Düğünde takılan altın problemi-yardıııııııııım nolur

canım öncelikle yazını okudum ve hayretler içinde kaldım. değişik bi durum.. arkadaşların yorumunu okumadım açıkcası ama benim sana nacizane fikrim şu olacak..birincisi işiniz yok ve gerçekten ihtiyacınız var. bana kalırsa hata yapmışsın.. düğünde size gelen takıların tamamı size aittir. onlar oğullarını evlendiriyo elbette yapmak durumundalar. şçyle düşün.. bundan sonra gideceğin düğünlere sen eşinle takı götürüceksin. onlar oğullarını evlendiriyo. yani ellerinden geleniyapmak zorundalar zaten.. şu durumda işiniz yokken bi jip almanız ne bilim bence çok gerekli değil. alacaklarsa kendi maddi güçlerine göre almak durumundalar. bence sen kendini onlara zorunlu hissetme ama eşinle de kötü olma. ona kendi fikirlerini onun anlayacağı dilde anlatmaya çalış canım. çok üzüldüm durumuna umarım herşey yoluna girer.. dualarım seninle..

öncelikle yorumların hepsini okumadığımı belirteyim...
yadıklarnız bana garip geldi yanlış anlamayın lütfen ama biraz safsınız sanki..
birkere düğünü yapmayı onlar istemişler siz talep etmemişsiniz yanlış okumadıysam...
öyleyse bu neyinn afrası tafrası anlamadım gitti...
ben kayınvalide ve kayınpederinizin çok iyiniyetli olmadıklarını düşünüyorum ama yanlış düşünüyor da olabilirim...
konu kapanmış zaten jip alınmış sadece okuduklarım karşıısnda şaşırınca yorum yazmak istedim...
bence siz genede onalrın her söylediğine inanmayın ve mesleğiniz nedir bilmiyorum ama bir yerden çalışmaya başlayın...
herşey gönlünüzce olur inşallah...

iş olmadan neden evlenilir?
hem kız hem erkek olsun neden aile eline bakılır?

kimseye müdana etmemeniz gerekirken koskoca evlenmeyi akıl etmiş olan sizler ailelerin iki dudağından çıkan laflara esir, onlara köle olmuşsunuz.
bir zahmet bu vasıflara sahip olanlar evlenmesin.sonra da şikayet etmesin.

X