Dr.Levent MIHÇIOĞLU

tsemavi

KüçükBaLIğıMlaSanaEmANtiz
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2011
1.559
123
Merhaba arkadaslar.Kadin hastaliklari ve dogum uzmani Levent Mihcioglu hakkinda dusuncemi yazmak istedim cunku ben nette kendisi hakkinda olumlu yada olumsuz bir yorum bulamadim.
Aklimda bir sürü soru isareti, korku ve endiseyle muayeneye gittim.Levent bey guler yuzlu, samimi ve oldukca ilgili bir doktor.sorularimi sabirla dinleyip aciklayici ve anlasilir cevaplar verdi.muayenesi de gayet guzeldi.muayeneye girmeden once bir bayanla sohbet ettim. 1 hafta once sezaryan olmus ve gayet iyi durumdaydi.cok cabuk toparlandigini ve levent beyin ameliyatindan memnun kaldigini soyledi.ben de kendisinden memnun kaldim.gitmek isteyenlere fikir olsun diye yazmak istedim.suan eslife hastanesi kirac esenyurtta gorev yapiyor

Merhaba arkadaslar.Kadin hastaliklari ve dogum uzmani Levent Mihcioglu hakkinda dusuncemi yazmak istedim cunku ben nette kendisi hakkinda olumlu yada olumsuz bir yorum bulamadim.
Aklimda bir sürü soru isareti, korku ve endiseyle muayeneye gittim.Levent bey guler yuzlu, samimi ve oldukca ilgili bir doktor.sorularimi sabirla dinleyip aciklayici ve anlasilir cevaplar verdi.muayenesi de gayet guzeldi.muayeneye girmeden once bir bayanla sohbet ettim. 1 hafta once sezaryan olmus ve gayet iyi durumdaydi.cok cabuk toparlandigini ve levent beyin ameliyatindan memnun kaldigini soyledi.ben de kendisinden memnun kaldim.gitmek isteyenlere fikir olsun diye yazmak istedim.suan eslife hastanesi kirac esenyurtta gorev yapiyor
Merhaba canım sen de hamılemısın peki şuan ne durumdasın ?

Merhaba

Bende Lenevt bey e tavsiye üzerine gitmiştim fakat iyi bir doktor olduğunu düşünmüyorum cünki beni sırf hastanenin kasasına para girsin diye yarım yamalak ameliyat etti yetmiyormuş gibi birde 2 gün boyunca ağrılarla gecirdim. Hakkım helal degildir hiç birine insanın rahatsızlığını para karşılığı kullanmak Kişinin karakterini gösterir
Ben sizlerin yerinde olsam asla gitmem o Doktora.

Merhaba, bende geçen sene ameliyat oldum ancak çok kötü bir doğum yaşadım. kendisi başta güleryüzlü ve iyi davrandı ancak doğum yapacagım gün hiç ilgilenmedi ve beni tecrübesiz ebenin eline bıraktı doğru dügün gelip ilgilenmedi. Ebe çok tecrübesizdi keşeke adını hatırlasamda onuda deşifre etsem ama maalesef adını sormamıştım. ilk bebeğimi normal doğum yapmıştım ancak 2. doğumumuda normal beklerken ebenin beni acele ettimesi yüksek dozda suni sancı vermesi ve de dr un zamanında gelmeyişi sebebiyle apar topar sezeryan oldum! üstelik 10 cm kesi açaçğım demesine rağmen oldukça uzun bir kesi açtı ve dikişileri iyi yapmadığı için hala sıkıntı yaşıyorum. Daha önce normal doğum yapan 49 kg bir insan nasıl sezeryana gider aklınız alıyor mu? bu dr a gittiğim için çok pişmanım tavsiye etmiyorum.
o hastanede süreyya hanım o daha iyi ancak ebeler çok ukala ve tecrübesiz bunu dikkate alın.

Bende levent beyi yakından tanıyorum. Çünkü tavsiye üzerine bende tereddütle gitmiştim ama çok şükür yirmi yıl sonra onun sayesinde tabiki önce Allah bebeğime kavuştum. Kadınlarda gebeliği engelleyici ufak operasyonlar yapılması gerekiyor hem kendim yaşadım hemde çevremde gonderdiklerim biz hiçte pişman olanı duymadım aksine bana duacı oldular ve evlat sahibi oldular. Ağrı diyorsunuz olucak tabi ufak bir kesigin ağrısı bile günlerce sürüyor. Normal yani ayrıca levent beyin çalıştığı bağımlı bir hastanesi yok o anlaşmalı hastanelerle çalışıyor doğum aninda hastane çalışanlarının yapmış olduğu alakasizlik ilgisizlikle levent beyin ne alakası var bende doğumu onda yaptım sezeryan oldu ameliyat esnasında tansiyonum yükseldi yani böyle şeyler olabiliyor hiçbir doktor hastasını kaybetmek için yada kötü bir opaerasyona sokmak için bırakın başkasını kendisini karalamaz. Beş defa tüp Bebek yapipta olumsuz sonuclananlar var yani Allah vermeyince adam ne yapsın. O istemez mi her operasyonu yada tedavisi olumlu sonuclansin adam kendini neden karalasin. Levent mihcioglu benim için ve çevremdekiler için mükemmel bir doktor aile doktorumuz bile oldu diyebilirim. Para her zaman onun için ikinci planda kalıyor ben yirmi yıl ne doktorlar gördüm ne paralar döktüm ama Levent bey gibi merhametli birisine denk gelmedim... Sonuçta o da bir insan da ufak hatalar illaki gözden kacabiliyor belki ama insanları mesleği ile karalamayin lütfen 🙏 sizin karaladığiniz doktorla bende dahil kaç kişi yıllar sonra hayallerine kavuştu ☺️

X