Düğün Günü Yaşananlar...

Karasevdambitti

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
109
90
32
Ven ikisiyle gorusmuyorum hatta kv kp ve esimin kardeslerinin evime girisi yasak en iyisi uzak durmak evime gelseler kakalak gibi yayilip ortaligin icine edip sinirlerimi ziplatcaklar

_MAJESTE_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
9.914
26.328
27
Evet ben de bu konuyu merak ediyorum.

_MAJESTE_ _MAJESTE_
HAYIR ben o üye değilim 2. üyelik almış olsam hem bu hesabım hemde o bahsettiğiniz hesap pasif edilerek 2. üyelik yazılırdı.. ve yönetim bilgilendirirdi sizi..
ben bugun hesabımı iptal ettireceğim ama başka nedenlerden dolayı.. yani 2. üyelik durumu felan yok.

sabine

Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez.
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
4.122
10.756
ben olsam ikisiyle de görüşmem.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 482 gün geçti.

_MAJESTE_

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
9.914
26.328
27
ben olsam ikisiyle de görüşmem.
bende ilk başta öyle düşündüm lakin görümcemle sorunumuzu kısmende olsa halletiğimiz için görüşüyorum görüşmeyede devam edeceğim mesafeli bir şekilde eltimide bundan sonra allaha havale ettim..
yaptıklarını rabbim onada yaşattı
kv kp gelince.. olurda ayrımcılık yaparlar ise kendileri kaybederler
ha her iki tarafada eşit davranırlar ise başımın üzerinde yerleri var..

Helenra

I'm worse at what I do best.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
5.970
37.997
HAYIR ben o üye değilim 2. üyelik almış olsam hem bu hesabım hemde o bahsettiğiniz hesap pasif edilerek 2. üyelik yazılırdı.
Yalnız bu hesabında yazmasa da medcezir nickli hesapta zaten 2. üyelik yazıyor ve o üyelik pasifleştirilmiş.
Yani bir de bu olayla alakası yok ama üyelik iptali yaptıracağım demişsin bu da manidar.
Bütün eşinin ailesini anlattın durdun anlattın durdun eltinden intikamını almayı başarınca mı üyelik iptali yaptırmak istedin bilemedim.

elmas gzl

penguen yürüyüşlu hatun :)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2015
3.637
2.929
Kendimden örnek veriyorum.
20 yasindayim 4 buçuk aylık evliyim.
Önceden bu yana en büyük gorumcem konuşmuyor . Evlendim evleneli de benle konuşmuyorum. Avucuma ne koyarsa ben onu sunarım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1210 gün geçti.

_MAJESTE_

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
9.914
26.328
27
Yalnız bu hesabında yazmasa da medcezir nickli hesapta zaten 2. üyelik yazıyor ve o üyelik pasifleştirilmiş.
Yani bir de bu olayla alakası yok ama üyelik iptali yaptıracağım demişsin bu da manidar.
Bütün eşinin ailesini anlattın durdun anlattın durdun eltinden intikamını almayı başarınca mı üyelik iptali yaptırmak istedin bilemedim.
Ben üyeliğimi burdaki arkadaşlarımın konuşmaları ile ikna olarak vazgectm.. iptal ettirmiyorum çünkü iş yerinde tek vakit gecirebildiğim yer burası.. bir kaç lüzumsuz insan yüzünden iptal ettirmekten vazgectim.
iptal ettirmemin nedenleri arasında burda bazı kişilerin benimle dalga gecmesi alaya alması kücümsemesi ve igneleyici kelimeler konuşması .. çok çirkin şeyler bunlar..
burda insanlar yardımcı olunabilmesi adına konu açıyor.. ama bazı kişiler yardmdan cok iyice tetikliyorlar .. istediğim konuyu acarm fikir alırım her insanın kendine göre takıntıları vardır derdi vardır kimse bu durum ile dalga gecemez geçilirse böyle ban yerler..
gelelim diğer mevzuya öyle birşey olmuş olsa idi zaten şimdi forumda ben olmazdm değil mi ?
o kişi kalkmş arkamdan yok sen şumusun 14 üyelik mi actn gibi kendi capında eglenmiş ve ban yemiş. böyle birşeye zaten yönetim izin vermez.

esergry

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
10.296
21.985
37
İyi yapmışsın. Anlaşılan senin için çok büyük bir adımmış.
Zaten elti kimdir ki bu kadar sorun edilip gözde büyütülür anlamıyorum. Anne baba kardeş değil ki kafaya takasın. Kendilerini rezil etmişler.
Duruş çok önemli çok..

