Dua Paylaşımları Topiği

merhaba kızlar 100 istiğfar ve 100 salatü selam ne demek yardımcı olur musunuz belki bildiğim şeylerdir ama adını bilmiyorumdur

merhaba kızlar 100 istiğfar ve 100 salatü selam ne demek yardımcı olur musunuz belki bildiğim şeylerdir ama adını bilmiyorumdur

cnm salatu selam demek Efendimize selam göndermek demek örn:Sallallahu aleyhi ve sellem,Allahumme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed gibi
istiğfar da 'ESTAĞFİRULLAH' sözüdür

cnm salatu selam demek Efendimize selam göndermek demek örn:Sallallahu aleyhi ve sellem,Allahumme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed gibi
istiğfar da 'ESTAĞFİRULLAH' sözüdür

sağol canım Alllah razı olsun.istiğfarı biliyormuşum ama diğerini Allahümme salli ala seyidine muhammed mi acaba diyordum öğrendim sayende..

sağol canım Alllah razı olsun.istiğfarı biliyormuşum ama diğerini Allahümme salli ala seyidine muhammed mi acaba diyordum öğrendim sayende..

cnm zaten salavat bi sürü olabilir ben iki tane örnek verdim senin dediğinde salavat yani oda doğru

la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin

(Senden başka hiçbir ilah yoktur, sen bütün noksanlıklardan münezzehsin, muhakkak ki ben nefsime zulm edenlerden oldum)

Yunus as'ın balığın karnında yapmış olduğu tesbihattır Bir sonraki ayette, Yüce Allah’ın Hz Yunus’un samimi duasına karşılık olarak onu mucizevi bir biçimde kurtardığı bildirilmiştir:
Bunun üzerine duasına icabet ettik ve onu üzüntüden kurtardık İşte Biz, iman edenleri böyle kurtarırız (Enbiya Suresi, 88)

Dikkat ederseniz, Allah cc Yunus as'ın duasını kabul ettiği gibi bu yolu takip eden mü'minlerinde duasını kabul edeceğini bildiriyor.

rabbim duoalarımızı kabul etsin

X