Dua edn kzlar brazdan test yapcam

maşşallah:nazar: çok ama çok sevindim sizin adınıza.Allah kucağına almayıda nasıp etsin.Ayyy güzel Allahım bizede nasip eder mi ki?

gözünüz aydın tebrik ederim...
allah sağsalim kucagınıza almayı nasip etsin..
rabbim tüm isteyenlere versin..
içindede bizlere inşalllah....

mız mız ımmmmmmmmmmm :)
tatlım biliyorsun seni sürekli takip ediyordum.
güzel haberlerini bekliyordum
işte bu yaaaaaaaaaaa hihoyyyt
rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah...
inan sanki kendim hamileymişim gibi sevindimm :)
testinde bariz belli ikinci çizgi. gün geçtikçe koyulaşıcak o.
kanda da sonuçlarını bekliyoruz tatlım. kendini fazla yorma opuyorumnanaktan

Çok çok güzel haberler bunlar....
sağlıkla tamamlansın inşallah mucizeniz....
Darısı tüm isteyen bayanlara olsun inşallah...:1hug:

Valla baŞtan berİ okudum ve Şu an gÖz yaŞlarımı tutamıyorum.hepİnİzden allah razı olsun.bÖyle bİr anda nasıl kenetlendİnİz. Ve dualarla bİrlİk oldunuz.fatİha okudum bende.rabbİm bebeĞİnİ hayırlı eder ve hayırla sana kavuŞturur.hepİmİzİnde baŞına bu gÜzel olay gelsİn İnŞallah.esmer gÜlÇİn sen nasıl bİr İnsansın.kaldı mı senİn gİbİ İnsanlar.tek bİr cÜmlende bİle rabbİmİn adı eksİlmedİ.dua dİleklerİn benİ nasıl aĞlattı anlatamam.benİm İÇİnde dua edİn arkadaŞlar.banada ve de İsteyen tÜm arkadaŞlarıma nasİp etsİn.hepİnİzİ ÖpÜyorum

Canim benim, kiyamam ben sana.. Sende beni aglattin valla.. senağlama
O ki bize herseyin en güzelini nasip eden canim, onu nasil her cümlemde zikretmem...
Yer, gök dua üzerine yaratilmis.Allah rizasi icin, bi insana sadece hayir duasi yapmak, karsindaki insani eger mutlu edebilioyrsa ve bende Rabbim'in rizasina nail olabiliyorsam NE MUTLU BANA!...
Allah'im sana da, senin gibi evlat isteyene de, cani ile ugrasip sifa arayana da, evinde huzur, bereket, sevgi arayan tüm herkesin Rabbim kalbine göre versin insallah..
Ben duamda yemin olsun ki hicbirinizi unutmadim, her isteyenin kalbinde ne varsa Rabbim ( ki eger hayirli ise ) nasip et dedim..
Iyiki varsiniz kizlar.. opuyorumnanaktan

maşşallah:nazar: çok ama çok sevindim sizin adınıza.Allah kucağına almayıda nasıp etsin.Ayyy güzel Allahım bizede nasip eder mi ki?

Niye etmesin canim benim.. Allah'im her dileginizi kalbine göre versin.
Yeterki isyan etmeyip her haline sükret sen ve senin gibiler adina hayatim.
36+3 günlük hamile bi anne adayi olarakdan RABBIMDEN DILEGIM SEN VE SENIN GIBI HER ISTEYENIN YUVASINA HAYIRLI EVLATLAR NASIP EYLESIN!.
Bende 4yil sabrettim, cok istedim.. Elhamdülillah esimin dogum gününde Rabbim bana da nasip eyledi o melekden..
Hersey, gönlünüzce olsun..

esmer gülçin canım benim lütfen benim içinde dua edermisin?
Konuşmalarından okadar bariz bir şekilde belli oluyorki Allahın sevilen bir kulu olduğun..
Allah ta kızını sağlıklı sıhhatli ve uzun ömürlü bir şekilde sana kavuştursun canım..

valla baştan beri okudum ve şu an göz yaşlarımı tutamıyorum.hepinizden allah razı olsun.böyle bir anda nasıl kenetlendiniz. Ve dualarla birlik oldunuz.fatiha okudum bende.rabbim bebeğini hayırlı eder ve hayırla sana kavuşturur.hepimizinde başına bu güzel olay gelsin inşallah.esmer gülçin sen nasıl bir insansın.kaldı mı senin gibi insanlar.tek bir cümlende bile rabbimin adı eksilmedi.dua dileklerin beni nasıl ağlattı anlatamam.benim içinde dua edin arkadaşlar.banada ve de isteyen tüm arkadaşlarıma nasip etsin.hepinizi öpüyorum

allahım tum ısteyenlere versın mevlam kadınlar kulubu ole bır yer kı ole dostluklar varkı gormesen bıle getıo sıcaklıgı hıssedıosun benım ıcın dua eden tum arkadaslara allahım en kısa zamanda bu mutlulugu tattırsın saglıklı bır sekılde allah hepsınden bınlerce kez razı olsun

esmer gülçin canım benim lütfen benim içinde dua edermisin?
Konuşmalarından okadar bariz bir şekilde belli oluyorki Allahın sevilen bir kulu olduğun..
Allah ta kızını sağlıklı sıhhatli ve uzun ömürlü bir şekilde sana kavuştursun canım..

