Dr. İsmet BİNGÖL ,Elazığ 'da kalça dikleştirme ameliyatı oldum, nasıl olmuş kızlar.

Bu kafalar asla değişmeyecektir hanımefendi siz kendiniz için güzel birşey yapmışsınız ve dediğiniz gibi bu tür ameliyat olmak isteyenler için çok çok önem arz ediyor bu fotoğraflar. O yüzden öncelikle çok çık geçmiş olsun genelde kötü yorum yapmış olan hanımefendiler hayatımızın her noktasında olabilecek cinsten klasik kadınlar evde ayıcıklı pijamalarıyla burda ahkam kesebilecek cinslerden o yüzden lütfen canınızı sıkmayın zihniyet hep aynı değişmez :KK66: başarılı bir ameliyat olmuş tabi tam anlamıyla anlamak için en az bi 6 ay geçmesi lazım tekrardan geçmiş olsun

Sonucunuz cok güzel olmuş. Kendiniz için güzel bir şey yapmışsınız. İzlerinizi de kafaya takmayın gördügüme bakarak yorumluyorum buna değermiş. İzler için yaralar tamamen kapanınca bası yapan silikon bantlardan kullanın. Biraz pahalı ama bir tekrar tekrar kullanılabilir karın germe için cok kullanan oldu hepsi memnun kaldı. Tekrar tekrar gecmiş olsun.

Çok güzel olmuş iyi ki yaptırmışsınız. İzler rahatsız ederse ilerde dövme yaptırırsınız.
Resimler için uyarmanın da bir adabı vardır. Resmen alay edip gülüşmüşler. Bir kadının diğer kadına yaptıklarını görünce şok oldum. Hiç yorumları kafanıza takmayın

Ay yorumlara gel hayatlarında ilk defa popo görmüş 3 yaşında çocuklar gibi kıkırdayıp o yaş iqsuna uygun yorumlar yapmışlar inanamadım.. bu fotoğraflar gayet normal bir ameliyat fotosu ve konu sahibi de başlıkta belirtmiş zaten popo ameliyatı olduğunu ve fotoğraflı olduğunu..
Ya sabır..
bu arada ameliyatınız çok başarılı olmuş şuanki durumu nasıl acaba? Yumuşama ya da selülit sorunu oldu mu? Bu ameliyatı isteyen ama çok korkan biriyim hatta vazgeçmek üzereyim o yüzden koyduğunuz fotolar fikir açısından benim için çok iyi oldu.. teşekkür ederim 🌸

Uzun süredir foruma girmiyordum. Nolmuş buralara böyle anlamadım. Eskiden böyle tuhaf insanlar yoktu. Neyse, ben çok beğendim ameliyatınızı. Ben de düşünüyorum ve bana fikir oldu, içimi rahatlattı. 🙏🏻🍀

Izler ne durumda su anda ? Cok guzel olmuş bu arada

Merhaba benim fazla kilo alıp vermekten ötürü sarkmalarım vardı, yıllardır bu ameliyatı düşünüyorum.Genelde öneriyle bir yere gittiğimde sonu hüsran oldugu için bu sefer kendim araştırıp karar verdim.
Görüştüğüm bazı doktorlar sanki ben bu ameliyatı olmakta ciddi değilmişim de boşuna vakitlerini alıyormuşum gibi davrandı. İsmet hoca ise sorduğum tüm sorulara uzun uzun ikna edici yanıtlar verdi, bu işi severek ve hevesle yaptığını gördüm. Zaten emekli tecrübeli ama bununla beraber heyecanını da kaybetmemiş biri.

Ameliyat 4-5 saat sürdü. 3 gün hastanede kaldım ve taburcu oldum. Şu an 5. günüm ağrı sıfır, zaten ilk gece dışında ağrı olmadı. O gece de evet çok ağrıdı ama geçince unutuluyor işte:)) Şu an her yöne rahatça yatabiliyorum, sırtüstü yatmakta da bir sorun yokmuş ama ben psikolojik olarak sırtüstü yatarsam dikişlerim ayrılır diye korkuyorum.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar soru olursa yine yanıtlarım.
Başarılı görünüyor

Simdi ben anlamadım kalçanız dik dursun diye koskocaman ömür boyu yol gbi duracak o dikiş izlerine razı mi geldiniz cidden ??

Simdi ben anlamadım kalçanız dik dursun diye koskocaman ömür boyu yol gbi duracak o dikiş izlerine razı mi geldiniz cidden ??
Bugüne kadar ilk kez mi gördünüz bu tarz bir ameliyat? Memeler nasıl büyütülüp küçültülüyor sanıyordunuz? Tüp mide ameliyatı sonrasında deri germe ameliyatı? Bunları duymamış olmak için internete ilk kez bugün erişmiş olmanız gerek.

