Düşük amh yüksek fsh düşük sperm hızı

Lemansq

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
142
151
Herkese merhaba 🥹 12 aylık doktorumu değiştirdim. Ve yenı doktorum benden amh ve fsh istedi. Mart ayında 9,7 olan fsh değerim dün 24 çıktı amh 0,33 :KK43:( eşimin de geçen ay sperm ileri hızı %10 çıkmıştı. Şuan ona arı bal polen takvıyesı, sabahları keçiboynuzu özü akşamda suyunu içiriyorum. Kuruyemiş kuru üzüm yiyor ve incir kürünü yapıyorum her akşam sabahına ikimiz de yiyoruz . 1 aylık düzen böyleydı. Ben şimdi ne yapacağım dünyam başıma yıkıldı, böyle değerlere sahip olup gebe kalan var mı? Beler yaptınız ? Yumurta rezervim düşük ve kalitesi çok iyi değilmiş doktor aşılama sonra da tüp benek dedi . Bitanesi de yumurtalarını dondur dedi.
Testere dişli aslan pençesi
Hayıt tohumu çayı
Meryem ana otu önerdiler çevredekiler tüp bebek denemeden önce :KK43: lütfen yapıp sonuç alanlar varsa fikir versin çok kötüyüm ve umutsuzum :KK43:( 1 yıllık evliyim

Herkese merhaba 🥹 12 aylık doktorumu değiştirdim. Ve yenı doktorum benden amh ve fsh istedi. Mart ayında 9,7 olan fsh değerim dün 24 çıktı amh 0,33 :KK43:( eşimin de geçen ay sperm ileri hızı %10 çıkmıştı. Şuan ona arı bal polen takvıyesı, sabahları keçiboynuzu özü akşamda suyunu içiriyorum. Kuruyemiş kuru üzüm yiyor ve incir kürünü yapıyorum her akşam sabahına ikimiz de yiyoruz . 1 aylık düzen böyleydı. Ben şimdi ne yapacağım dünyam başıma yıkıldı, böyle değerlere sahip olup gebe kalan var mı? Beler yaptınız ? Yumurta rezervim düşük ve kalitesi çok iyi değilmiş doktor aşılama sonra da tüp benek dedi . Bitanesi de yumurtalarını dondur dedi.
Testere dişli aslan pençesi
Hayıt tohumu çayı
Meryem ana otu önerdiler çevredekiler tüp bebek denemeden önce :KK43: lütfen yapıp sonuç alanlar varsa fikir versin çok kötüyüm ve umutsuzum :KK43:( 1 yıllık evliyim
Aynı durumdayım canım amh düşük Fsh çok yüksek olmasada 11 falan . Eşimin sperm sayısı ve hareketliliği düşük .
Vitaminlerimi kullanıyorum doktor argifertil , biesteron verdi .
Yaşın kaç bi de kaç yumurtan göründü .
Ve üzülme yalnız değilsinnnn❤️

Aynı durumdayım canım amh düşük Fsh çok yüksek olmasada 11 falan . Eşimin sperm sayısı ve hareketliliği düşük .
Vitaminlerimi kullanıyorum doktor argifertil , biesteron verdi .
Yaşın kaç bi de kaç yumurtan göründü .
Ve üzülme yalnız değilsinnnn❤️
28 yaşındayım letu ile yumurtalarım iyi gelişmişti sözde çatlatma iğnesi bile yapmadı doktor geçen ay kaç yumurta olduğunu söylememişti.yumurta sayısı söylemedi bu ikinci doktorum da sadece sayın az dedi ve prp yapalım dedi :KK43:(

28 yaşındayım letu ile yumurtalarım iyi gelişmişti sözde çatlatma iğnesi bile yapmadı doktor geçen ay kaç yumurta olduğunu söylememişti.yumurta sayısı söylemedi bu ikinci doktorum da sadece sayın az dedi ve prp yapalım dedi :KK43:(
Yumurta sayısını söylememesi garip . Sen sor unutma bilmen gerekir . Devlette gidiyorsun sanırım dimi . Aklına takılan herşeyi sorman hep iyi olur . Bu arada prp bana iyi geldi sanırım . 3 yumurtam olurdu 4 olmuş

Yumurta sayısını söylememesi garip . Sen sor unutma bilmen gerekir . Devlette gidiyorsun sanırım dimi . Aklına takılan herşeyi sorman hep iyi olur . Bu arada prp bana iyi geldi sanırım . 3 yumurtam olurdu 4 olmuş
Hayır özel hemde aile dostu doktoru ve insanlar şehir dışından geliyor onun için. Yeni doktorum da yine kliniği var hep özele gittim . Anlamadım neden bilgi vermediler

Eşten dolayına sıkıntın olduğu için çok bekleme benim gibi derim düzelmiyor .

