Duama eşlik edermisiniz allah rızası için 🤲

ipekk12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
17
16
32
Kızlar benim bi dileğim var kulun kula duası daha çabuk geçer sizden ricam ufak bi zikrim var adıma niyet edip istediğiniz kadar okuyabilirmisiniz rica etsem sayı bildirirseniz sevinirim 🤲
Ya kadir ya allah
Ya rahman ya allah
Ya rahim ya allah
Ya kerim ya allah
İpeğin niyeti için derseniz çok memnun olurum rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin 🤲🤲🤲

10 tane çektim Allah duanızı hayırlaştırsın güzelleştirsin kolaylaştırsın nasip etsn inş

Kızlar benim bi dileğim var kulun kula duası daha çabuk geçer sizden ricam ufak bi zikrim var adıma niyet edip istediğiniz kadar okuyabilirmisiniz rica etsem sayı bildirirseniz sevinirim 🤲
Ya kadir ya allah
Ya rahman ya allah
Ya rahim ya allah
Ya kerim ya allah
İpeğin niyeti için derseniz çok memnun olurum rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin 🤲🤲🤲
10tane okudum niyetinize Rabbim kabuk etsin.Gönlünüzdekini hayırlı kılsın.Bizimde dualarımızı kabul etsin🤲🏻❤️

Ya kadir ya allah
Ya rahman ya allah
Ya rahim ya allah
Ya kerim ya allah
50 tane okurum ,🥰

Ya kadir ya allah
Ya rahman ya allah
Ya rahim ya allah
Ya kerim ya allah
10 ar tane okudum Rabbim gonlundekini hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin inşallah

50 tane okurum ,🥰
Yavrum ben birşey soracağım konudan ve sahibinden alakasız. Misal biri bir niyetim var dua edin diyorsa bu niyeti hayır mı şer mi ne bilelim ?

Yani belki istediği şey tasvip etmeyeceğimiz birşey etmediğimiz için günaha girer miyiz ?

Çoktandır kafama takılıyordu görünce sorayım dedim.

Yavrum ben birşey soracağım konudan ve sahibinden alakasız. Misal biri bir niyetim var dua edin diyorsa bu niyeti hayır mı şer mi ne bilelim ?

Yani belki istediği şey tasvip etmeyeceğimiz birşey etmediğimiz için günaha girer miyiz ?

Çoktandır kafama takılıyordu görünce sorayım dedim.
Kötü birseymi bilmiyoruz
Ama şöyle diyebiliriz kuzum inşallah ipek arkadasimizin ne skntisi varsa hayırlısıyla giderilmesi için diye niyetimiz böyle olursa keybedilmez sanirim 🥰

X