Dr. Volkan Tayfur'a meme büyütme ameliyatı olanlar

Ç

Geçmiş olsun :KK66: ben de 8 ay önce Volkan hocaya meme büyütme ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Sıfır ağrıyla atlattım diyebilirim. 325 cc yuvarlak high profil takmış bana. Göğsüm ancak o kadarını almış :KK66: 400 leri duyunca, keşşşşşke benim olsa diyorum hep :KK70: Göğüslerim o kadar doğal oldu ki kimseler anlamıyor protez olduğunu :KK66: Hocamızın ellerine sağlık :KK66: inşallah meme isteyen herkes bu mutluluğu Yaşar :KK66:
Canim merhaba seni tajip ediyorum aylarca okudum üye degilkrn,keske daha önce üye olsaymisim suan 3 haftalik benimkiler,seninde volkan beye olduguna sevindim.mükemmel bi adam,ve de cok ilgili,eli de hafif,hasta psikolojsinden anliyo,medicana da oldun ben ankarada,valla bana da 450 ye kadar denerim demisti ama almamis tasmis, en uygun 415 cc olmus zaten 400 asagisi iatemiyorum demistim seninkileri görmek isterim benimkiler cok yapay bi baksaaaan:KK45:

Ç

Geçmiş olsun :KK66: ben de 8 ay önce Volkan hocaya meme büyütme ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım. Sıfır ağrıyla atlattım diyebilirim. 325 cc yuvarlak high profil takmış bana. Göğsüm ancak o kadarını almış :KK66: 400 leri duyunca, keşşşşşke benim olsa diyorum hep :KK70: Göğüslerim o kadar doğal oldu ki kimseler anlamıyor protez olduğunu :KK66: Hocamızın ellerine sağlık :KK66: inşallah meme isteyen herkes bu mutluluğu Yaşar :KK66:
Canım seninkiler vücudunla çok uyumlu.Biliyorsun ben de bir zamanlar daha büyük olsaydı diyordum ama şimdi çook memnunum.

Canim merhaba seni tajip ediyorum aylarca okudum üye degilkrn,keske daha önce üye olsaymisim suan 3 haftalik benimkiler,seninde volkan beye olduguna sevindim.mükemmel bi adam,ve de cok ilgili,eli de hafif,hasta psikolojsinden anliyo,medicana da oldun ben ankarada,valla bana da 450 ye kadar denerim demisti ama almamis tasmis, en uygun 415 cc olmus zaten 400 asagisi iatemiyorum demistim seninkileri görmek isterim benimkiler cok yapay bi baksaaaan:KK45:
Merhaba nasıl yapay duruyor acaba bende 400 450 cc düşünüyorum da merak ettim. Görebilir miyim lütfen? Ayrıca boy ve kg kaç? Çünkü takılırken bunlar da göz önüne alınıyor diye biliyorum

Dual Plan 280 cc Natrelle damla ptotez koltuk altı kesisi ile yapıldı. Keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum şimdi:KK16: Çok memnunum. Volkan bey gerçekten çok iyi bir cerrah. Hasta psikolojisinide çok iyi biliyor ve ona göre davranıyor. Görüştüysen az çok bilirsin. Bence çok iyi bir doktor seçimi yapmışsın diyebilirim. Ben göğsümde iz istemiyordum. Volkan beyde koltuk altı endoskopik yöntemle bu operasyonun çok iyi sonuçlar verdiğini kendisininde bu yöntemi daha çok tercih ettiğini anlattı. Bir Kaç resim gösterdi yaptığı operasyonlardan. Özellikle izler konusunda biraz tereddütlüydüm ama 6 ay içinde belli belirsiz bir hal aldığını resimlerdende gösterdi. Burda bazı arkadaşların Volkan bey için yapılan yorumlara sahte hesaplardan yapılan reklam olduğuna dair düşünceleri var. Bir doktorun bu kadar başarılı ve iyi olduğunu söylemek çok mu tuhaf. İnsanlar burdan yapılan yorumların gerçek olabileceğine inanmıyorlar nedense. Neyse Volkan bey gerek hastayla olan ilişkisi gerek yaptığı operasyonların sonuçları itibariyle bu övgüleri hak ediyor kesinlikle. Biraz uzattım ama bunları söylemeden geçmek istemedim. Ben Volkan beye yine meme büyütme estetiği olan bir tanıdığım aracılığıyla ulaştım. Şimdi yeni göğüslerimi gördüğümde çok doğru bir karar vermişim diyebilirim. Gelelim ameliyattan sonra neler yaşadığıma. Daha önce ameliyat olmamış biri olarak narkozdan çok korkuyordum. uyanma süreci falan beni çok germişti. Boşuna bu kadar endişelendiğimi uyanınca anladım. Üstelik sigara içen biri olarak narkozdan bu kadar kolay çıkacağımı hiç düşünmezdim. Gülçin hanım (anestezi uzman doktoru) sayesinde narkozun etkisinden çok kolay kurtuldum. İlk iki gün çok ağrım olmasada direnler falan biraz zorlandım. Koltuk altı yöntemi göğüs altına göre biraz daha zor bir süreç bence. Özellikle ilk hafta ödem ve uyuşukluk rahatsız edici. tabi zamanla azalıyor. İki haftada inanılmaz fark etti. İzlerde tahminimden daha hızlı iyileşiyor. :KK34: Arkadaş olarak ekle beni istersen orada koltuk altımın resmi var. Başka resimlerde koyacağım. :KK1::KK1: Umarım yardımcı olabilmişimdir. Genel olarak böyle başka kafana takılan bir soru olursa sorabilirsin. Sen ne ye karar verdin. Doktor ve diğer konularda

