düğünde gereksiz masraf olduğunu düşündüğünüz şeyler nelerdir ?

yildizsavascisi

🌠
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
3.006
4.112
Bence düğün tamamen boşa masraf simdiki aklim olsa cok başka olurdu evlili süreci insanlar heves için giriyor böyle şeylere ama sonra anlıyorsun ne kadar saçma paralar döktüğünu

kediseverkadin

SessizZuzu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
2.120
3.046

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

NilPerisi

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
318
319
29
evvet yavaş yavaş düğün planlarımı yapıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var . mesela kimisi davetiyeyi gereksiz görür kimisi organizasyonunu evde yapar bir iki şeyi azaltır . resmen gördüğüm her dekoratif ürünleri almak istiyorum . neye dur demeliyim :KK70:
Düğün= yorgunluk=yılmışlık
Pandemide nasıl virüsü kapmadan düğün yapabiliriz diye 50 kişiye düşen rakam, yemekli bir yer ayarlama çilesi ve herkesi memnun etme çabası. Gerçekten şimdiki aklım olsa pandemide düğün yapmazdım hep milletin gazlaması yok içinde kalır yok sen dul musun gibi sacma sapan şeyler yüzünden düğün yapmısım resmen...

balayında 3 gün yeminle algısız bi biçimde tavana bakmıştım yorgunluktan😬

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
267
208
22
Düğün= yorgunluk=yılmışlık
Pandemide nasıl virüsü kapmadan düğün yapabiliriz diye 50 kişiye düşen rakam, yemekli bir yer ayarlama çilesi ve herkesi memnun etme çabası. Gerçekten şimdiki aklım olsa pandemide düğün yapmazdım hep milletin gazlaması yok içinde kalır yok sen dul musun gibi sacma sapan şeyler yüzünden düğün yapmısım resmen...
balayında 3 gün yeminle algısız bi biçimde tavana bakmıştım yorgunluktan😬
Hadi ya evet pandemi bitse en iyisi olacak da

Marshmallovv

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
174
235
Maddi durumunuza göre ne istiyorsan yap ben isteyerek yaptığım şeylerin hiçbirinden pişman olmadım ha olmayanlar da içimde kaldı mı hayır. Ama masraf olmasın diye 1 2 şey yapmadık yine para yok yine para yok yap gitsin ahahah

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
267
208
22
Maddi durumunuza göre ne istiyorsan yap ben isteyerek yaptığım şeylerin hiçbirinden pişman olmadım ha olmayanlar da içimde kaldı mı hayır. Ama masraf olmasın diye 1 2 şey yapmadık yine para yok yine para yok yap gitsin ahahah
Tanıdıkları eş dostu bütün indirimleri süper güçlerimizi kullanacaz bakalım 😅