Herkese merhaba bir güncelleme yapayım dedim dün 4 günlük perhizden sonra eşim tekrar örnek verdi, vee ileri sperm hızı %10 dan % 20 ye çıktı hemde bir ayda; yaptıklarımız
Sabah keçi boynuzu kaynattım kahvaltıdan sonra içti akşamları da bazen keçiboynuzu özü bir kaşık alıyordu basende yine aynı sabahki keçiboynuzu suyundan yapıyordum. Ek olarak çinko ve arıbalpolen tablet şeklinde günde 1 tane verdim . Ara ara düzenli olmasa da incir kürü verdim sabah aç karına
Haftada 2,3 kere nohut yemeği
Yine hergün kavrulmamış kuruyemişden; kuru üzüm badem fıstık fındık ceviz yedi. Son 1 haftadır da Aslan pençesini kendime yaparken ona da bir fıncan verıyordum.
bıde doktorun verdiği proxyfemın diye takvıye kullanıyordu.
İlk ay böyle geçti kızlar, bakalım önümüzdeki ay inşallah %30u buluruz

Güncelleme ; 1 ay boyunca aslanpencesi çayı ve hayıt tohumu çayı ile
Prolaktın 28,45 ten. 19,26 ya düştü
Fsh 25,79’dan 15,59a düştü mutlaka deneyin yoldaşlarım🥹
Maşallah size çok sevindim değerlerinize inşallah doğal yollardan saglıklı sıhhatlı bir gebelik yaşarsınız

Bu iki çayı nasıl içmek gerekiyor? Akşam mı sabah mı. Bende kullanmak istiyorum

Bu iki çayı nasıl içmek gerekiyor? Akşam mı sabah mı. Bende kullanmak istiyorum
Merhaba kahvaltıdan sonra ve öğlene doğru gün içinde hayıt tohumunu demliyordum 1 kupa , aslanpencesini de hem ben hem eşim akşam yemekten sonra tükettik. Üstüne süt yoğurt içeren bişeyi 2 saat boyunca yemeyin içmeyin 💕🌺

Ben de 9 gün kullandım o ay gebe kaldım. Yalnız şöyle ki hormon değerlerin normal değilse kullan. Adetlerin düzenli pco yoksa ve hormonların normalse kullanma canım 🌸
Merhaba benim pcos yok adet düzenli, kullandım düzeldi değerlerim, böyle demenizin sebebi nedir acaba 🥺 eski pcos luyum bu arada evlendikten sonra kist oluşmadı hiç ve adetlerim de günü gününe geliyor. Ama öncesinde yıllarca hep kistim oluşur adetle yada doğum kontrol hapıyla sökülürdü Şuan öyle bir sorunum yok ama

Ben de 9 gün kullandım o ay gebe kaldım. Yalnız şöyle ki hormon değerlerin normal değilse kullan. Adetlerin düzenli pco yoksa ve hormonların normalse kullanma canım 🌸
Döngüm hiç şaşmıyor tam gününde oluyorum pcosda değilim ama benim prolaktin hormonum 41 çıktı doktor dostınex verdi onu alıyorum. Dedim çayı da içsem mi acaba? Fsh 9.5 amh 0,33 çıktı çok üzüldüm. 9 aydır uğraşıyoruz doktor ultrasonda folikül sayım iyi derken bu ay 4 tane görünce acil tüp bebek dedi :KK43: yaşta 32 bekleme dedi

ne güzel sizn adınıza sevindim
fsh normal olanda kullanmalımı değerleri bozarmı bende duydum aslan pençesinide denesemmi diye düşünüyorum

X