Dua Paylaşımları Topiği

topiğiniz hayırlı olsun inşallah.
kabul ederseniz eğer dua kardeşiniz olarak bende okuyacağınız dualarda
varım. yeterki haberim olsun.
devamlı surette okuduğum dualar var.
kenzül arş duası, celcelutiye duası, sekine duası, ashabı bedir duası ve
ismi azam duası gibi dualar devamlı surette okuduklarım.
bundan sonraki dualarımın sonunda sizlere de dua edeceğim.
tanıştığımıza memnun oldum
allaha emanet olun...

teşekkürler,bir hacetiniz var mı yazmamışsınız ancak ben de sizin için dua edeceğim rabbim gönlünüzden geçeni hayırlı eyleyip versin diye

1000 salavat daha çektim.

Peygamber efendimiz (sav) hürmetine rabbim sıkıntımızı gidersin inşallah.

şimdiden 6000 tane salavat-ı şerif getirmişiz. Okuyan herkesten Rabbim razı olsun.

devam edelim inşallah

bende katılabilir miyim? duaların kabulü için büyük vesile peygamber efendimize salavat getirmek olduğundan bizim de salavat-ı şerif getirmenin fazileti diye bir topiğimiz var. sizde bu güzel vesile ile aramıza katılırsanız ne güzel olur.

bizim sıkıntımız maddi ama büyük sıkıntılar. bu yüzden düğün yapamıyoruz. banada dua edermisiniz?

rabbim dualarımızı kabul etsin

bende katılabilir miyim? duaların kabulü için büyük vesile peygamber efendimize salavat getirmek olduğundan bizim de salavat-ı şerif getirmenin fazileti diye bir topiğimiz var. sizde bu güzel vesile ile aramıza katılırsanız ne güzel olur.

bizim sıkıntımız maddi ama büyük sıkıntılar. bu yüzden düğün yapamıyoruz. banada dua edermisiniz?

rabbim dualarımızı kabul etsin

salavat-ı şerife davetine ilk icabet eden üye benim :) takip ediyorum,fırsat buldukça da okuyorum.bu topikte de dua kardeşi seçip karşılıklı birbirimiz için dua ediyoruz.Dualarımızda birbirimizin dileklerine de yer veriyoruz.Bu ben de olabiliri,farklı üyeler de katılıp benim şöyle bir müşkülüm var,benim için dua etmek isteyen arkadaşımızın müşkülünün giderilmesi için ben de dua edeceğim diyor ve dua kardeşimizle birbirimiz için dua ediyoruz.Müşkülümüzü birbirimize söylemesek de sözgelimi ben allahım hayırlısıyla matematikçinin gönlünün muradını ver,sıkıntısını gider desem zaten rabbim gönlümüzden geçeni biliyor :KK66: sen de katılabilirsin tabi ki,özellikle duamda belirtmemi istediğin bir dileğin varsa buradan veya özel mesajla benle paylaşabilirsin,benim için rabbim gönlümün muradını versin diye de dilekte bulunsan yeter,teşekkürler

allaha emanet olun...

teşekkürler,ben de 37 el-evvel zikriyle sizin için dua ettim,rabbim gönlünüzü muradını hayırlısıyla versin

çok güzel bir topic yapmışsınız kızlar HARİKA çok beğendim... ALLAH DULARINIZI KABUL ETSİN....

[sıze=2]bacılar aranızda evlenicekler varsa [sıze=3]el-vehhab[/sıze] çeki versin bolca... Rabbim karşılıksızca verendir...[/sıze]

Nefret olan yere sevgi,

Yaralanma olan yere affedicilik,

Ümitsizlik olan yere ümit,
...
Karanlık olan yere aydınlık,

Üzüntü olan yere sevinç götürmeyi

Bize lütfet ya Rabbi.

Amin.

allaha emanet olun...

Allah razı olsun canım.. bende dua edecem senin için rabbim kabul eder inşlh..

rabbim dualarımızı kabul etsin[/Q

rabbim kolaylık versin kardeşimm inşlh atlatırsınız sıkıntılarınızı senin içinde dua etcem inşlh

X