Dr.Levent MIHÇIOĞLU

tsemavi

KüçükBaLIğıMlaSanaEmANtiz
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2011
1.560
121
Merhaba arkadaslar.Kadin hastaliklari ve dogum uzmani Levent Mihcioglu hakkinda dusuncemi yazmak istedim cunku ben nette kendisi hakkinda olumlu yada olumsuz bir yorum bulamadim.
Aklimda bir sürü soru isareti, korku ve endiseyle muayeneye gittim.Levent bey guler yuzlu, samimi ve oldukca ilgili bir doktor.sorularimi sabirla dinleyip aciklayici ve anlasilir cevaplar verdi.muayenesi de gayet guzeldi.muayeneye girmeden once bir bayanla sohbet ettim. 1 hafta once sezaryan olmus ve gayet iyi durumdaydi.cok cabuk toparlandigini ve levent beyin ameliyatindan memnun kaldigini soyledi.ben de kendisinden memnun kaldim.gitmek isteyenlere fikir olsun diye yazmak istedim.suan eslife hastanesi kirac esenyurtta gorev yapiyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1523 gün geçti.

adelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2011
121
2
Merhaba arkadaslar.Kadin hastaliklari ve dogum uzmani Levent Mihcioglu hakkinda dusuncemi yazmak istedim cunku ben nette kendisi hakkinda olumlu yada olumsuz bir yorum bulamadim.
Aklimda bir sürü soru isareti, korku ve endiseyle muayeneye gittim.Levent bey guler yuzlu, samimi ve oldukca ilgili bir doktor.sorularimi sabirla dinleyip aciklayici ve anlasilir cevaplar verdi.muayenesi de gayet guzeldi.muayeneye girmeden once bir bayanla sohbet ettim. 1 hafta once sezaryan olmus ve gayet iyi durumdaydi.cok cabuk toparlandigini ve levent beyin ameliyatindan memnun kaldigini soyledi.ben de kendisinden memnun kaldim.gitmek isteyenlere fikir olsun diye yazmak istedim.suan eslife hastanesi kirac esenyurtta gorev yapiyor
Merhaba canım sen de hamılemısın peki şuan ne durumdasın ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1391 gün geçti.

Zelda76

Guru
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1
0
Merhaba

Bende Lenevt bey e tavsiye üzerine gitmiştim fakat iyi bir doktor olduğunu düşünmüyorum cünki beni sırf hastanenin kasasına para girsin diye yarım yamalak ameliyat etti yetmiyormuş gibi birde 2 gün boyunca ağrılarla gecirdim. Hakkım helal degildir hiç birine insanın rahatsızlığını para karşılığı kullanmak Kişinin karakterini gösterir
Ben sizlerin yerinde olsam asla gitmem o Doktora.

melomelo34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
4
2
35
Merhaba, bende geçen sene ameliyat oldum ancak çok kötü bir doğum yaşadım. kendisi başta güleryüzlü ve iyi davrandı ancak doğum yapacagım gün hiç ilgilenmedi ve beni tecrübesiz ebenin eline bıraktı doğru dügün gelip ilgilenmedi. Ebe çok tecrübesizdi keşeke adını hatırlasamda onuda deşifre etsem ama maalesef adını sormamıştım. ilk bebeğimi normal doğum yapmıştım ancak 2. doğumumuda normal beklerken ebenin beni acele ettimesi yüksek dozda suni sancı vermesi ve de dr un zamanında gelmeyişi sebebiyle apar topar sezeryan oldum! üstelik 10 cm kesi açaçğım demesine rağmen oldukça uzun bir kesi açtı ve dikişileri iyi yapmadığı için hala sıkıntı yaşıyorum. Daha önce normal doğum yapan 49 kg bir insan nasıl sezeryana gider aklınız alıyor mu? bu dr a gittiğim için çok pişmanım tavsiye etmiyorum.
o hastanede süreyya hanım o daha iyi ancak ebeler çok ukala ve tecrübesiz bunu dikkate alın.