Düğün Dugun sonrasi makyaj ve sac

mceycey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
17
0
Cok sacma gelebilir ama cok merak ettim.. Dugun hazirliklarinda sacin yapildiginda bir ton toka takiyorlar kafana ve bir okadarda makyaj suruyorlar.. Dugun sonrasi yani gece onlarla nasil basa cikabilir bir gelin kaydirigubbakcemile dayanamaz damatlar beklemeye kaydirigubbakcemile3 Abimin dugununden sonra ertesi gun bize geldiklerinde hala yengemin kafasinda toklar kalmisti kaydirigubbakcemile3

uzun bir süre dayanipta o gece biraz dahami SIKAMICAK disini cokda abartilcak bisey diil sonucda dügünde okadar terleyip ederken insan zaten dus almak ister önce
biz aptestimizi aldik eve gelir gelmez sonra namazimizi kildik daha sonra esim yardimci oldu takilarimi tokalarimi cikarmaya ve dus aldik tek tek tertemiz olmak ve üstümüzdeki teri atmak icin

allah razi olsun esimden cok sabirli ve anlayisli oldugu icin
zaten sonrada oturduk sohpet etdik biraz keyif yaptik evimizde ilk gecemizde bas basa

tabiki ben de taki tokami cikartip,makyajimi temizleyip once bi dus almam lazim,yoksa olmaz ki...

incitanem biz kocaların hasını kaptık heralde benim eşimde tokalarımı çıkarmama yardımcı olmuştu hatta kayınvalidem başımdan aşağa pirinç ve çukalata atmıştı garibim onları bile ayıkladı inanırmısınız gelin saçımdan çıkan tokalarımı hala kullanıyorum :roflol::roflol:

incitanem biz kocaların hasını kaptık heralde benim eşimde tokalarımı çıkarmama yardımcı olmuştu hatta kayınvalidem başımdan aşağa pirinç ve çukalata atmıştı garibim onları bile ayıkladı inanırmısınız gelin saçımdan çıkan tokalarımı hala kullanıyorum :roflol::roflol:

ozaman biz sanliyiz canimyerimsenibenne mutlu bize:teytey:valla tokalarim hala duruyomu bilmem kuafför oldugum icin toka bol miktarda mevcut zaten:jeyyar:ama aralarinda vardirda belkim:sm_confused:
zaten esim demisdi benim korkdugumu ve arada heycandan titredigimi görünce
hayatim ben bugüne kadar uslu ve sabirli seni bekledim merak etme sen istemezsen biseycik olmaz diye:eek:biraz daha beklemisim cokmu dedi:asigim:
bende düsündüm icimden birincisi bugünün isini yarina brakma:jeyyar:ikinciside bugün olmazsa yarin zaten olacak diye:eek::jeyyar:kaydirigubbakcemile3

valla tek tek çıkardım ben ve eşimde yardım etti...üstelik benim saçımdan ertesi gün saydıgımızda 150 tane toka çıkmıştı delikafaduldendelikafadulden

ozaman biz sanliyiz canimyerimsenibenne mutlu bize:teytey:valla tokalarim hala duruyomu bilmem kuafför oldugum icin toka bol miktarda mevcut zaten:jeyyar:ama aralarinda vardirda belkim:sm_confused:
zaten esim demisdi benim korkdugumu ve arada heycandan titredigimi görünce
hayatim ben bugüne kadar uslu ve sabirli seni bekledim merak etme sen istemezsen biseycik olmaz diye:eek:biraz daha beklemisim cokmu dedi:asigim:
bende düsündüm icimden birincisi bugünün isini yarina brakma:jeyyar:ikinciside bugün olmazsa yarin zaten olacak diye:eek::jeyyar:kaydirigubbakcemile3

kızzzz allah iğlini versin :roflol::roflol::roflol:bizim düğün sinopta oldu 24,00 de düğün bitti sahilde eşimle geziyoruz tabii yaz herkez sahilde ben gelinlikle o damatlıkla herkez alkışlıyor mutluluklar diye bağrıyor bir cafeye oturduk soğuk bişeyler içtik kalktık arabayla geliyoruz ben arkaya yattım uyuyorum araba bir durdu arkada erkek sesleri içimden eyvah gelin arabası olduğunu anladılar durdurdular dedim ama hiç kımıldamıyorum cama biri vurdu gözümün ucuyla baktım erkek kardeşim 2 araba dolusu arkadaşlarıyla sahile oturmuşlar vur patlasın çal oynasın 2 saatte orda eğlendik oynadık tabii yoldan geçenlerle birlikte sonra doğru samsun yolu sabah 7,00 de evdeydik allah var yukarda ne yalan söylim kocişim tokalarımı çıkartmama vardım etti gelinliği çıkarttığım gibi doru yatağa o makyajla o saçlardaki pirinç ve çukalatalarla bir yattım ertesi günü akşam ezanına doğru kalktık ben sizler gibi hemen duş alamadım yorgunluktan bacılar:1rolleyes:

X