Düğün Düğün Gecesi Nerede Kalalım?

elenaferrante

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
6.584
10.891
Kızlar, bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var.

Şimdi benim 23 ağustos 2014 cumartesi günü Trabzon'da düğünüm var. Hemen ertesi gün Antalya'ya balayına gitmek istiyoruz.

Evimiz Trabzon'da olmayacak, Ankara'da olacak. O yüzden düğün gecesi otelde kalırız diye düşündük.

Ama bizim almak istediğimiz uçak bileti sabah 6.30da. Biz gece 1 gibi otele gitsek, 5.30 gibi havaalanında olalım desek, 4 saatlik gibi zaman var arada.

Yani o 4 saatte otele gidip duş mu alalım, uyuyalım mı karar veremedik. (ilk geceden sevişme gibi bir beklentimiz yok)

Ya da diyoruz ki acaba kayınvalidenin evine gitsek de orada duş alsak üstümüzü değiştirsek, uyku önemli değil, uçakta da uyuruz da. Böyle mi yapsak ne yapsak bilemedim :)

İlk gece kayınvalidenin evinde gidersek tabi ev kalabalık olur, bize oda verecek halleri yok, talep bile etmeyiz de, zaten uyumayız uçağa kadar.

Napsak kızlar bilemedim :KK43:

4 saat için otele gitmek gereksiz bence dediğin gibi tek yapacağın şey yemek yemek duş almak olur kayınvaldene git bence

Şimdi benim 23 ağustos 2014 cumartesi günü Trabzon'da düğünüm var. Hemen ertesi gün Antalya'ya balayına gitmek istiyoruz.

Evimiz Trabzon'da olmayacak, Ankara'da olacak. O yüzden düğün gecesi otelde kalırız diye düşündük.

Ama bizim almak istediğimiz uçak bileti sabah 6.30da. Biz gece 1 gibi otele gitsek, 5.30 gibi havaalanında olalım desek, 4 saatlik gibi zaman var arada.

Yani o 4 saatte otele gidip duş mu alalım, uyuyalım mı karar veremedik. (ilk geceden sevişme gibi bir beklentimiz yok)

Ya da diyoruz ki acaba kayınvalidenin evine gitsek de orada duş alsak üstümüzü değiştirsek, uyku önemli değil, uçakta da uyuruz da. Böyle mi yapsak ne yapsak bilemedim :)

İlk gece kayınvalidenin evinde gidersek tabi ev kalabalık olur, bize oda verecek halleri yok, talep bile etmeyiz de, zaten uyumayız uçağa kadar.

ben olsam kayınvalidemde ilk gün duş almaya falan çekinirdim açıkçası,ne olursa olsun...
düğün akşam erken biterse siz de yakın bir uygun otele gidersiniz, dinlenmeye fırsat olur, rahat edersiniz bence,sonuçta evliliğinizin ilk akşamı olacak. düğünden çıkıp hemen otele gidin,düğün çok geç mi bitiyor da gece birde otele gitmekten bahsetmişsiniz...

Son düzenleme:
ben olsam kayınvalidemde ilk gün duş almaya falan çekinirdim açıkçası,ne olursa olsun...
düğün akşam erken biterse siz de yakın bir uygun otele gidersiniz, dinlenmeye fırsat olur, rahat edersiniz bence,sonuçta evliliğinizin ilk akşamı olacak. düğünden çıkıp hemen otele gidin,düğün çok geç mi bitiyor da gece birde otele gitmekten bahsetmişsiniz...

Yazın nişanlımın erkek kardeşi evlendi, düğün aynı yerde oldu ve gece 12 gibi bitti, ama vedalaşma faslı vardı.

Bir de biz de vedalaşacağız, sonuçta Trabzon'da yaşamayacağımız için. Bilemedim valla.

Hatta dedik ki gece 03.15te de uçak var, direk ona mı alsak dedik. Düğünden çıkar yemek yer havaalanına gideriz direk diye ama ona da cesaret edemiyor gibiyiz. Ya bir aksilik olur da yetişemezsek diye.

Yazın nişanlımın erkek kardeşi evlendi, düğün aynı yerde oldu ve gece 12 gibi bitti, ama vedalaşma faslı vardı.

Bir de biz de vedalaşacağız, sonuçta Trabzon'da yaşamayacağımız için. Bilemedim valla.

