Dua topigi

Okudum Allah kabul etsin zeyno genc

Niyetine okudum

Niyetine okudum

mutlulukbenihicbirakma kardeşi özge niyetine okudum Allah dualarını kabul etsin inşallah zeyno genc

mutlulukbenihicbirakma kardeşi niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah
zeyno genc

Kişi başı 11 tane okuncak

"Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ Muhammed

kişi başı 100 tane.

Ya Hayyu Ya Kayyum

ANLAMI

Allah'ın (C.C.) 99 ismi Esmaül Hüsna’dan Ya hayyü: Her şeye hayat veren diriliği sonsuz, can veren. Ya Kayyum: Daima baki bütün varlığı, gökleri,yeri ve her şeyi varlığıyla ayakta tutan

Günlük bildirim yapmayan listeden çıkarılacaktır

sevgili dua arkadaşlarim sizden rıcam bildirim yaparken sira kimdeyse kime okuma yaptiysaniz o arkadaşimizi etiket yapalim karişiklik olmasin kime okuma yaptiginiz belli olmasin

Lütfen bildirimlerimizi gününde okudum bildirimi yapalim
Herkesin duasi niyeti gününde bitsin

KurkmantoluS
penyez83
Nevreste
PiXiEE
PiXiEE annesinin niyeti
S selin18
Hayalkuran
R rainyy
Tiniminimavihanim
Aktif Lora
Nillatte
Life light
Bonus
B begonviil
Iron Butterfly
MssPARE
ezgiisel
MMorsalkimm
iyilik_guzellik
Efnanl
YagmurSendeanlarsn
mihrace91
mihrace91 ikinci niyeti
Catlak-kurabiye
telasememuresi
C Cittaslow
L Leftright
nursevdi
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma kardeşinin niyeti
A Asya89
paeneperfectus
zeyno genc

A Asya89 niyeti Allah kabul etsin inşallah aminn

ALLAH ım ailem eşim çocuklarıma bana tüm sevdiklerime hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver. Bizleri ağır imtihanlar ile sınama. Çocuklarımızı hayırlı Salih ve Saliha evlatlar olarak yetiştirmemizde bizlere kolaylık ver.
eşim çocuklarım ailem ile muhabbetimizi artır. Çocuklarım derslerinde başarılı olsun onlara kolaylıklar ver. Eşime devlet işinde güzel bir iş nasip et.

RABBİM Yaşadığımız bu sağlık sorunlarını kazasız belasız tez zamanda ya Şafi isminin hürmetine şifa ver,korktuğumuza uğratma amin

RABBİM bu savaşlar bir an evvel son bulsun. müslüman kardeşlerimize yardım et amin

nursevdi mutlulukbenihicbirakma kizlar nuyetlerinize herkes okumalarini tamamladi duaniz bitti Allah kabul etsin aminn

mutlulukbenihicbirakma kardeşinin icin okudum bildirimi yapmayanlar

R rainyy
Aktif Lora
telasememuresi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…