Düğün ve günlük giyim için önerileriniz (resimli)

qamzeLim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2008
50
0
Arkadaşlar 18 ekimde kuzenimin düqünü var.Düqün sonbahara qeldiqi için ne qiyeceqimi bilmiyorum :KK43: Şöyle fazla abartılı olmayan sade ve şık bir elbise istiyorum.Ayrıca günlük olarak neler giyebilirim, neler yakışır bana tavsiyelerinizi bekliyorum :eek:

Şimdiden teşekkürLer opuyorumnanaktan

İşte bu çirkin de ben :1rolleyes:

Son düzenleme:
gayet güzel bir fizigin varmış..herseyi ykıştırırsın kendine..... günlük dedigin artık okadar gariptirki her sekilde kullanabiliosun... cok aşırı abiyelerin dısında hersey günlük modaya inmiş durumda... bence burada topiklere ve moda dergilerine bak birazda cesaretli olup denemedigin seyleri al ve dene..

düğün için bence de elbise hoş olur kış diye pantalon giymek zorunda değilsin elbise giy. günlük olarak tarzını değiştir bence değişiklik olur atkılar fularlar daha cıvıl cıvıl kat kat fırfırlı üstler felan burda ünlülerin giyim tarzlarına ait bir sürü topik var bence gir orlara ve tek tek inceleopuyorumnanaktan

gayet güzel bir fizigin varmış..herseyi ykıştırırsın kendine..... günlük dedigin artık okadar gariptirki her sekilde kullanabiliosun... cok aşırı abiyelerin dısında hersey günlük modaya inmiş durumda... bence burada topiklere ve moda dergilerine bak birazda cesaretli olup denemedigin seyleri al ve dene..

cnm Teşekkür ederim ama ben pek fiziqimi beqenmiyorum :KK43: Çünkü popo olmadıqı ve sadece basen kemiqi olduqu için pantolonlarımın hep popo kısımları hep bol duruyor. Üzerime oturan hiçbişey buLamıyorum. Ama tavsiyene uyup forum kazan ben kepçe karıstıracam a.s

düğün için bence de elbise hoş olur kış diye pantalon giymek zorunda değilsin elbise giy. günlük olarak tarzını değiştir bence değişiklik olur atkılar fularlar daha cıvıl cıvıl kat kat fırfırlı üstler felan burda ünlülerin giyim tarzlarına ait bir sürü topik var bence gir orlara ve tek tek inceleopuyorumnanaktan

bende pantolon qiymek istemiyorum ama nasıl bir elbise işte onu bulamadım :)

qünlük olarak sürekli pantolon ve badiye alıstıqım için artık sıkılmaya basladım. Tavsiyene uyacam cnm saqol :))

Canım fiziğin çok qzl ,ne qiysen yakışır.. Anladığım kadarıyl abiye almak istemiyorsun .şık ve sade olacaksan şu modellere bakabilirsin.

koton-abiye-elbise.jpg

japon-stili-klasik-elbise-koton-mb14221_86e5b8d458118d687c55ffcecdae688d_r1.jpg

img0large.jpg

JAPON-STYLESIYAH-PULLU-STRAPLES-TARZ-ELBISE-HMNT__19078588_1.jpg

japon_style_tek_omuzlu_kirmizi_elbise_s__18859006_0_1247786617.jpg

JAPON-STYLE-SIFON-TULLU-SIYAH-S-M-BEDAVA-KARGO__18615114_0.jpg
1656_Black_03.jpg

sondakini bende almayı düşünüyorum :)

tatlım ipekyolda abartı olmayan ama çok şık elbiseler var oraya bakabilirsin düğün için günlük hayatta ise çalışmıyorsan ben spordan yanayım ben hep klasik giydiğim için spor kıyafetlere bir özlemim var

prensesin.uykusuyum cnm çok Teşkkür ederim.Siyah elbiseye bende bayıldım.Nerde bulabilirim acaba fisfisfis

youthanasia7 bende o elbiseyi beqendim çok hoşş yerimseniben

liv85 Tşk cnm ama ben beqenemiyorum bi türlü fiziqimi, kendime hiçbirşeyi yakıştıramıyorum :1no2:

DERin83 cnm özel şirkette çalısıyorum ve bazen klasik qiymek zorunda kalıyorum ama spor vazqeçilmezimm yerimseniben

prensesin.uykusuyum cnm çok Teşkkür ederim.Siyah elbiseye bende bayıldım.Nerde bulabilirim acaba fisfisfis

youthanasia7 bende o elbiseyi beqendim çok hoşş yerimseniben

liv85 Tşk cnm ama ben beqenemiyorum bi türlü fiziqimi, kendime hiçbirşeyi yakıştıramıyorum :1no2:

DERin83 cnm özel şirkette çalısıyorum ve bazen klasik qiymek zorunda kalıyorum ama spor vazqeçilmezimm yerimseniben

internetten sipariş ediliyor canım .linkini sana atayım ben özelden ..:)

X