Bugüne kadar ilk kez mi gördünüz bu tarz bir ameliyat? Memeler nasıl büyütülüp küçültülüyor sanıyordunuz? Tüp mide ameliyatı sonrasında deri germe ameliyatı? Bunları duymamış olmak için internete ilk kez bugün erişmiş olmanız gerek.
Benim yorumumla senin yazdığın cevap ne alaka ?? Ben diyorum ki kalca kaldırıldı diye omurboyu belli olacak bu dikiş izlerine değer miydi demek istedim .yanı o dikiş izleri kolay kapanmıyor ayrıca enfeksiyon kapabilir ve ayrıca ayrıca boydan boya o dikiş izi oyle kalmıyor maalesef beyaz uzun bi dikis lekesine dönüşecek zamanla sizce görüntü olarak bu şekilde cok mu estetik durmus anlamında yorum yazdım

Benim yorumumla senin yazdığın cevap ne alaka ?? Ben diyorum ki kalca kaldırıldı diye omurboyu belli olacak bu dikiş izlerine değer miydi demek istedim .yanı o dikiş izleri kolay kapanmıyor ayrıca enfeksiyon kapabilir ve ayrıca ayrıca boydan boya o dikiş izi oyle kalmıyor maalesef beyaz uzun bi dikis lekesine dönüşecek zamanla sizce görüntü olarak bu şekilde cok mu estetik durmus anlamında yorum yazdım
Yorumunuza " Şimdi ben anlamadım " diye başladığınız için ilk kez mi görüyorsunuz yazdım. Boydan boya dikiş izi külot çizgisinde kalıyor. Herkesin görebileceği en çıplak hali, bikini olur. Onda da belli olmaz. Cinsel ilişki yaşayacağı kişiyle de baştan konuşur söyler. Mutsuz oldugu bir vücutla gezmektense, herkesin güzel gördüğü, dikiş izini kendisinin gördüğü bir vücuda sahip olmak çok akıllıca. Sizin yorumunuz tuhaf o sebeple.

Yorumunuza " Şimdi ben anlamadım " diye başladığınız için ilk kez mi görüyorsunuz yazdım. Boydan boya dikiş izi külot çizgisinde kalıyor. Herkesin görebileceği en çıplak hali, bikini olur. Onda da belli olmaz. Cinsel ilişki yaşayacağı kişiyle de baştan konuşur söyler. Mutsuz oldugu bir vücutla gezmektense, herkesin güzel gördüğü, dikiş izini kendisinin gördüğü bir vücuda sahip olmak çok akıllıca. Sizin yorumunuz tuhaf o sebeple.
Hayırdır sen avukatımisin anlamadım sizene benim görüşümden madem cok dert ettiniz sevgilisine ne söyleyeceğini, bence gotunun sarkık oldugunu söylese daha sağlıklı olacakmış sayın avukat hanım :)))

Merhaba benim fazla kilo alıp vermekten ötürü sarkmalarım vardı, yıllardır bu ameliyatı düşünüyorum.Genelde öneriyle bir yere gittiğimde sonu hüsran oldugu için bu sefer kendim araştırıp karar verdim.
Görüştüğüm bazı doktorlar sanki ben bu ameliyatı olmakta ciddi değilmişim de boşuna vakitlerini alıyormuşum gibi davrandı. İsmet hoca ise sorduğum tüm sorulara uzun uzun ikna edici yanıtlar verdi, bu işi severek ve hevesle yaptığını gördüm. Zaten emekli tecrübeli ama bununla beraber heyecanını da kaybetmemiş biri.

Ameliyat 4-5 saat sürdü. 3 gün hastanede kaldım ve taburcu oldum. Şu an 5. günüm ağrı sıfır, zaten ilk gece dışında ağrı olmadı. O gece de evet çok ağrıdı ama geçince unutuluyor işte:)) Şu an her yöne rahatça yatabiliyorum, sırtüstü yatmakta da bir sorun yokmuş ama ben psikolojik olarak sırtüstü yatarsam dikişlerim ayrılır diye korkuyorum.
Valla muhteşem olmuş hayırlı olsun

Hayırdır sen avukatımisin anlamadım sizene benim görüşümden madem cok dert ettiniz sevgilisine ne söyleyeceğini, bence gotunun sarkık oldugunu söylese daha sağlıklı olacakmış sayın avukat hanım :)))
Üslup kimliğidir insanın. Ucuz ucuz koktu buralar yorumunuzdan sonra. İyi forumlar, bir daha denk gelmemek üzere.

Çok güzel olmuş gerçekten Dr n ellerine sağlık,güle güle eskiltin totonuzu insan eskimesine kıyamaz 😂 cidden beğendim eski görüntüsü ile yenisi arasında bayağı fark var

X