Düğün Düğünde DİLEK AĞACI konsepti

hayda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
408
14
Kızlar Dilek ağacı nerde satılır bilginiz var mı? Düğünümde kullanmak istiyorumda. Kartlarını felan kendim hazırlayacağım.

Baksanıza şunlar ne kadar hoş

$351.jpg $1037_IMG_4981%202.jpg $2222_Redfield_W0372.jpg $DSC_0577.JPG $hollywoodglam_gallery_2.jpg $large_imaget.jpg $wishes-diy.jpg

Süpermiş, organizasyon firmaları var bunlarla özel ilgilenen hatta düğününü yapacağın yerle konuşursan onların zaten çalıştığı firmalar var. Sonuçta herkes aynı konsepte evlenmiyor artık giydirmeden lakeye, taşlardan, pullara masada şamdan mı olacak yoksa fanus içinde japon balıkları mı konseptini kendin seçebiliyorsun sende dilek ağacı önerini onlara sun eminim bu konuda birşeyler yapacaklardır. Tabi bu düğün mekanının profesyonelliğiylede alakalı.

Süpermiş, organizasyon firmaları var bunlarla özel ilgilenen hatta düğününü yapacağın yerle konuşursan onların zaten çalıştığı firmalar var. Sonuçta herkes aynı konsepte evlenmiyor artık giydirmeden lakeye, taşlardan, pullara masada şamdan mı olacak yoksa fanus içinde japon balıkları mı konseptini kendin seçebiliyorsun sende dilek ağacı önerini onlara sun eminim bu konuda birşeyler yapacaklardır. Tabi bu düğün mekanının profesyonelliğiylede alakalı.

Tşk ederim cevabın için açıkcası düğün salonumu yapacağım yerdekiler bunun için ekstra organizasyon parası isteyecekleri için kendim halletmek istiyorum:)

Bakalım araştırorum inşallah bulurum, çok basit sonuçta yapması önemli olan o dekoratif ağacı bulmak:)

Ağacı ev dekorasyonu malzemeleri satan yerde bulabilirsin belki canım. Rica ederim bu arada.

Son düzenleme:
Esra Erol'da oğluna diş buğdayı için böyle ağaçlarla masalar hazırlatmış. Hürriyet vermişti geçenlerde çok hoştu. Bulursam linkini paylaşacağım.

Cnım bunlar gerçektenn çok hoş ya :) bayıldım umarım becerebılırsın..
ağacı buldun mu :)
düğünüm oldugunda bende bunlardan yapıcam harika çnkü bayıldım

konu sahibi bu dileğini gerçekleştirebildimi, merak ettim.
ayrıca cahilliğimi mazur görün ama, bu ne işe yarıyor :) hiç görmedim böyle bişey

benim nişan konseptimde vardı dilek ağacı herkes çok ilginç bulmuştu çok beğenen oldu canım sıkıldıkça konukların bizim için yazdıkları dilekleri okuyorum

Kısmetse düğünüme daha 1 yıl var ama bu site sayesinde bir suru fikrimde oldu .Bu da o guzel fikirlerden biri bayıldımmmm :KK9:

canım paylaştığın 1.resim çok basit. büyük çiçekçilerde bu tarz dallı yapılar var. altına da cam vazo aldın mı al sana dilek ağacı. güzel fikir. umarım istediğin şekilde halledersin. sevgiler.

X