Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Evet isterim ama takımların kuralları çok katı benim küçük bir afacanım var evde kurallara uyamam diye korkuyorum

sen merak etme öyle aşırı katı olan grup değiliz, bi sohbete girdin mi kafa dağıtıyor insan.

selam kızlar bende dukan ekspress e başladım bugün 2.ci günüm son 5 kilo var hedef kiloma 71 ile başladım hedefim 66 65 arası olmak

Merhaba arakadar Karatay diyetinin ben yıllar önce denemiştim. Ve ayda spor bile yapmadan 3 kilo vermiştim. Şimdi yine başlıyorum. Isvecdiyeti yapayım dedim ama dayana dim bıraktım. Bugün yeniden Karatay diyeti ne geçtim. Sabah kahvaltimi yaptım. Haşlanmış yumurta peynirm zeytinim cayim incirim kayısı. .. gayet sağlıklı. Şu an 54 kiloyum 4 kilo vermem lazım. Şubat sonuna kadar ulasirim diye dusunuyorum

kuzum burası dukan topiği karatay değil karatayı nasıl yapabiliyorsun 2 öğün oluyor bildiğim kadarı ile acıkmıyor musun

Merhaba şuanki kilolarınızı açıkça merak ediyorum, ben biraz bu diyete karşı ön yargılı biriyim dukan diyeti gözümde hep yapılması en zor diyet olarak gözüküyor ama gördüğüm kadarıyla pek çok kişi burada bu diyeti uygulayıp başarılı olmuş

Şu an 63 kiloyum. Sadece dukan yapmadım ama başlangıcım dukandı ve benzer şekilde devam ediyorum.

Hanımlar merhaba, ben yıllar önce dukan diyeti yapmıştım ancak seyir evresinde bırakmak zorunda kalmıştım ki ona rağmen 1 ayda 5 kg kadar verdim. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. 10 kilo fazlam var. Şu diyet gruplarına nasıl giriyoruz. Biri yardımcı olabilir mi? Kuralları vs çok bilgim yok malesef.

Verdim canım orda görürsün. Kafana uymazsa ben yapamıyorum dersin olmaz mı? Buraya çok uğrayan yok, orası aktif bayaa.
Wendigooo benide alin grubaa

Bende tekrar sahalara geri donuyorum 5.takimdasin sanirim en mezun olmuatun ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…