Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba arkadaşlar biri bana yardımcı olursa çook memnun olurum. ben 24 ağustosta dukana başladım 72.60 dan 63.60 indim. dukan amca bana ideal kilomun 60 olduğunu söyledi ve tarih olarak 25.11.2014 dedi amaaa ben 3 haftadır 63 kiloda geziyorum ve dukan amcanın dediği kiloya inemedim ki ben 59 kilo ile sonlamak istiyorum. yumruk hareketi yaptım ama işe yaramıyor nar çayını denedim ilk kez(hibiscus çayı) bu sabah vaziyet hala aynıydı. kaçamakda yapmıyorum. yoğurdu ve ayraı seviyorum tüketiyorum diye mi durakladım bilemiyorum. sabah ve akşamları 20 şer dakika yürüyorum hava soğuk olduğu için. şimdi ben güçlendirmeye mi geçsem yoksa devam mı etsem bu kadar yaklaşmışken bırakmak istemiyorum. 59 kilo anca ortaokulda falan olmuşumdur. offff :KK43:

Merhaba arkadaşlar biri bana yardımcı olursa çook memnun olurum. ben 24 ağustosta dukana başladım 72.60 dan 63.60 indim. dukan amca bana ideal kilomun 60 olduğunu söyledi ve tarih olarak 25.11.2014 dedi amaaa ben 3 haftadır 63 kiloda geziyorum ve dukan amcanın dediği kiloya inemedim ki ben 59 kilo ile sonlamak istiyorum. yumruk hareketi yaptım ama işe yaramıyor nar çayını denedim ilk kez(hibiscus çayı) bu sabah vaziyet hala aynıydı. kaçamakda yapmıyorum. yoğurdu ve ayraı seviyorum tüketiyorum diye mi durakladım bilemiyorum. sabah ve akşamları 20 şer dakika yürüyorum hava soğuk olduğu için. şimdi ben güçlendirmeye mi geçsem yoksa devam mı etsem bu kadar yaklaşmışken bırakmak istemiyorum. 59 kilo anca ortaokulda falan olmuşumdur. offff :KK43:
Canım duraklama olabiliyor malesef. Özellikle de hedefine yaklaştıkça. Bence sabret biraz daha bakalım. Zaten duraklamada yapılabilecekleri yapmışsın. Ben de duknın dediği seyirin bitiş tarihini kaçırdım. Aslında hiç kaçamak yapmadım ama. Demek ki ben yavaş kilo veriyormuşum. Şu an 59 oldum ama bir kilo kaldı çok şükür. Sabredince kendiliğinden gidiveriyor bir süre sonra. Bence hedefinden vazgeçme. Bir de bende akşam yemeğinden sonra birşeyler yemeyi bırakmak faydalı oldu.

Canım duraklama olabiliyor malesef. Özellikle de hedefine yaklaştıkça. Bence sabret biraz daha bakalım. Zaten duraklamada yapılabilecekleri yapmışsın. Ben de duknın dediği seyirin bitiş tarihini kaçırdım. Aslında hiç kaçamak yapmadım ama. Demek ki ben yavaş kilo veriyormuşum. Şu an 59 oldum ama bir kilo kaldı çok şükür. Sabredince kendiliğinden gidiveriyor bir süre sonra. Bence hedefinden vazgeçme. Bir de bende akşam yemeğinden sonra birşeyler yemeyi bırakmak faydalı oldu.

BAŞLANGIÇ KİLON NEYDİ MAŞALLAH BU ARADA BEN 59 OLSAM DAHA NE İSTERİM :) BU ARADA FORUMLARDA OKUYODUM 3 AYDA 17 KİLO VERDİM 20 KİLO VERDİM DİYENLERİ ŞOK OLUYODUM Bİ BEN ÇOK YAVAŞIM SANIYODUM

BAŞLANGIÇ KİLON NEYDİ MAŞALLAH BU ARADA BEN 59 OLSAM DAHA NE İSTERİM :) BU ARADA FORUMLARDA OKUYODUM 3 AYDA 17 KİLO VERDİM 20 KİLO VERDİM DİYENLERİ ŞOK OLUYODUM Bİ BEN ÇOK YAVAŞIM SANIYODUM
Ben 76 ile başladım. Şu an 59um işte 17 kilo verdim canım. 5,5 ay sürdü. 58i görmem falan derken güçlendirmeye herhalde iki hafta sonra geçebilirim en erken. İki hafta da gerçi çok iyi ihtimal. Herhalde 3 haftayı bulur. Biraz kilo fazlasıyla da ilgili hızlı kilo vermek tabi. 100 kilo isen mesela 20 kilo vermek o kadar zor olmuyor.

