Dudak Makyajı dudak dolgunlaştırıcı alet:)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

nsrnbyk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
60
4
merhaba arkadaşlar; ben bir siteden şu videoda anlatılan dudak dolgunlaştırıcılardan aldım .......nereden alınacağı ile ilgili bilgiler de veriliyor...çok merak ettim ve aldım bu ürünü dün elime ulaştı.aynen videodaki gibi gerçekten dolgunlaştırıyor hatta istemediğin kadar büyütüyor dudağı,ayrıca dudak rengini çok güzelleştiriyor,etkisi 2 saat içinde azalarak kayboluyor...beni çoook memnun etti yapması zor bişe değil alıyorum aynayı elime 2-3 dk da şişiriyorum zamanla daha da oturuyor kendi şişirme emme yönteminiz....3 aparat var small oval,medium oval bir de large round diye.ben hepsini merak edip aldım ama bana en uygun olan medium olan oldu.diğerlerini sadece deneme amacıyla bir kez kullandım arkadaşlar.temizledim yıkadım.eğer almak isteyenler olursa bana mesaj atabilirler veya .... a da olur.....aslında pek bir farkları olmasa da ( 3 ü de şişiriyor sonuçta) ; large round daha enli dudakların tercih edebileceği bir boyutta, small oval da eni ufak dudakların tercih edebileceği boyutta arkadaşlar. gelelim fiyat konusuna ben üçünü siteye de bakabilrsiniz 49.90 dolara aldım tanesi 19.90 a satılıyor.türkiye'ye geliş kargo ücreti 16 dolar inanmayan videodaki siteye mail atıp sorabilirler:)yani bana 65.90 dolara mal oldu.bu da yaklaşık 137 liraya denk geliyor.üçe bölersek (ben ve alacak iki arkadaşım) tanesi yaklaşık 45 liraya geliyor.ben tanesini 40 liraya satıyorum ama kargo size ait olucak arkadaşlar zaten ufacık bişe kargonun cok tutacagını sanmam.eğer ben siteden almak istiyorum derseniz siz bilirsiniz tabi.ordan bir adet alınca hesaplarsanız tanesi 75 liraya geliyor size kalmış.ben medium olan bana yeterli olduğu için diğer ikisini elimden cıkarmak amacıyla satıyorum kar elde etmek gibi bir amacım yok insanların hakkına girmekten ALLAH'a sığınırım...kısacası almak isteyen olursa ben burdayım:KK54:

Son düzenleyen: Moderatör:
acaba halen ordamısınız :)
hangi siteden almıştınız şuan halen daha kullanıyormusunuz..tavsiye ederseniz gerçekten samimiyetinize inanarak sizden alabilirim..

hala kullanıyormusunuz geçicimi sonuç yoksa kullandıkça kalıcılığı artıyormu

acaba halen ordamısınız :)
hangi siteden almıştınız şuan halen daha kullanıyormusunuz..tavsiye ederseniz gerçekten samimiyetinize inanarak sizden alabilirim..
canım site fullips enhancers googlea yazıp bakabilirsin..evet kullanıyorum tabiki, memnunum tavsiye ederim ama dediğim gibi 2 saat içersinde şişkinlik azalarak kayboluyor bunu göz önüne alınız ilk defa bir şey satmaya kalkıştım valla hakka girmekten çok korkuyorum sonra etkisi kısa sürüyor keşke almasaydım derseniz şimdiden diyeyim etkisi yaklaşık iki saat..

hala kullanıyormusunuz geçicimi sonuç yoksa kullandıkça kalıcılığı artıyormu
evet kullanıyorum bitecek bir ürün değilki ömürlük bişe istediğim an alıyorum şişiriyorum dudaklarımı.sonuç geçici şişkinlik 2 saat içinde azalarak kayboluyor.kullandıkça kalıcılık artışı görmedim..

kullandığınızı görmemiştim. bu durumda alamam. ama paylaşım harika. böyle bişeyi ilk gördüm

kullandığınızı görmemiştim. bu durumda alamam. ama paylaşım harika. böyle bişeyi ilk gördüm
tamam canım sen bilirsin ama 3 boyunu da merak edip aldım birer kez denemek için kullandım şuan kendi kullandığım dışında ikisi aldığım günden beri kutusunda duruyor , kalın plastik gibi bir şey zaten bunlar sıcak sabunlu suyla iyice yıkamıştım...

cnm bunun pompalı gibi olanları var. sendeki linkte verdiğin videoda gördüğümüzmü.

tamam canım sen bilirsin ama 3 boyunu da merak edip aldım birer kez denemek için kullandım şuan kendi kullandığım dışında ikisi aldığım günden beri kutusunda duruyor , kalın plastik gibi bir şey zaten bunlar sıcak sabunlu suyla iyice yıkamıştım...
cnm okudunmu acaba. birde bunun sanırım bir üst modeli var. alibaba.com diye bir yer var orada toplu alınca bayağı ucuza geliyor talep çoksa böyle bişeymi yapsak...:KK62: coştum ben. Türkiyede baktım çok pahalı 270 istiyor biryer. başka yerde 99. o model bana daha iyi gibi geldi. yani vakumlaması daha kolay gibi.:rolleyes:

ben sizinle iletişime geçmek istiyorum. özelden yazabilirsiniz

cnm bunun pompalı gibi olanları var. sendeki linkte verdiğin videoda gördüğümüzmü.
evet videodaki bende olan.bu arada kusura bakma pek giremiyorum internete yeni gördüm.yalnız küçük boyu satıldı elimde sadece large round var cok bir farkları yok ama dudak yapınız çok ufaksa almayın derim..dudak yapınız nasıl ki?

bende şasmı varki. dudaklarım küçük. o yüzden dolgunlaştırıcı arıyorum.

small boy satıldı..küçük dudaktan kastettiğim inceliği değil en yapısı dudağın genişliği.yani eni çok darsa dudağın large round tavsiye etmem dudak eniniz normalse large round da geyet iyi şişiriyor

Almanıza karışmam ama fikrimi de belirtmek isterim : Yazık buna vereceğiniz paraya, kızımın kule oyuncağı var, bir parçası böyle küçük boyutta, birgün ağzına aldı, videodaki bayanın gösterdiği gibi ağzın nefesiyle çekti, aynen dudağı şişti ama dudak üstünüde içine aldığı için dudak üstü morardı... Siz de küçük bir parça plastik oyuncakla dudak üstünüzü içine götürmeden vakumlayın, olur size dolgun dudak, deneyin fark olursa bana dua edin :-)

X