Tüp Bebek Merkezleri Dr.süleyman tosun

hamileyimmmmmm
çok mutluyum sabah testimi yaptırdım.hamileyimmmmm.
Allah isteyen herkese versin.yazarken bile elim titriyor.sonucum 200 çıktı doktorum herşeyin normal olduğunu 15 gün sonra keseyi görüceğimizi söyledi.
Bugün benden mutlusu yokk

aksamsefa çok güzel haber allahım hayırlısıyla kucağına almanı ve sağlıkla mutlulukla büyütmeni nasip etsin

hamileyimmmmmm
çok mutluyum sabah testimi yaptırdım.hamileyimmmmm.
Allah isteyen herkese versin.yazarken bile elim titriyor.sonucum 200 çıktı doktorum herşeyin normal olduğunu 15 gün sonra keseyi görüceğimizi söyledi.

10 taneden 7 yumurtam döllendi:nazar::nazar: :)) 7 çocuğum var sayılır :)) inşallah bu hafta içinde transferim olacak. Bebişim içimde olup bana tutunacak inşallah sıkı sıkı.. Tatile gitmeyi iptal mi etsem demeye başladım. Korkuyorum birşey olur diyee..

Iğneler gebelik testine kadar..
Sen ne durumdasın biricik?

10 taneden 7 tane çok güzel evet şimden 7 tane bebişin var :)arkadaşım inşallah herşey yolunda gidecek dualarım seninle

ben transferden sonra yatmayı düşünüyorum okadar acı çektikten sonra işi şansa bırakmak istemem

bende çarşamba kontrolle gideceğim çok hecanlıyım acaba nasıl oldu çoğalıp büyüdülermi

offffff bu iş çok zorrr

Transfer perşembe günü:18::18:

Bak bende hecan yaptım çokkk güzel inşallah herşey yolunda gidecek ve bebişine kavuşacaksın

Benimde muayenem yapıldı herşey yolundaymış cuma günü tekrar kontrole çağrıldım

Ya keşke transferin cuma günü yapılsaydı seninle tanışma fırsatım olurdu

Dualarım seninle

Son düzenleme:
evet canım, günde 2 iğne. acımıyor korkma. başa gelen çekiir :) yarın yine kontrol. süreci yazıyorum ben de başlamayanlar için. Çünkü ne ne biliyorsam bu sitede okuduklarım, paylaşanlar sayesindedir. Umut tüp bebek'i de burada çok beğenildiği için seçmiştim. sen ne zaman başlıyorsun biricik?

bugün transfer günün değil mi cnm inşallah bebişin 9 ay içinde sağlıkla göbişinde olacak

Hamileyimmmmmm
Çok mutluyum sabah testimi yaptırdım.Hamileyimmmmm.
Allah isteyen herkese versin.Yazarken bile elim titriyor.Sonucum 200 çıktı doktorum herşeyin normal olduğunu 15 gün sonra keseyi görüceğimizi söyledi.

cnm benim maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bak bende hecan yaptım çokkk güzel inşallah herşey yolunda gidecek ve bebişine kavuşacaksın

Benimde muayenem yapıldı herşey yolundaymış cuma günü tekrar kontrole çağrıldım

Ya keşke transferin cuma günü yapılsaydı seninle tanışma fırsatım olurdu

Dualarım seninle

senin transferin ne zaman cnm

Pazartesi sanırım son kontrolüm yapılacak

Yumurta toplama işlemi zor bir işlem mi :KK43:

hiiççççç zor değil biricik. koltukta uyuyorsun yatağında süper bir şekilde uyanıyorsun. ben öyle dinç uyanmıştımki 40 tane tıp kitabı okuyup ezberlerim dedim eşime. :)

hayırlı olsun şimdiden

Yumurtalarım toplandı

Gerçekten korktuğum kadar değilmiş çok rahat geçti ayrıca söylemeden gecemeyeceğim hemşireler nekadar ilgililer :)

Transfere kadar kullanmam için ilaçlar yazıldı jel iğne hap en çok iğne işine bozuldum :KK43: çünkü kalcadan ama herşeyin yolunda gitmesi için kullanmam gerekiyormuş

Yarın gelecek güzel haberleri bekliyorummmmmm :))

Son düzenleme:
12 yumurtadan 10 tanesi dölenmiş beklemeye devammmmm

süper maşallah :)

Benim 8. günüm. içimde ağrılar oluyor zaman zaman. Beklemek çok zor, sıkıcı.. Acaba boşuna mı bunca şey diyor insan :KK43:
İnşallah boşuna değildir...
Allah hepimize ödülümüzü verir inşallah..

:nazar::nazar::nazar:transfer ne zaman cnm

Canım Son durum için bugün aramadılar yarın ararlarmı acaba transferim pazartesi günü yapılacak sanırım

süper maşallah :)

Benim 8. günüm. içimde ağrılar oluyor zaman zaman. Beklemek çok zor, sıkıcı.. Acaba boşuna mı bunca şey diyor insan :KK43:
İnşallah boşuna değildir...
Allah hepimize ödülümüzü verir inşallah..

Canım niye öğle düşünüyorsun lütfen bunlarla kafanı meşgul etme allahın izniyle herşey yolunda gidecek dualarımda senin için dua ediyorum allahın izniyle hepimiz bebişlerimize kavuşacağız

Son düzenleme:
X