Dün boşanma davam vardı yok dedik çıktık ama eşim sonradan vazgeçti ve yeniden dava açtı

E tamam bunu kabul edin canimi yiyin.
Adam sizi istemiyor, bunu da belli ediyor.

Elinizde olmadiginin farkindayim, bebeniz de var ammma, azcik ozguvenli durun madem, hissettirmeyin bu kadar vazgecilmez oldugunu vallaha caniniza okur.
okumuyo da o kadar umursamaz ki her cocugu görmeye geldiğinde konusuyorum istemiyorum istemiyorum deyip duruyo ama ben onsuz nasıl yaşayacagmı bilmiyorum benim kimsem yok

Elimden geleni yapıyorum demişsin ne yapıyorsun mesela. Adama yalvararak mı elinden gelen iradeyi gösteriyorsun. Bekle 1 2 güne düşer e devlete.

peki sence ne yapmam lazım
Her şeyi denemişsin işe yaramamış ağlama yalvarma olarak.Ters köşe yap madem. Boşanmak mı istiyorsun hay hay asıl ben seni boşuyorum sen olayı yanlış anlamışsın,bir şeyleri onarmaya çalıştıkça kendini ne sanıyorsan.Benden bu kadar. Yarın ağlayıp zırlamak yok ama ha.Öyle güzel yaşarım ki sensiz şaşıp kalırsın hiç zahmet edip adliyeye gitme ben açacağım davayı,ben senin gibi mahkeme salonlarında kararsız da kalmam boşanmak nasıl oluyormuş yaşa ve gör de.
Ama söylediklerimi de yap.Tırsma.

Ha bana kalırsa taktiğe falan gerek yok boşan ama senden o vibe alamadım. Daha da fazla rezil etme kendini

Her şeyi denemişsin işe yaramamış ağlama yalvarma olarak.Ters köşe yap madem. Boşanmak mı istiyorsun hay hay asıl ben seni boşuyorum sen olayı yanlış anlamışsın,bir şeyleri onarmaya çalıştıkça kendini ne sanıyorsan.Benden bu kadar. Yarın ağlayıp zırlamak yok ama ha.Öyle güzel yaşarım ki sensiz şaşıp kalırsın hiç zahmet edip adliyeye gitme ben açacağım davayı,ben senin gibi mahkeme salonlarında kararsız da kalmam boşanmak nasıl oluyormuş yaşa ve gör de.
Ama söylediklerimi de yap.Tırsma.

Ha bana kalırsa taktiğe falan gerek yok boşan ama senden o vibe alamadım. Daha da fazla rezil etme kendini
evet gerçekten bende o cesaret yok keşke yapabilsem o zaten istiyo ben bunları yaparsam işine gelir

Yaşınız genç diye tahmin ediyorum adam kafasına koyduysa bu sene değilse seneye seneye değilse 60 yaşına da gelse o boşanmayı kafaya koymuş boşayacak o yüzden sen kendin güçlü olmaya bak maddi manevi her açıdan Ona da yol ver gitsin Uzmanlar boşanmayı doğuma benzetiyorlar kadınların boşanma acısı normal doğum gibi olurmuş yani doğum esnasında çok acı çeker ama doğduktan sonra rahatlarlarmış erkeklerin boşanması ise sezaryen doğumu benzermiş Onlar şu an farkında değil boşanma aşamasında farkında olmuyorlar Boşandıktan sonra acı çekiyorlar Eğer adam ille de yuvamı yıkacağım rezil bir hayat süreceğim diyorsa bırakın rezilliğin dibini yaşasın

doğru kendime gerçekten hiç saygım yok sevgim yok cok dogru elimde olmadan yapıyorum uğrasıyorum hatta bitmesin diye yalvarıyorum ama içten içe onun sevdiğini bu kavgalardan bıktığı için yaptıgını biliyorum tamam şuan mutlu değilim ama boşanıncada mutlu olmayacam benim kimsem yok
Seven adam böyle yapmaz , bu adam sadece kendini ve ailesini seviyor...

üç aydır ayrıymışsınız zaten. üç aydır ölmediyseniz bundan sonra da ölmezsiniz. adam şuanda kendini dünyanın yedinci harikası sanıyor muhtemelen. belki yalvarmalarınız hoşuna gittiği için son anda vazgeçmiş sizi yine bu kedi fare oyununun içine çekmiştir. bir an önce sevmeyi bırakın bence bu adamı.

üç aydır ayrıymışsınız zaten. üç aydır ölmediyseniz bundan sonra da ölmezsiniz. adam şuanda kendini dünyanın yedinci harikası sanıyor muhtemelen. belki yalvarmalarınız hoşuna gittiği için son anda vazgeçmiş sizi yine bu kedi fare oyununun içine çekmiştir. bir an önce sevmeyi bırakın bence bu adamı.
yok o anki ambiyanstan etkilendi de yok dedi bence cünkü ben mahkemede ağlarken oda ağladı hakim iyi düşünün deyip boşamadı cıktıktan snra keske bitseydi demeye basladı

X