Ben 76 ile başladım. Şu an 59um işte 17 kilo verdim canım. 5,5 ay sürdü. 58i görmem falan derken güçlendirmeye herhalde iki hafta sonra geçebilirim en erken. İki hafta da gerçi çok iyi ihtimal. Herhalde 3 haftayı bulur. Biraz kilo fazlasıyla da ilgili hızlı kilo vermek tabi. 100 kilo isen mesela 20 kilo vermek o kadar zor olmuyor.
uu maşallah süper vermişşin :) darısı benim başıma 58 59 kilo olabilmek ne güzel ben hep 70li kilolardaydım bugünede çok şükür ama :KK66:

uu maşallah süper vermişşin :) darısı benim başıma 58 59 kilo olabilmek ne güzel ben hep 70li kilolardaydım bugünede çok şükür ama :KK66:
Yetmişli kilolr çok kötü yaa :KK43: Çok çok kötü hissediyordum kendimi o zamanlar. Ben hep 50nin sonlarında veya 60ın başlarındaydım önceden. Bir aralar çok düşüp 54 faln olmuştum. Ama tartılmaya tartılmaya bir de baktım ki 78 diyor tartı. İnanamadım. 6 kilo verebildim dukana başlamadan, ama hop dördünü geri aldım anında. Sonunda dukana artık ne kadar meyve hastası olsam da başlamaya karar verdim. 5.5 ay geçti işte şimdi burdayım :KK70: Bütün eski kıyafetlerime giriyorum ve sürekli iltifatlar duyuyorum :KK70:

Yetmişli kilolr çok kötü yaa :KK43: Çok çok kötü hissediyordum kendimi o zamanlar. Ben hep 50nin sonlarında veya 60ın başlarındaydım önceden. Bir aralar çok düşüp 54 faln olmuştum. Ama tartılmaya tartılmaya bir de baktım ki 78 diyor tartı. İnanamadım. 6 kilo verebildim dukana başlamadan, ama hop dördünü geri aldım anında. Sonunda dukana artık ne kadar meyve hastası olsam da başlamaya karar verdim. 5.5 ay geçti işte şimdi burdayım :KK70: Bütün eski kıyafetlerime giriyorum ve sürekli iltifatlar duyuyorum :KK70:
çok sevindim senin adına bende meyvesiz yaşayamazdım ama benim en düşük kilom 63 64 dü hep tombuldum yani o yüzden vucudum aşırı dirençli :)

çok sevindim senin adına bende meyvesiz yaşayamazdım ama benim en düşük kilom 63 64 dü hep tombuldum yani o yüzden vucudum aşırı dirençli :)
Direnci falan takma kafana gidiyor mu kilolar yavaş da olsa sen ona bak :KK70: Ben çooooook mutluyum. Hep kıyafet denemek, kıyafetlerimi düzenlemek, yeni kıyafetler almak falan istiyorum :KK70: Bunları yazarken de bir yandan da dukana uygun bisküvilerimi yiyorum ve tatlandırıcılı neskafemi içiyorum :KK70: Böyle bir diyet dünyada yok bence :KK70:

kesinlikle dukan can ya,bende bugun 2 paket karışım ,1 paket kepek,ve takita tatlandrıımı aldmım akşama tatlı var:)

arkadaşlar ben dukana başladım 6 gün atak yaptım ve 4 kilo verdim bu beni cok mutlu edıyor fakat yulaf kepeği adını bile duyunca midem kalkıyo artık :KK43: ben cok zor tüketiyorum yerken yutamıyorum resmen :'( diyeti bırakmak da istmıorum hiç açlık hissetmıyorum fakat hiç bişey yemek gelmıyo içimden salata dışında bana yardımcı olabilcek biri var mı napıcam??
Canim bnm de kotu gidiyodu bak nap biliomusun ben artik ole yiyorum yulaf kepegini rondoda iice un kivamina getir sonra iki kaseye birine 3 kasik birine 5 kasik yogurt koy 3 kasik koydugun tabaga yulaf kepegini ekle hizli bi sekilde yearaliksiz hemen arkasindan katkisiz yogurdu ye ben alistim bnmde seyirimin 12. Gnu

Canim bnm de kotu gidiyodu bak nap biliomusun ben artik ole yiyorum yulaf kepegini rondoda iice un kivamina getir sonra iki kaseye birine 3 kasik birine 5 kasik yogurt koy 3 kasik koydugun tabaga yulaf kepegini ekle hizli bi sekilde yearaliksiz hemen arkasindan katkisiz yogurdu ye ben alistim bnmde seyirimin 12. Gnu
Kendinize eziyet etmiyor musunuz böyle. Ben yulaf kepeğiyle tatlımı yapıyorum tuzlumu yapıyorum. Diyetimin en güzel yanı benim için. Günlük hakkım biraz daha fazla olsa nasıl mutlu olurdum.

