en net halini paylaştım

O resmi insanlar sorunu daha net görsün diye koydum. Orada bariz belliydi. Herkes iç çamaşırına takıldı. Kıvrılmış da yanları rulo olmuş da... aşağı sıyırmışım da çizim var orda çizimi kapatayım mi? İstesem öyle bir şey giyer öyle bir açıdan foto atarım ki sorunsuz harika Bi popo görünürdü ben en net halini paylaştım
Ben çamaşırınıza hiç birşey söylemedim.

iyi ki vajinoplasti olmamışsınız

tövbe tövbe

gözünüz ne görüyorsa o olmuş kötü desek geri mi alacaksınız totonuzu

kafayı yedi millet ya :olamaz::olamaz::olamaz::olamaz:

Vermesindeki sakınca nedir? Bana direkt watsaptan yolladı. Aksine hastalar instagramda falan kendi görüntülerini paylaşma izni vermez.
Sakınca var demedimki. Neden öyle algıladınız ki? Hatta vermesi iyi olmuş sanırım, yaptırmak isteyen başkalarına da fikir vermesi açısından

Fazla kilo alıp vermekten ötürü sarkmalarım vardı, yıllardır araştırma yapıyorum. Ben öneriyle bir yere gittiğimde genelde sonu hüsran oluyor bu sefer kendim araştırıp doktorumu kendim seçtim.
Diğer doktorlar gibi beni başından savmadı, sorduğum tüm sorulara uzun uzun ikna edici yanıtlar verdi, bu işi severek ve hevesle yaptığını gördüm. Zaten emekli tecrübeli bir doktor ama aynı zamanda kendisinde henüz yeni mezun bir doktorun heyecanı vardı.
Ameliyat 4-5 saat sürdü. 3 gün hastanede kaldım ve taburcu oldum. Şu an 5. günüm ağrı sıfır, zaten ilk gece dışında ağrı olmadı. Yatakta her yöne rahatça yapabiliyorum, sırtüstü yatmakta bir sorun yokmuş ama ben psikolojik olarak sırtüstü yatarsam dikişlerim ayrılır diye korkuyorum.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar soru olursa yine yanıtlarım.
Cok zor bir ameliyat olsa gerek gecmis olsun cok cok iyi duruyor bence umarim cabuk toparlarsiniz

Fazla kilo alıp vermekten ötürü sarkmalarım vardı, yıllardır araştırma yapıyorum. Ben öneriyle bir yere gittiğimde genelde sonu hüsran oluyor bu sefer kendim araştırıp doktorumu kendim seçtim.
Diğer doktorlar gibi beni başından savmadı, sorduğum tüm sorulara uzun uzun ikna edici yanıtlar verdi, bu işi severek ve hevesle yaptığını gördüm. Zaten emekli tecrübeli bir doktor ama aynı zamanda kendisinde henüz yeni mezun bir doktorun heyecanı vardı.
Ameliyat 4-5 saat sürdü. 3 gün hastanede kaldım ve taburcu oldum. Şu an 5. günüm ağrı sıfır, zaten ilk gece dışında ağrı olmadı. Yatakta her yöne rahatça yapabiliyorum, sırtüstü yatmakta bir sorun yokmuş ama ben psikolojik olarak sırtüstü yatarsam dikişlerim ayrılır diye korkuyorum.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar soru olursa yine yanıtlarım.
Selam bende aynı ameliyatı planlıyorum 72 kg 1,65 boyum basenlerim sarkık fiyat ne ödediniz

bu sağlık değil ki ama keyfi yaptırılmış bir şey şahsen birinin kalçası şap diye karşıma çıksın istemem :KK70:
Şap diye karşınıza çıkmıyor özellikle bu konuya girip bakmanız lazım. Başlıkta da belirtmiş konu sahibi. Kalça dikleştirme ve resimli diye. Girip bakmasaydınız garipseyecekseniz.

Şap diye karşınıza çıkmıyor özellikle bu konuya girip bakmanız lazım. Başlıkta da belirtmiş konu sahibi. Kalça dikleştirme ve resimli diye. Girip bakmasaydınız garipseyecekseniz.
bakarım istediğim yorumu da yaparım herkes kendi işine baksa harika olur ya

X