Piercing, Hızma Dudak Piercingi

JamesMoriarty

Did you miss me?
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
600
194
Bugün dudağımın sağ kenarını deldirdim alt tarafı. 1 haftalığına silikon taktılar sadece ucu top şeklinde metal görünen kısmı. Aşırı ağrım sızım yok ama iç tarafı dişlerime çok takılıyor ya :KK43: yemek yiyemiyorum dişim geçiveriyo arkadan öyle baskı oluncada acıyor ilk gün olduğu için mi böyle acaba? Bu bir haftalık süreç geçtikten sonra normal piercing takıcam acaba onun da arkası böyle sorun yaratır mı yardım edin lütfen :KK43:

Bugün dudağımın sağ kenarını deldirdim alt tarafı. 1 haftalığına silikon taktılar sadece ucu top şeklinde metal görünen kısmı. Aşırı ağrım sızım yok ama iç tarafı dişlerime çok takılıyor ya :KK43: yemek yiyemiyorum dişim geçiveriyo arkadan öyle baskı oluncada acıyor ilk gün olduğu için mi böyle acaba? Bu bir haftalık süreç geçtikten sonra normal piercing takıcam acaba onun da arkası böyle sorun yaratır mı yardım edin lütfen :KK43:

ben kendim delmiştim evde, küpe takmıştım o zaman dişime çok değiyordu acayip rahatsız olmuştum 2 gün sürmedi çıkarttım direk, ama şuan yine deldirmek istiyorum ya ayrı bir hava katmıştı o bence, ne kadara deldirdin merak ettim fiyatlar nekadar

ben kendim delmiştim evde, küpe takmıştım o zaman dişime çok değiyordu acayip rahatsız olmuştum 2 gün sürmedi çıkarttım direk, ama şuan yine deldirmek istiyorum ya ayrı bir hava katmıştı o bence, ne kadara deldirdin merak ettim fiyatlar nekadar

Sorunu çözdüm 1 hafta geçti gittim normal barlı cerrahi çelik taktırdım öbürü uzun barlıydı şuan memnunum. 65 liraya deldirdim piercinge 25 lira verdim ayrıca bir piercing aldım çünkü

Sorunu çözdüm 1 hafta geçti gittim normal barlı cerrahi çelik taktırdım öbürü uzun barlıydı şuan memnunum. 65 liraya deldirdim piercinge 25 lira verdim ayrıca bir piercing aldım çünkü

Ooo çok pahalıya yapmışsın, benimkini cerrahi çelik piercingle deldi, avm'deki bir piercingciye yaptırdım ayrıca 30 liraya hem uzun barlı piercing hem de delimi getirdim. 2 sene falan önceydi ama şimdi de en fazla 40 lira olmuştur yani. Ay iki sene geçmiş ya, dün gibi sanki canım piercingim :KK9:

Şimdi öyle bir alıştım ki bazen var mı yok mu onu bile fark etmiyorum o kadar parçam gibi oldu :)

ortası toplu halka bir piercing aldım biraz bol duruyor sankı tam dudagımı sarmıyor sen taktınmı hiç böylemi oldu?

Yok hiç kullanmadım, benim dudağıma yakışmıyor pek halka. Güvendiğin her zaman alışveriş yaptığın bir piercing satıcın varsa ona sor, yardımcı olur bence :)
Eğer İstanbul'daysan da bir yer tavsiye edebilirim bana hep çok yardımcı oluyorlar :)

Yok hiç kullanmadım, benim dudağıma yakışmıyor pek halka. Güvendiğin her zaman alışveriş yaptığın bir piercing satıcın varsa ona sor, yardımcı olur bence :)
Eğer İstanbul'daysan da bir yer tavsiye edebilirim bana hep çok yardımcı oluyorlar :)
Yok canım konyadayım öğrendim öyle durması için deliğin daha aşağıda olması gerekiyormuş o zaman da kötü durur çok aşağı olurdu normal şuan dediler :)

Yok canım konyadayım öğrendim öyle durması için deliğin daha aşağıda olması gerekiyormuş o zaman da kötü durur çok aşağı olurdu normal şuan dediler :)

Ben de evde öylesine denedim ama sanki çok aşağıda gibi göründü bana, delik biraz yukarıda olsa daha mı iyi olurdu diye düşünmedim değil. Evde öyle bir piercing vardı geçen sene mi ne görmüştüm, bulursam denerim fikrimi de yazarım :KK8:

merhaba bende dudağıma piercing düşünüyorum ama şöyle bişeyler var
iz kalıyomuş ve benim tenim çok hassas kulağıma metal küpe fazla takamam acımaya başlar dudak içinde geçerlimidir titanyum piercing takarım ama bi zararı olurmu bilemiyorum
diğer konu ise yakışırmı yakışmazsa çok üzülürüm gerçekten
bakımıda zormuş galiba çok araştırdım girmediğim site okumadığım yorum kalmadı emin değilim işte bi piercing takan birine sordum nasıl diye yaptırma pişman olusun dedi bakımı zor 1 hafta evden çıkamadım dedi napmam lazım bilmiyorum akıl verirmisiniz lütfen:KK43::44:

merhaba bende dudağıma piercing düşünüyorum ama şöyle bişeyler var
iz kalıyomuş ve benim tenim çok hassas kulağıma metal küpe fazla takamam acımaya başlar dudak içinde geçerlimidir titanyum piercing takarım ama bi zararı olurmu bilemiyorum
diğer konu ise yakışırmı yakışmazsa çok üzülürüm gerçekten
bakımıda zormuş galiba çok araştırdım girmediğim site okumadığım yorum kalmadı emin değilim işte bi piercing takan birine sordum nasıl diye yaptırma pişman olusun dedi bakımı zor 1 hafta evden çıkamadım dedi napmam lazım bilmiyorum akıl verirmisiniz lütfen:KK43::44:

Canım yeni gördüm hala öyle bi düşüncen varsa ve kesin kararlıysan yaptır derim farklı olmak her zaman iyidir. Bir hafta on gün kadar sıkı bi bakıma ihtiyacı var kremleri ve temizliğini iyi yapman gerek tarif edilen şekilde yemek yemede hafif zorlanabilirsin geçecek sonra vücudunda bi parça gibi gezdireceksin piercingini. İz meselesi değişir bazılarında kalmaz, belki delik kapanmayabilir bunları göz önünde bulundurarak deldir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bundan 6yıl önce 16 yaşındayken dudağımı deldirmiştim. uyuşturuyorlar delerken acımıyor bikaç saat sonra sızlamaya baslıyor 2gün falan sürüyor bikaç saatte bir piercingini oynatman gerekiyor yapışmaması için oynatırken biraz acıyor o kadar düzenli kremini kullanıyorsun bir haftaya kendini toparlar normal küpeden hiç bi farkı yok. ama güvendiğin bi yerde yaptır bi arkadasımın iltihap kapmıştı şişmişti çok kötü hijyenik değildi sanırım kullanılan malzeme.. Ben 2 yıl kullandım sonra sıkılıp bıraktım. Ve malesef iz kaldı kahverengi küçük bi leke ben gibi çok rahatsız olmuyorum ama yine de gözüküyor. Bir de kışın tak çıkar yapmıştım bikaç kez soğuktan şişmişti. Hevesin varsa yaptır korkcak bişey yok 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende bugün yaptırdım kesinlikle korkulacak bir şey olmadığını gördüm ama ben yanını değil ortasını deldirdim :):KK9:

X