Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 38 16,8%
  • 2

OY: 53 23,5%
  • 3

OY: 26 11,5%
  • 4

OY: 33 14,6%
  • 5

OY: 21 9,3%
  • 6

OY: 14 6,2%
  • 7

OY: 11 4,9%
  • 8

OY: 8 3,5%
  • 9

OY: 7 3,1%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 6,6%

• Ankete Katılan
    226
Güzel ilerler süreciniz inşallah peki siz Prp den önce ve sonra hormon ilacı kullanmadan adet olabiliyor muydunuz ?

Bir de yaşınız öğrenebilir miyim lütfen

Canim senin durumun nasil, ben kacirmis olabilirim nasil gecti surecin en son ilk günde kalmistim 3 yumurta almislardi
Kuzucum 3. Gün iki embriyom da donduruldu. Sanırım az yumurta olduğu için 5. Günü beklemek istemedi doktorlar. Şimdi adetimi bekliyorum. Adetliyken gel dedi ama ilk adette mi transfer eder ikinci adette mi transfer eder bilmiyorum. Heyecanla bekliyorum kuzum

Bence cok guzel haber canim iki tane de gayet güzel bir sayi, saglikla bebis oluralar insallah bu kez.
Soylememe gerek yok zaten eminim beslenmene dikkat ediyorsundur zaten
Dualarim seninle

Merhaba ben de düşük rezervliyim yaşım 30 yumurta sayım şu an 4 . İğne kullanıyorum . 9. Günümde boyları 13 dü hepsinin . Endişe ettim inşallah büyüyorlardır böyle başına gelen var mı ?

Merhaba canım hoşgeldin ❤ Canım bence iyi boyutları. benim 8. Gün bi tane 19 iki tane 10-11 arası vardı. Benimki kötü. Önden büyüyen diğerlerini baskılıyor. Senin hepsi eşit olduğu için birlikte güzelce büyürler diye tahmin ediyorum. Doktor ona göre ayarlar iğnenin dozunu

Az da olsa içim rahatladı ama daha önce böyle olmamıştı korktum . Salı günü muayenem var inşallah büyür çok az büyümüşler garip bi şekilde eşit olmasına rağmen bu arada hoşbuldjm iyi ki böyle sayfalar var

Oyy kuzumm nasıl sevindim mm hayırla uğurla gelsin inşallah bebeğin.

E2 kaç olmalı ve adetken mi baktirmamiz lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…