Dua edn kzlar brazdan test yapcam

canım merhaba umarım yanılmam ama çok büyük ihtimalle hamilesin çünkü vücüdunda böle bi hormon olmasaydı asla ikinci çizgi çıkmazdı sen bence biran önce kan testi yaptır ben başka bi marka daha alıp ondada denemiştim testi allah hayırlısını ve gönlündekini versin canım

canım ozaman sen kesın hamılesın eger boyleyse test sonucun ne guzel ya ınsallah 10 gun sonra bende hayırlısıyla boyle test sonucları gorurum ısteyen herkeese allahım nasıp etsın

TEBRIK EDERIM CANIMM:emir_bebek::CüvCüv::teytey:

Canimm, bak dedim ya günlerin ilerledikce daha da koyulasicak..
Hergün biraz daha koyu.. Bir gün öncesi ve birgün sonrasi ile aradaki fark inanilacak derece de belli oluyor!!
Bak canim, simdi senin yapacagin en güzel sey ne bilio musun ??
Sonuc, negatif de olsaydi ( ki degil elhamdülillah !!!!! ) Allah rizasi icin abdest alip , icinden gelerek Rabim'e tüm kalbinle siginarak SÜKÜR NAMAZI kilmak...
Inan bu namazi istersen 2 rekat kil, istersen 200.. Ben kilarken, hickiriklara bogulmusdum.. Esimde evdeydi, ayni anda oda baslamisdi, inan aglamakdan secdeye gidemiyorduk ikimizde..
Evde resmen bayram havasinda hickirik ve aglama dügünü vardi..
Allah'im yaa.. Nasil mutlu oldum canimm..
Allahimm insallah o yüzünü soldurmasin. Ama, emin olmak adina gidecek misin en yakin bi kurulusa ?
Kan testi icin diyorum yani...

cnm sımdı ıstesemde gıdemem cunku mısafırım var hazırlık yapmam lazım ancak pazartesı ama yarın gene tstı tekrarlıyacam artık pazartesıde doktorum gıderım :eek:

Ara kuzum ara, istersen yakindaysa yada ulasabilme imkanin varsa elindeki testle yanina git derim !!!
O suratinin ifadesini gör bir !!
Telle aradigina sonradan pisman olursun valla :KK70:
Yada gidemem diyorsan, gelmesini bekle Rabbim'in izni ile:KK70:
Ayhh, inan bogazim dügüm dügüm...senağlama

canım merhaba umarım yanılmam ama çok büyük ihtimalle hamilesin çünkü vücüdunda böle bi hormon olmasaydı asla ikinci çizgi çıkmazdı sen bence biran önce kan testi yaptır ben başka bi marka daha alıp ondada denemiştim testi allah hayırlısını ve gönlündekini versin canım

cnm aksam gene test alcam yapcam ama sımdı mısafırım gelecegı ıcın gıdemem hastaneye

canım benimde böyle çıkmıştı.
muhtemelen hamilesin.
güzel haberlerini bekliyoruz

Ara kuzum ara, istersen yakindaysa yada ulasabilme imkanin varsa elindeki testle yanina git derim !!!
O suratinin ifadesini gör bir !!
Telle aradigina sonradan pisman olursun valla :KK70:
Yada gidemem diyorsan, gelmesini bekle Rabbim'in izni ile:KK70:
Ayhh, inan bogazim dügüm dügüm...senağlama

allah razı olsun bın kere bın kere hepınızden ben aramadan o aradı hala guluyo yaaa hıc konusmadan

Ahahahaha, kiyamam yaaa...
Ben de mutlulukdan gözlerime hakim olamiyorum.. Icimi rahatlatan ve dualarimizi geri cevirmeyen Rabbim'e hamd_ü senalar olsun..
Hadi Allah kalbine gööre versin canim benim !!

Tebrik ederim canım hamilesin..
ben burdayım diye bas bas bağırıyo testin
inşallah tüm isteyenler bu sonucu alır

Cok saol kızlar cok esım ben babamı olcam babamı olcam dıye bagırıo allahım yaaaa cok mutlu oldum su mısafır olmasaydı hemen gıderdım onceden verılmıs soz

Yapmadan oncede 7 kez ayetel kursuyı okudum hayırlısı hayırlı evlatlar verır yuce rabbım hem bana hemde tum ısteyenlere

Aminn kuzum benimmm, amin !!!!!
Rabbim Efendimize (s.a.s)'e yarasir, hak mümin kullarindan eylesin yavrularimizi insallah !!!
Eger icinden gelyiorsa, Sükür namazini kil bacim.. :)
Ayh nasil mutluyum anlatamam..
Hele babasi ayyyyy senağlama
Allah'im yuvaniza saglik nese bereket, huzur, iman ve kur'an sevgisi versin insallah.
Bundan sonra herseyine cok dikkat et annesi, yegenimi üzecek seyler sakin yapma.

Aminn kuzum benimmm, amin !!!!!
Rabbim Efendimize (s.a.s)'e yarasir, hak mümin kullarindan eylesin yavrularimizi insallah !!!
Eger icinden gelyiorsa, Sükür namazini kil bacim.. :)
Ayh nasil mutluyum anlatamam..
Hele babasi ayyyyy senağlama
Allah'im yuvaniza saglik nese bereket, huzur, iman ve kur'an sevgisi versin insallah.
Bundan sonra herseyine cok dikkat et annesi, yegenimi üzecek seyler sakin yapma.

YAPARIM CNM BENIM NEDEN YAPMIYIM

ZATEN BIR ONCEKINDE BIR DUSUM VAR CNM mafoldumben O YUZDEN AAYIP DIKKAT ETCEM ETMEM LAZIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Sımdı cıkıyorum kızlar tekrar hepınızden allah razı olsun allahım yuzunuzu hep guldursun canlarım benım optum

Valla baŞtan berı okudum ve Şu an gÖz yaŞlarımı tutamıyorum.hepınızden allah razı olsun.bÖyle bır anda nasıl kenetlendınız. Ve dualarla bırlık oldunuz.fatıha okudum bende.rabbım bebeĞını hayırlı eder ve hayırla sana kavuŞturur.hepımızınde baŞına bu gÜzel olay gelsın ınŞallah.esmer gÜlÇın sen nasıl bır ınsansın.kaldı mı senın gıbı ınsanlar.tek bır cÜmlende bıle rabbımın adı eksılmedı.dua dıleklerın benı nasıl aĞlattı anlatamam.benım ıÇınde dua edın arkadaŞlar.banada ve de ısteyen tÜm arkadaŞlarıma nasıp etsın.hepınızı ÖpÜyorum

X