Düğün Günü Yaşananlar...

he sevindim bıkmıştım senin o ezik hallerinden. her şeyi dert edip üzülmenden. çözüm ne basitmiş değil mi?

Valla bayram günü bile sen geldin aklıma. Konularından dolayı çok sıkıntılı olduğunu biliyordum. Çok sevindim rahat etmene :) Her şey daha da güzel olur inşallah.

Konularınızın aynı olduğu medcezir hanım da bu bayram aynı duruşu sergilemiş midir acaba telepati yoluyla öğrenseniz nasıl olur?:KK53:

Çok sevindim eşinize de helal olsun diyorum kendisi laf söyleyip kavga çıkarmadan güzel bir şekilde halletmiş olayı.Benim eltimde sizinkinden kalır yanı yok hatta görümcem de aynıdır.Bana karşı mesafelidir hep ,eltimi tutarlardı(Halbuki görümce olacak benim dersaneden arkadaşımdı beni daha çok tanır zamanında ,çok samimiydik) halbuki ortalıgı karıştıran o olurdu.
Benim hatam da susup içime, atmamadı.Ben laf söyleyecek olsam ki denedim, ortalıgı kv karıştırır ayılıp bayılma numaralı yapardı.Elti ne kadar suçluysa bile hep o el üstündeydi.Ben de sizin gibi hep Allaha havale ettim bol bol dua ettim.
Ta ki bu sene eltim haddini fazlaca aşıp kv ve kp're sayısız hakaret kavga edinceye kadar.Ayrıca kv kolu kırıldıgı halde elti ,izin dahi almadı bakmadı, üstelik çocuklarını bıraktı kv'ye görümce de bunları gördü tabi.Kv iyileşti 20 gun sonra gezmeye gitti, baktılar izin almış elti keyf yapmak için bu daha da gözlerine battı.Bayramda gittigimde görümce benle konusyor, hoş elti çalışıyordu ama mesafeliymiş, kv kp de öyle konuşmuyorlarmış.Demek istedigim er ya da geç ilahi adalet var ve Rabbim gösteriyor.Bazı durumlarda inanın kavga çıkarmak ters tepki yapıyor en güzelini yapmıssınız.Ben de sizin gibi davrandım zamanında öyle de olmaya devam edecegim.Kesinlikle kavga etmeyecegim gerekirse sessiz kalacagım çünkü biliyorum yine elti tutulacak kavgayı sen çıkardına (ben çıkarmasamda) gelecek.

Ven ikisiyle gorusmuyorum hatta kv kp ve esimin kardeslerinin evime girisi yasak en iyisi uzak durmak evime gelseler kakalak gibi yayilip ortaligin icine edip sinirlerimi ziplatcaklar

Evet ben de bu konuyu merak ediyorum.

_MAJESTE_ _MAJESTE_
HAYIR ben o üye değilim 2. üyelik almış olsam hem bu hesabım hemde o bahsettiğiniz hesap pasif edilerek 2. üyelik yazılırdı.. ve yönetim bilgilendirirdi sizi..
ben bugun hesabımı iptal ettireceğim ama başka nedenlerden dolayı.. yani 2. üyelik durumu felan yok.

ben olsam ikisiyle de görüşmem.
bende ilk başta öyle düşündüm lakin görümcemle sorunumuzu kısmende olsa halletiğimiz için görüşüyorum görüşmeyede devam edeceğim mesafeli bir şekilde eltimide bundan sonra allaha havale ettim..
yaptıklarını rabbim onada yaşattı
kv kp gelince.. olurda ayrımcılık yaparlar ise kendileri kaybederler
ha her iki tarafada eşit davranırlar ise başımın üzerinde yerleri var..

HAYIR ben o üye değilim 2. üyelik almış olsam hem bu hesabım hemde o bahsettiğiniz hesap pasif edilerek 2. üyelik yazılırdı.
Yalnız bu hesabında yazmasa da medcezir nickli hesapta zaten 2. üyelik yazıyor ve o üyelik pasifleştirilmiş.
Yani bir de bu olayla alakası yok ama üyelik iptali yaptıracağım demişsin bu da manidar.
Bütün eşinin ailesini anlattın durdun anlattın durdun eltinden intikamını almayı başarınca mı üyelik iptali yaptırmak istedin bilemedim.

