Düğün İçin Dış Çekim Fotoğrafçısı Arıyorum

Selam kızlar,
Ben 4 aralıkta evleneceğim inşallah. Düğün fotoğrafçısı bakıyorum. Eğlenceli ve kaliteli fotoğraflar çekecek. Nişanımda fotoğraflar çekildi ama hiç eğlenceli değildi hiç memnun kalmadım. Mekan belli değil henüz. Yanlız bütçe kısıtlı albüm vs herşey dahil bize 500-600 tl. Sadece çekim içinse 200-250 tl ye çekim yapabilecek birisi gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :KK43: :KK43:

Ablam yillardir fotografcilik yapiyor hersey dahil 2500 tl. Ayirdiginiz butceyle kaliteli eglenceli fotograf cekimi 2016 senesinde imkansiz maalesef..

Selam kızlar,
Ben 4 aralıkta evleneceğim inşallah. Düğün fotoğrafçısı bakıyorum. Eğlenceli ve kaliteli fotoğraflar çekecek. Nişanımda fotoğraflar çekildi ama hiç eğlenceli değildi hiç memnun kalmadım. Mekan belli değil henüz. Yanlız bütçe kısıtlı albüm vs herşey dahil bize 500-600 tl. Sadece çekim içinse 200-250 tl ye çekim yapabilecek birisi gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :KK43: :KK43:

Uygun fiyatlara çekim yapan arkadaşlarım var ama dediğiniz tutarlarda çok zor :KK43: 1000 lira gibi bi rakam olur minimum dijital olarak olur elinizde. Eğer bütçeniz kısıtlıysa çok da albüm şart değil bence elinizde olsun sonrasında albüm vs yaptirirsiniz

bu fiyata adamlar elini kaldırmıyor. Ben de araştırdım ama bir şirket profesyonel stüdyoda hem şarkı söyeletip hemde klip çekimi yapıyor ama fiyatları 1400 liradan başlıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Belki ilgilenirsin diye yazıyorum. Eşim düğün fotoğrafçılığına başlayacak yaza doğru. Şuan özel bir kursta eğitimlerini alıyor ve aynı zamanda Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünü okuyor. Kendisine bir portföy olması için dış çekim yapmak istiyor. Çok cüzi bir miktara albüm ve poster dahil çekim yapacak. (500Tl civarı). Kendisine ait profesyonel bir makinesi ve kaliteli objektifleri var. İstanbul içi ilgilenen varsa iletişime geçebilirsiniz. Gelin adaylarına simdiden omur boyu mutluluklar diliyoruz :)

Selam kızlar,
Hangi ildesiniz

ben bu foruma daha önce kuzenlerimin düğün fotoğraflarını çeken bir kızdan bahsetmiştim kendisi benim fotoğraflarımı da çekti geçen sene :) şahsen ben 2bin tl ödedim ama kına çekimimi de yaptı ve ücret almadı ondan. evlenecek olan herkese yardımcı oluyor. böyle bahsedince amatör olduğunu düşünmeyin sakın kendisi mimar sinan fotoğraf mezunu. bahsettiğin fiyatlara iner mi bilmem ama yardımcı olacaktır kesin. leilafotograf.com internet sitesi inceleye bilirsiniz. sitede benim fotoğrafım da var :) :KK54:

Selam kızlar,

Merhaba ..☺Maddi sıkıntınız varsa bence hiç acele edip begenmediginiz birisine ucuz diye cektirmeyin.Evlenip 1 yıl sonra bile cektirenler var.Hatta balayına gittikleri şehirlerde daha uygun olursa orada cektirenler bile olabiliyo

Bizimde nisanda düğünümüz var inşallah nişanlımın babası vefat etmiş ve esi dostu akrabası pek yok, elinde de yok ne yazıkki, malum fotograf için de en az bin lira diyorlar onun yerine baska bi eksiğimizi alalım dedik. Aslında Bizde önce sizin gibi düşündük ucuz yere yaptıralım diye daha sonradan vazgectik. Açıkcası benim için cok da önemli değil olsun veya olmasın.tabi bu şahsi fikrim. Belki ilerde maddi durumu toparlayınca çektirebiliriz. Sizinde sıkıntı varsa cok zorlamayın bence ilerde inşallah nasip olur belki düğünden sonra falan

Ay bisey diyim mi benim fotoğraflarımi ceken bi bayan vardi ben diger konuya da yazdim kiz harbiden iyi ben cok memnun kaldim ilgilendi baya resimlerimi de albumumu de verdi. Cok tatli ilgili cana yakin bi kiz. Fotograflari da cok guzel ve baya uygun. Zaten isteyene ismini veririm bi bakarsiniz veya isteyen varsa mesaj atsin bana. Kizlar paralarınizi cope atmayin derim uyguna yaptirilacak yerlerle calisin derim. Ama siz bilirsiniz :)

[URL unfurl

İnstagramda güzel kitlesi olan İstanbul ve Antalya çevresinde tanınıp sevilen bir foroğrafçıyım.

Özelden yazarsanız detaylı görüşürüz. Yazabilirsiniz her konuda :)

Ama kalite ucuz asla olmaz. Portfolyo çekimlerine ucuz diye tamam diyip, yeni fotoğrafçıların deneme tahtası olup sonra en güzel günü berbat olan çok müşteri tanıyorum. :KK43:

X