Helenra

I'm worse at what I do best.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
5.970
37.997
Ben üyeliğimi burdaki arkadaşlarımın konuşmaları ile ikna olarak vazgectm.. iptal ettirmiyorum çünkü iş yerinde tek vakit gecirebildiğim yer burası.. bir kaç lüzumsuz insan yüzünden iptal ettirmekten vazgectim.
iptal ettirmemin nedenleri arasında burda bazı kişilerin benimle dalga gecmesi alaya alması kücümsemesi ve igneleyici kelimeler konuşması .. çok çirkin şeyler bunlar..
burda insanlar yardımcı olunabilmesi adına konu açıyor.. ama bazı kişiler yardmdan cok iyice tetikliyorlar .. istediğim konuyu acarm fikir alırım her insanın kendine göre takıntıları vardır derdi vardır kimse bu durum ile dalga gecemez geçilirse böyle ban yerler..
gelelim diğer mevzuya öyle birşey olmuş olsa idi zaten şimdi forumda ben olmazdm değil mi ?
o kişi kalkmş arkamdan yok sen şumusun 14 üyelik mi actn gibi kendi capında eglenmiş ve ban yemiş. böyle birşeye zaten yönetim izin vermez.
Ya tamam dalga geçtilerse onlar için bir şey diyemem ama senin için de iddialar hoş değil.
Medcezir nickli hesabın senin olduğuna dair iddialar var. Yani bakıyoruz da konular benziyor ve ikinci üyelik denmiş banlanmış. Bir de senin bu üyeliğinle medcezir nickli hesaba yazdıkların da varmış haliyle dikkat çekmiş.

Bir de bazıları yazım tarzına taktı evet. 2 üniversite bitirdim diyorsan eğer kitap okuduğunu düşünüyoruz haliyle kendi yaşadığın yerin ağzıyla yazarsan anlaşılmayan kelimeler olabilir. Yani şöyle ki bir tek senin yaşadığın yerin ağzı yok ben de bizim yörenin ağzıyla yazmaya kalksam çoğunuz bir şey anlamaz bunlara dikkat etmeni istiyorlar haliyle.
Banlanan üye de senin yüzünden banlanmadı galiba bu arada :)

_MAJESTE_

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
9.914
26.328
27
İyi yapmışsın. Anlaşılan senin için çok büyük bir adımmış.
Zaten elti kimdir ki bu kadar sorun edilip gözde büyütülür anlamıyorum. Anne baba kardeş değil ki kafaya takasın. Kendilerini rezil etmişler.
Duruş çok önemli çok..
evet haklısınız gerçekten duruş çok önemli .. ve ben allahıma şükürler olsun ki bu duruşu gösterebildim cok üzüldüm cok kafama taktm ama gecti bitti..

_MAJESTE_

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2017
9.914
26.328
27
Ya tamam dalga geçtilerse onlar için bir şey diyemem ama senin için de iddialar hoş değil.
Medcezir nickli hesabın senin olduğuna dair iddialar var. Yani bakıyoruz da konular benziyor ve ikinci üyelik denmiş banlanmış. Bir de senin bu üyeliğinle medcezir nickli hesaba yazdıkların da varmış haliyle dikkat çekmiş.

Bir de bazıları yazım tarzına taktı evet. 2 üniversite bitirdim diyorsan eğer kitap okuduğunu düşünüyoruz haliyle kendi yaşadığın yerin ağzıyla yazarsan anlaşılmayan kelimeler olabilir. Yani şöyle ki bir tek senin yaşadığın yerin ağzı yok ben de bizim yörenin ağzıyla yazmaya kalksam çoğunuz bir şey anlamaz bunlara dikkat etmeni istiyorlar haliyle.
Banlanan üye de senin yüzünden banlanmadı galiba bu arada :)
olabilir.. burda herkesin yaşadıkları cogunlukla birbirine benzer olaylar özellikle bu eltidir görümcedir olayları..