Bişey merak ediyorum. Ameliyat sonrası iki gün sonra derenler alınıyor muş ya hani nasıl birşey bu deren denilen şey? O süreci anlatabilir misin lütfen

Merhaba nasıl yapay duruyor acaba bende 400 450 cc düşünüyorum da merak ettim. Görebilir miyim lütfen? Ayrıca boy ve kg kaç? Çünkü takılırken bunlar da göz önüne alınıyor diye biliyorum
400-450 cc yakışıp, sağlıklı bir görüntü verecekse, Volkan hoca büyük protezden kaçmaz.

1.76 boy, 60 kg olduğum halde, meme uçlarım çok ayrık ve göğüs kafesim oval olduğu için ancak 325 cc takabilmişti. Daha büyüğü olamazdı koltuk altından taşardı yoksa. Ama 160 boyunda 45 kg ağırlığında bir arkadaşıma 400 civarı taktı. Mükemmel oldu. Yani protezin şeklini boy kilo hariç etkileyen bir çok değişken var.

Kizlar volkan beyin calismalarini becerisini bilemem ama bazi arkadaslar kendisinin hasta psikolojisinden cok iyi anladigini soylemis. Ben de ameliyattan once gittim gorustum. Kesinlikle alakasi yok. Kendisi bana denettirdigi cc nin bile olcusunu soylemedi devler sirri gibi kendisine sakliyor. Ne alaka. Valla ben ameliyattan once volkan bey dahil 7-8 unu yayilmis dr a gittim. Ama en sonunda ssk diskapi plastik cerrahi dr musa kelese ameliyat oldum. 5.000 e yakin tuttu. Eger musa hoca ile tanismamis olsaydim ferruh bingule yaptiracaktim. Ama cok sukur musa hocayi tanidim. Ankarada iseniz gidin kendiniz taniyin. Bir devlet hastanesinde bu kadar guleryuz bu kadar ilgi bunyelere zarar valla. Ama volkan bey ameliyat olacagim en son insan bile olamazdi. Aman istemem. Iyi dusunun.

1.76 boy, 60 kg olduğum halde, meme uçlarım çok ayrık ve göğüs kafesim oval olduğu için ancak 325 cc takabilmişti. Daha büyüğü olamazdı koltuk altından taşardı yoksa. Ama 160 boyunda 45 kg ağırlığında bir arkadaşıma 400 civarı taktı. Mükemmel oldu. Yani protezin şeklini boy kilo hariç etkileyen bir çok değişken var.
Merhaba mutluluk 😊 benim de doktorum Volkan Tayfur .19 gün önce Koltukaltı kesisiyle meme ameliyatı oldum. Şuan için her şey çok güzel gidiyor. Sadece kollarımı kaldıramıyorum doğru düzgün. Temmuz’un 12-13 ü gibi tatile gidicem tam 1 ay olmış olacak. Sence o zamana kadar kollarımı rahat kullanabilir miyim ? Daha kendi fermuarımı bile kapatamıyorum 😔 senin sürecin nasıldı acaba 😊

Volkan beye 12 Kasım’da ameliyat olacağım, ameliyat hakkında , sonraki süreç nasıl ilerliyor şu anki durumunuz nasıl, merak ediyorum ? Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa aktif üyelerden bilgi alabilir miyim? 🌸

X