Tüp Bebek Merkezleri Düşük amh, doktor Mehmet Reşit Asoğlu

Merhaba biz karar değiştirip Cem Çelik e gittik. İlk kez pozitif gördüm ama kimyasal gebelik oldu malesef.
Merhaba,
Cem Çelikten memnun kaldınız mı? Neden onu tercih etmiştiniz, problem neydi , 31 Mayısa randevu aldım merak ediyorum.

Merhaba,
Cem Çelikten memnun kaldınız mı? Neden onu tercih etmiştiniz, problem neydi , 31 Mayısa randevu aldım merak ediyorum.
Biz çok memnun kaldık. Kendinden emin. Kafamızda hiçbir soru işareti kalmadı. Ve benim 9.denememdi. İlk kez pozitif gördük. Kimyasal oldu gerçi. Pozitif olmasa da onunla devam edecektik. Süreçte karar vermiştik zaten. Kendimizi toparlayınca yine Cem hocayla devam edeceğiz inşallah

Çok teşekkür ederim, tüp bebeğe yönelme sorununuz neydi özel değilse?

Öncelikle kısaca hikayemi yazayım. 3 kez tüp bebek denemem oldu. 1 kez gebelik ama kalp durması , 2. cisi hiç tutmaması , 3. cü olan önceden reklam vs sanarak yanaşmadığım Bahçeci Tüp bebek merkezinde Mehmet Reşit Asoğlu ile gelen gebelik. İlk 2 doktorum alanlarında isim yapan drlardı ve 2 sine de saygım sonsuz fakat bana klasik tedavi uyguladılar ve pek üzerime eğilmediler.
Şunu çok rahat söyleyebilirim ki yaşım 40 ve amh düşük olduğu için beni kibarca olmaz , donasyon tercih et diyen bu forumlarda yazan ( biri Nişantaşında çok ünlü muayenehanesinden ağlayarak çıktığım , menopoza gidiş var sende diyen hala aklım almıyor ) dr.larda oldu. Şükür ki yolum MRA ile kesişti. Bende ne menopoza gidiş vardı ne de bu aşamada donasyona ihtiyacım vardı. Sadece amh değerim düşük ve yaşım 40 tı .
Havuz yöntemi ile gebelik gerçekleşti. haa gerçekleşmeyedebilirdi ama o zaman ne gerekiyorsa yapıldı nasip buydu diyecektim gönül rahatlığı ile. Tüp bebek gibi yüksek gerilim yaşadığımız süreçte bunu diyebilmek çok önemli.
Bahçeciye her gittiğinizde kanınız alınır ve değerlendirilir ( öncesindekilerde tek tük alınmıştı ) MRA size özel tedavi yöntemi seçer ve uygular , asistanları sizi her daim takip eder ( Serenciğim sağol ) hastahane sizi hep takiptedir işler sizi hiç yormadan sıra bekleyip bunalmadan kolaylıkla ilerler. Durumu benim gibi olanlara özellikle Bahçeciyi öneriyorum . Oradaki her dr un bakış açısının benzer olduğunu düşünmekle birlikte benim dr um sevgili Mehmet Reşit Asoğluna ise minnettarım.

X