Dün boşanma davam vardı yok dedik çıktık ama eşim sonradan vazgeçti ve yeniden dava açtı

Siz adamı değil onun sağladığı konforu seviyorsunuz ve bırakmak istemiyorsunuz. Çalışmak zorunda kalmak, kendi ayaklarınızın üstünde durmak size zor geliyor. Her zaman diyoruz arkanızda maddi manevi destek sağlayacak aileniz yoksa muhakkak çalışın, kimseye bağımlı olmayın. Sizin durumunuzda çalışmamak bir tercih bile olamaz. Geçen bir konuda kavga çıkmıştı, ev hanımlığı meslektir diye. Şimdi bu kadın maaşını kimden alacak? Demek ki ev hanımlığı kanunen meslek değilmiş ve hiçbir getirisi yokmuş.

Son düzenleme:
çok sık tartışıyo olmamız ama ben zaten boşanmak istemiyordum isteyen taraf oydu o an yok dedi çıktık sonra pişman oldu
İlk konunuzu hatırlıyorum istemiyorum eşime de çok kez söyledim demiştiniz.
İkna etmişsiniz sonunda ama en ufak tartışmanızda eşiniz yine ayrılık triplerine giriyor.

Eşiniz ayrılmayı istemediğiniz için bundan sonra devam etseniz bile sürekli boşanmakla tehdit edecek sizi.

Sizin için üzgünüm sürekli ayrılık endişesiyle de yaşanmaz ki.

okumuyo da o kadar umursamaz ki her cocugu görmeye geldiğinde konusuyorum istemiyorum istemiyorum deyip duruyo ama ben onsuz nasıl yaşayacagmı bilmiyorum benim kimsem yok
Onu sevmiyorsun. Konfor alanından çıkmak sana zor geliyor. Yüzleş bu gerçekle.

X