Aile Planlaması Duphaston kullananlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ben persembe günü adet oldum kanamam cok yogundu bugun 3 cu günüm 5 ci gün klomene baslicam canim duphastonu eylülde 2 kutu bitirdim bir ayda olmadim ama simdi oldum kasimda , allah isteyen herkese nasip etsin koenzimQ10 kullan Kheiron markasindan al biraz pahali ama hücreleri yeniliyor yumurta gelisimi yapiyor tek basina da adet düzensizligini giderebilmekdeymis belkide duphastondan degil koenzimQ10 ile adet olmus olabilirim.. bide clife macunuda duymustum sen klomen nasil kullanilir biliyomusun?
Ben 34 günde adet oluyorum geriye çekmek için duphaston verdi doktorum adetin ilk başladığı tarihten itibaren 16. Gün başlayıp 10 gün boyunca günde 2 tane içtim ve bitti bugün 7. Gün biteli lekelenme oldu kahverengi 3 4 saatte damla damla ama emin olamadım üstüne görme mi oldum acaba yoksa adetim mi gelicek bilemiyorum 🥺

ben klomen ile ilgili nasıl kullanılıyor bilgi sahibi değilim ama adeti öne çektikten sonra doktorum banada klomen başlatacağını söylemişti farklı bir şehire yerleştm burda ki doktor direkt çatlama iğnesi yazdı geçen ay bende doğal yolla gebe kalmak için almadım

Ben 34 günde adet oluyorum geriye çekmek için duphaston verdi doktorum adetin ilk başladığı tarihten itibaren 16. Gün başlayıp 10 gün boyunca günde 2 tane içtim ve bitti bugün 7. Gün biteli lekelenme oldu kahverengi 3 4 saatte damla damla ama emin olamadım üstüne görme mi oldum acaba yoksa adetim mi gelicek bilemiyorum 🥺
Cok odaklanmayin olucami diye oda cok etkiliyor olursun agri kesici hic birsey alma birak gelsin kendiliginden ben ilk doz asimi oldukdan sonra gecikme oldu bu ay oldum adet cünkü

X