Tüp Bebek Merkezleri Dr.süleyman tosun

Benim doktorum Süleyman Beydi, memnunum kendisinden, emin adımlarla ilerliyor tedavide, biran önce yapalım bitsin diye acelesi yok. Diğer doktordan da çok memnunlar, hangisine içiniz ısınıyorsa onu tercih edin :) Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar bende bu ay başlamayı düşünüyorum .ön görüşme yaptık çok olumluydu.bu ayın sonunda yurt dışında olabilirim demişti süleyman bey bilgisi olan var mı?

selam arkadaşlar bende bu ay başlamayı düşünüyorum .ön görüşme yaptık çok olumluydu.bu ayın sonunda yurt dışında olabilirim demişti süleyman bey bilgisi olan var mı?

Merhaba, hayırlı olsun tedavin öncelikle. Süleyman bey benim de doktorum, 10 haftalık hamileyim , takibe de ona gidiyorum. 27 marta ikili test için günü kendisi verdi. Merkezi arayarak daha doğru bilgi alabilirsin.

Slm arkadaşlar bi kes aşıla yaptırdık tutmadı malesef ben yeni doktor arayısna girdim bisürü doktorun kapısnı çalıp görüşmeye gittim şimdi sırada süleyman bey var görüşmek istiyorum ama ilk görüşme ücretlimidir aceba bana ücret olarak 125 lira denildi muayne ücreti ama biz ilk önce konusmak istiyoruz doktorumuzla karar alabilmek adına süleyman bey bu görüşme için ücret taleb edermi ?? :KK43: bilgisi olan cvb yazabilirmi cünkü sadec görüşme için 125 lira vermek cok fasla geldi bana :KK43: tedaviye başlayanlara hayırlı olsun inşallahh...

Slm arkadaşlar bi kes aşıla yaptırdık tutmadı malesef ben yeni doktor arayısna girdim bisürü doktorun kapısnı çalıp görüşmeye gittim şimdi sırada süleyman bey var görüşmek istiyorum ama ilk görüşme ücretlimidir aceba bana ücret olarak 125 lira denildi muayne ücreti ama biz ilk önce konusmak istiyoruz doktorumuzla karar alabilmek adına süleyman bey bu görüşme için ücret taleb edermi ?? :KK43: bilgisi olan cvb yazabilirmi cünkü sadec görüşme için 125 lira vermek cok fasla geldi bana :KK43: tedaviye başlayanlara hayırlı olsun inşallahh...

Merkezi ara istersen, ön görüşme ücretli mi diye. Bu arada muayene ücreti 125 değil, 225 TL. Hakkında hayırlısı olsun.

merkezi ara istersen, ön görüşme ücretli mi diye. Bu arada muayene ücreti 125 değil, 225 tl. Hakkında hayırlısı olsun.
teşekkürler canm bana bu fiyatı telefondaki sekreter söledi sanırm hatalı söledi yada ben yanlış anladım :KK1: :KK16: :KK31: :KK47: Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..amin... Merkezide aramak işime gelmedi sırf görüşmek için ücret alıyomusunuz demek istemedim acıkcası komik duruma düşmek istemiorum :KK66: :KK1:

Son düzenleme:
teşekkürler canm bana bu fiyatı telefondaki sekreter söledi sanırm hatalı söledi yada ben yanlış anladım :KK1: :KK16: :KK31: :KK47: Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..amin... Merkezide aramak işime gelmedi sırf görüşmek için ücret alıyomusunuz demek istemedim acıkcası komik duruma düşmek istemiorum :KK66: :KK1:

benim doktorumda süleyman bey bildiğim kadarıyla muayene etmeden bilgi vermiyor
muayene ücretini bir kez ödüyorsun sonraki gidişlerinde birdaha muayene ücreti talep etmiyorlar

benim doktorumda süleyman bey bildiğim kadarıyla muayene etmeden bilgi vermiyor
muayene ücretini bir kez ödüyorsun sonraki gidişlerinde birdaha muayene ücreti talep etmiyorlar

SAOL CANM TEŞEKKÜRLER..:KK16: ÇARŞAMBA GÜNÜ RANDEVUM VARDI AMA BAKALIM BELKİ GİTMEYEBİLİRZ..YARIN BAŞKA Bİ DOKTORALA GÖRÜŞMEYE GİDİCEM ODA 1 NUMARA DOKTORLARDANMIS BEN ARASTIRMAK İSTEDİM ACIKCASI.... İYİ DENİLEN DOKTORLARIN COGUYLA SADECE GÖRÜŞMEYE GİDİCEM HANGİSİ KAFAMA YATRSA HANGİ HASTANE DONANIMI DAHA İYİYSE ORAYI GİTMEYİ PLANLIYORUM... RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN... BEBEGİN İNŞALLAH SAGLIKLI ANALI BABALI HAYIRLI Bİ EVLAT OLUR...Nazar

Hiç üşenmedim yorumların çoğunu okudum maşallah neredeyse herkez hamile ve ben hamile olanlara çok seviniyorum sanki ben hamile olmuş gibi😊 sizler sayesinde bende Süleyman beye giymeyi düşünüyorum inşallah bende sizler gibi iyi sonuçlar alırım hamileler grubuna bende katılırım :))

Hiç üşenmedim yorumların çoğunu okudum maşallah neredeyse herkez hamile ve ben hamile olanlara çok seviniyorum sanki ben hamile olmuş gibi sizler sayesinde bende Süleyman beye giymeyi düşünüyorum inşallah bende sizler gibi iyi sonuçlar alırım hamileler grubuna bende katılırım :))

:KK9:Canım hayırlı olsun diyorum ben henüz hamile değilim ama merkezden ve doktorumdan memnunum seninde memnun kalacağını düşünüyorum yardımcı olabileceğim bir konu olursa lütfen sor elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım

SAOL CANM TEŞEKKÜRLER..:KK16: ÇARŞAMBA GÜNÜ RANDEVUM VARDI AMA BAKALIM BELKİ GİTMEYEBİLİRZ..YARIN BAŞKA Bİ DOKTORALA GÖRÜŞMEYE GİDİCEM ODA 1 NUMARA DOKTORLARDANMIS BEN ARASTIRMAK İSTEDİM ACIKCASI.... İYİ DENİLEN DOKTORLARIN COGUYLA SADECE GÖRÜŞMEYE GİDİCEM HANGİSİ KAFAMA YATRSA HANGİ HASTANE DONANIMI DAHA İYİYSE ORAYI GİTMEYİ PLANLIYORUM... RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN... BEBEGİN İNŞALLAH SAGLIKLI ANALI BABALI HAYIRLI Bİ EVLAT OLUR...Nazar

Ne yaptınız görüşmeye gittinizmi?

X