Merhaba bende seyirin ikinci günündeyim .yulaf kepegi 2 kasiga cikinca kreplerim rezalet oldu .atakda super oluyordu krepler.

Seyirde sebzeleri nasil tuketiyorsunuz.yagsiz kabak yemegi yaptim sadece kiymanin yagiyla busekilde ps gunlerinde yemek yenebilr mi acaba.ileride olanlar yardim ederse sevinirim.

Seyirde sebzeleri nasil tuketiyorsunuz.yagsiz kabak yemegi yaptim sadece kiymanin yagiyla busekilde ps gunlerinde yemek yenebilr mi acaba.ileride olanlar yardim ederse sevinirim.
Aslında kıymanızın da olabildiğince yağsız olması gerekiyor elbette. Yağ olarak bir tatlı kaşığı zeytinyağ koyabilirsiniz. Ama zeytinyağı dışında bir yağ olmaz. Yağ yerine suyla kavuruyorum ben, ya da buharda falan pişiriyorum sorun olmuyor. Sütü de kullanabilirsiniz yağ yerine, güzel bir aroma da olmuş oluyor. Kıymanız büyükbaş ve yağsızsa elbette sebze günlerinde yiyebilirsiniz.
Yulaf kepeği miktarı ile ilgili sorunu bir kç denemede çözersiniz eminim. Ama beni tavsiyem seyire de geçtiğinize göre yulaf kepeği değil doğalsanın yulaf kepeği karışımını kullanmanız. Çok daha lezzetli bir ürün.

kızlar selam..güçlendirme iyi gidiyo şimdilik..ama ödül öğünlerinde bildiği sapıtıyorum, mide fesatı filan geçiriyorum..ama sondu artık..haftaya sapıtmiicam, kendime söz veriyorum..yoksa giden kilolar gelicek..bu arada ben de yulaf kepeğine bayılıyorum, 2 kaşık hakkım var, keşke daha fazla olsa diyorum..neler yapıyorum neler..kekler, börekler...en güzel öğünlerim yulaf kepeği öğünlerim desem yalan olmaz inanın..zevk meselesi işte, damak tadı...ama yulaf kepeği ile barışık olmayan arkadaşlarım bloglarda o kadar güzel tarifler var ki, mutlaka iyice inceleyin derim..

Kızlar selam..defalarca basladım dukan'a ama atak döneminde bikaç günden sonra dayanamayıp bıraktım..et ürünleriyle fazla aram çok çünkü.atak döneminde neler yediniz örnek menü verebilir misiniz lütfen..

Kızlar selam..defalarca basladım dukan'a ama atak döneminde bikaç günden sonra dayanamayıp bıraktım..et ürünleriyle fazla aram çok çünkü.atak döneminde neler yediniz örnek menü verebilir misiniz lütfen..

selam..yumurta yiyebilirsin bolca ama beyazını..sarısını günde 1 ya da maksimum 2 adet yersen daha sağlıklı olur, ama beyazını daha fazla yiyebilirsin..yumurta beyazı ve yağsız süt tozu ile omlet yapabilirsin mesela bir öğünde..bir diğer öğünde yulaf kepeği ile krep ya da ekmek yapıp peynir ve zeytin hakkınla yiyebilirsin..et çok sevmesen de en büyük kurtarıcımız onlar..hem doyurucu hem de sağlıklı zayıflamak için birebir..alışmaya çalışmak en iyisi..tavuk özellikle çok fazla tüketiyorum ben..direkt fırın poşetine atıp pişiriyorum..bazen baharatlıyorum, bazen sade..ya da tavuğu haşlayıp, eğer tadından çok hoşlanmıyosan baharatlı yoğurt ile karıştırıp yiyebilirsin..o zaman tavuk tadı hiç anlaşılmıyo..gibi..bir de hindi füme var çok tükettiğim..polonez markasının XL Fit olanı..hem hafif hem de doyurucu..içine lor peyniri koyup yufka gibi sarıyorum, fırına atıp 15 dakika pişirip yiyorum, çok çok lezzetli ve sağlıklı ve diyetimize uygun..

X