Kendimden örnek veriyorum.
20 yasindayim 4 buçuk aylık evliyim.
Önceden bu yana en büyük gorumcem konuşmuyor . Evlendim evleneli de benle konuşmuyorum. Avucuma ne koyarsa ben onu sunarım

Yalnız bu hesabında yazmasa da medcezir nickli hesapta zaten 2. üyelik yazıyor ve o üyelik pasifleştirilmiş.
Yani bir de bu olayla alakası yok ama üyelik iptali yaptıracağım demişsin bu da manidar.
Bütün eşinin ailesini anlattın durdun anlattın durdun eltinden intikamını almayı başarınca mı üyelik iptali yaptırmak istedin bilemedim.
Ben üyeliğimi burdaki arkadaşlarımın konuşmaları ile ikna olarak vazgectm.. iptal ettirmiyorum çünkü iş yerinde tek vakit gecirebildiğim yer burası.. bir kaç lüzumsuz insan yüzünden iptal ettirmekten vazgectim.
iptal ettirmemin nedenleri arasında burda bazı kişilerin benimle dalga gecmesi alaya alması kücümsemesi ve igneleyici kelimeler konuşması .. çok çirkin şeyler bunlar..
burda insanlar yardımcı olunabilmesi adına konu açıyor.. ama bazı kişiler yardmdan cok iyice tetikliyorlar .. istediğim konuyu acarm fikir alırım her insanın kendine göre takıntıları vardır derdi vardır kimse bu durum ile dalga gecemez geçilirse böyle ban yerler..
gelelim diğer mevzuya öyle birşey olmuş olsa idi zaten şimdi forumda ben olmazdm değil mi ?
o kişi kalkmş arkamdan yok sen şumusun 14 üyelik mi actn gibi kendi capında eglenmiş ve ban yemiş. böyle birşeye zaten yönetim izin vermez.

İyi yapmışsın. Anlaşılan senin için çok büyük bir adımmış.
Zaten elti kimdir ki bu kadar sorun edilip gözde büyütülür anlamıyorum. Anne baba kardeş değil ki kafaya takasın. Kendilerini rezil etmişler.
Duruş çok önemli çok..

Ben üyeliğimi burdaki arkadaşlarımın konuşmaları ile ikna olarak vazgectm.. iptal ettirmiyorum çünkü iş yerinde tek vakit gecirebildiğim yer burası.. bir kaç lüzumsuz insan yüzünden iptal ettirmekten vazgectim.
iptal ettirmemin nedenleri arasında burda bazı kişilerin benimle dalga gecmesi alaya alması kücümsemesi ve igneleyici kelimeler konuşması .. çok çirkin şeyler bunlar..
burda insanlar yardımcı olunabilmesi adına konu açıyor.. ama bazı kişiler yardmdan cok iyice tetikliyorlar .. istediğim konuyu acarm fikir alırım her insanın kendine göre takıntıları vardır derdi vardır kimse bu durum ile dalga gecemez geçilirse böyle ban yerler..
gelelim diğer mevzuya öyle birşey olmuş olsa idi zaten şimdi forumda ben olmazdm değil mi ?
o kişi kalkmş arkamdan yok sen şumusun 14 üyelik mi actn gibi kendi capında eglenmiş ve ban yemiş. böyle birşeye zaten yönetim izin vermez.
Ya tamam dalga geçtilerse onlar için bir şey diyemem ama senin için de iddialar hoş değil.
Medcezir nickli hesabın senin olduğuna dair iddialar var. Yani bakıyoruz da konular benziyor ve ikinci üyelik denmiş banlanmış. Bir de senin bu üyeliğinle medcezir nickli hesaba yazdıkların da varmış haliyle dikkat çekmiş.

Bir de bazıları yazım tarzına taktı evet. 2 üniversite bitirdim diyorsan eğer kitap okuduğunu düşünüyoruz haliyle kendi yaşadığın yerin ağzıyla yazarsan anlaşılmayan kelimeler olabilir. Yani şöyle ki bir tek senin yaşadığın yerin ağzı yok ben de bizim yörenin ağzıyla yazmaya kalksam çoğunuz bir şey anlamaz bunlara dikkat etmeni istiyorlar haliyle.
Banlanan üye de senin yüzünden banlanmadı galiba bu arada :)

X