Hatta dedik ki gece 03.15te de uçak var, direk ona mı alsak dedik. Düğünden çıkar yemek yer havaalanına gideriz direk diye ama ona da cesaret edemiyor gibiyiz. Ya bir aksilik olur da yetişemezsek diye.

benim arkadaşım da il dışında yaptı düğünü, akşamüstü başladı düğün, 22.00 gibi bitti, vedalaşmalar ise 22.30da bitti tamamen. hem il dışından gelenler için iyi oldu,hem de herkes dinlenmiş oldu. ben de evlensem erken bitmesini isterim düğünün.
vedalaşacaksınız da düğünde zaten görüşeceksiniz, e balayından sonra el öpmeye gidersiniz,durumu çok dramatize etmeye de gerek yok,ne kadar çok oyalanırsanız annenizle ayrılmanız daha zor olur özellikle sizin için... direkt uçağa binerseniz gelinliği falan nerede çıkaracaksınız...

Son düzenleme:
benim arkadaşım da il dışında yaptı düğünü, akşamüstü başladı düğün, 22.00 gibi bitti, vedalaşmalar ise 22.30da bitti tamamen. hem il dışından gelenler için iyi oldu,hem de herkes dinlenmiş oldu. ben de evlensem erken bitmesini isterim düğünün.
vedalaşacaksınız da düğünde zaten görüşeceksiniz, e balayından sonra el öpmeye gidersiniz,durumu çok dramatize etmeye de gerek yok,ne kadar çok oyalanırsanız annenizle ayrılmanız daha zor olur özellikle sizin için... direkt uçağa binerseniz gelinliği falan nerede çıkaracaksınız...

Anladım. Çok teşekkür ederim.

Biz biraz daha düşünelim bu durumu.

canım 2-3 saatliğine otel çok gereksiz olur bence
zatem belliki birliktelik olamayacak o yüzden ya erken alın bileti
yada dügün biraz erken bitsin ve otelinize gidin başka bişey gelmedi aklıma

eğer dinlenmek istiyosanız otel daha mantıklı kv nin evi kalabalık olucak bide şöyle bidurum olabilir ilk gece yalnız kalsınlar aman şöyle böyle diye garip bakışlara ve konuşmalara maruz kalabilirsiniz en iyisi havaalanına yakın bir otelll

canım paranın önemi yoktur eminim bence 4 saatliğine de olsa otele gidin
havaalanına en yakın otele giderseniz daha rahat olur üstelik
konuşur sohbet edersiniz
düğünle ilgili konuşacak da çok şeyiniz olur eminim

ben de havaalanına çok yakın bi otelde sırf 4 saatliğine kalmıştım
inan iyi oluyor ya

kv evine gitsen herkes size 'bunlar ne zaman sevişecek' gözüyle bakacaktır bence :KK9:

uçak saatinizi de erkene almayın zaten bu saatten sonra erkene almak çok pahalıya patlar

benim tavsiyem bu yönde :KK16:

canım paranın önemi yoktur eminim bence 4 saatliğine de olsa otele gidin
havaalanına en yakın otele giderseniz daha rahat olur üstelik
konuşur sohbet edersiniz
düğünle ilgili konuşacak da çok şeyiniz olur eminim

ben de havaalanına çok yakın bi otelde sırf 4 saatliğine kalmıştım
inan iyi oluyor ya

kv evine gitsen herkes size 'bunlar ne zaman sevişecek' gözüyle bakacaktır bence :KK9:

uçak saatinizi de erkene almayın zaten bu saatten sonra erkene almak çok pahalıya patlar

benim tavsiyem bu yönde :KK16:

Kesinlikle dişiye katılıyorum canım en özel gününde kargasanın içinde bulma kendini gerek yok..Gidin otelinize dügünü konusun kınayı konusun sohbet edin gecer güzel bir sekilde o vakit..şahsen onca kişinin arasında dus falan alamazdım ben otelde rahat rahat dusunuzuda alırsınız :KK16:

bence kayınvalıdene gıt sıze 2 saatlıgınede olsa uyucak yer ayarlar kızım ayarlamasada bır yere kıvrılır dınlenırsın azcık nolcak

Galiba nişanlım o gece annemlerde kalalım istiyor. Annelerimiz de içinizde uhde kalmayacaksa evde kalın diyor.
Biz biraz daha düşüneceğiz galiba.
Teşekkür ederim kızlar.

En güzeli bnce direk uçağa binin 4 saatlik şey için otel parasına günah

X