Canimsin benim ya, inanin o sizin görmek istediginiz güzellikler. Yoksa, benim inanin hicbirimizden farkim yok..
Allah'ima ettigim dualarim elhamdülillah geri cevrilmedi, sadece asigi oldugum varlikdan dilenmekden baska neyim varki.Kendimden ziyade, tüm cem_i cümle icin ediyorum dularimi.
Benim icin de dua eder misin yazmissin ya, inan yüregimi acittin caniminici... Ben kimim ki :KK43: :1no2:
Allah'im seninde , senin gibi her mümin kullarinin kalbine deki hayirlari en kisa zamanda nasip eylesin insallah...
Rabbim hepinizden razi olsun kizlar..
Hersey gönlünüzce olsun.. opuyorumnanaktan

Allah senden de razı olsun canım..benimde adet günüm dündü hala olmadım..
bu ay kısmetse aşılama yapılcaktı dr adetin 2. günü gel demişti..
ama olmadım daha bu arada da eşimin hastalığı çıktı..
yumurtalıklarında kist varmış..belkide alıcaklarmış yumurtalıklarını..
yani bu benim belkide son şansım..
8 yıldır çocuğum olmuyordu..hiç adet gecikmesi yaşamadım
ama dün adet olmayınca çok ümitlendim..hayırlısı Allah tan..
Allah tüm isteyenlere nasip etsin..boynumuzu bükük koymasın..aminnnnnn

Allah senden de razı olsun canım..benimde adet günüm dündü hala olmadım..
bu ay kısmetse aşılama yapılcaktı dr adetin 2. günü gel demişti..
ama olmadım daha bu arada da eşimin hastalığı çıktı..
yumurtalıklarında kist varmış..belkide alıcaklarmış yumurtalıklarını..
yani bu benim belkide son şansım..
8 yıldır çocuğum olmuyordu..hiç adet gecikmesi yaşamadım
ama dün adet olmayınca çok ümitlendim..hayırlısı Allah tan..
Allah tüm isteyenlere nasip etsin..boynumuzu bükük koymasın..aminnnnnn
canım benim eşimin yumurtalığındada kist var ama allaha şükür ben şimdi2. çocuğuma hamileyim hemen ümitsizliğe kapılma canım yani bir doktora bağlı kalamyın derim ben..

hepinize merhabalar ben emine uzun zamandır burdaki yazıları okuyodum ancak üye olmak bu güne nasipmiş şuan çok heyecanlıyım aranıza yeni katıldım ben 11 aylık evliyim henüz bebeğimiz olmadı sağ yumurtalığımda kist var sanırım ondan doğum kontrol hapı kullandım yarın kontrole giccem bu konuyla ilgili sizinle dertleşmek istiyorum şimdiden hepinize teşekkürler

Allah bağışlasın canım sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallahh..
eşim dün doktordan gelince kist varmış belkide alıcaklarmış deyince inan beynimden vurulmuşa döndüm
o kadar üzüldüm ağladımki...
ama şimdi içime su serptin canım benim herhangi bir ilaç tedavisimi gördü eşin?

hepinize merhabalar ben emine uzun zamandır burdaki yazıları okuyodum ancak üye olmak bu güne nasipmiş şuan çok heyecanlıyım aranıza yeni katıldım ben 11 aylık evliyim henüz bebeğimiz olmadı sağ yumurtalığımda kist var sanırım ondan doğum kontrol hapı kullandım yarın kontrole giccem bu konuyla ilgili sizinle dertleşmek istiyorum şimdiden hepinize teşekkürler
hoşgeldin canım aramıza benimde yumurtalıklarımda iki tane kist vardı
soğan kürünü yaptım ikiside eridi..
inşallah sende olumlu sonuçlarla gelirsin doktordan

soğan kürünü bende yaptım ilk ay fayda göremedim ikinci ay doğum kontrol hapımla birlikte kullandım bugün hastaoldum yarın kontrolüm var inş erimiştir
bide bişey sorcam bu ay belim ve kistimin olduğu sağ tarafım çok sancılıydı acaba kist erimiş olabalar mi sizce

beloş ayrıca çok teşekkür ederim buarada ilk mesajlaştığım kişi sensin burada inşallah bana şans getirirsin canım

Mız Mız tebrik ederim 100 de 100 hamilesin:) Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al inşallah:)

beloş ayrıca çok teşekkür ederim buarada ilk mesajlaştığım kişi sensin burada inşallah bana şans getirirsin canım
inşallahh canım birbirimize şans getirelim...
kistlerde ağrı yapar ama bilemiyorum canım belki adetinle atıyosundur..en doğru sonucu doktordan öğrenebilirsin güzel sonuçlarla gelirsin inşallahhh haber ver olurmu?

X