Düşük amh yüksek fsh düşük sperm hızı

Değerler gayet güzel sizde bi problem yoksa en kısa zamanda gebelik olur Allahn izniyle. Zaten doktorlar ileri hız ve yavaş ileri hızın toplamı yüzde 32 geçerse gebelik yüksek diyolar. sizinki toplam yüzde 40 cok iyi. Eğer sizin doktorun dedıgı gibi olsaydı ben hiç gebe kalamzdım. Tabi morfoloji degerlerleride cok önemli gebelik oluşması için
Bilmiyorum bu sperm hızı değişken bir şey diğer ili çocuğunuzda belki iyiydi değer sonradan düştü bilemeyiz doktora yine sordum imkansız dedi üstelik prof bilemedim hayırlısı bakalım

Güncelleme; eşimin sperm hızı %10dan % 26 ya çıktı ileri hızı yavaş ileri ile toplamı %52 Şuan😍 proxeed mutlaka kullanın çok faydası oluyor çok hız probleminde. Biraz pahalı ama değer . Eşim 3 2 kutu kullandı , 3. Kutuyu da kullanıp bırakacağız .

Bende aşılama yaptıracağım benımde sorunlarım var adenomiyozis olduğum için sperm gecısını engelliyordur dedi doktor , aşılama yaptıracağım olmazsa tüp bebek yolu görünecek gibi ..

Herkese merhaba 🥹 12 aylık doktorumu değiştirdim. Ve yenı doktorum benden amh ve fsh istedi. Mart ayında 9,7 olan fsh değerim dün 24 çıktı amh 0,33 :KK43:( eşimin de geçen ay sperm ileri hızı %10 çıkmıştı. Şuan ona arı bal polen takvıyesı, sabahları keçiboynuzu özü akşamda suyunu içiriyorum. Kuruyemiş kuru üzüm yiyor ve incir kürünü yapıyorum her akşam sabahına ikimiz de yiyoruz . 1 aylık düzen böyleydı. Ben şimdi ne yapacağım dünyam başıma yıkıldı, böyle değerlere sahip olup gebe kalan var mı? Beler yaptınız ? Yumurta rezervim düşük ve kalitesi çok iyi değilmiş doktor aşılama sonra da tüp benek dedi . Bitanesi de yumurtalarını dondur dedi.
Testere dişli aslan pençesi
Hayıt tohumu çayı
Meryem ana otu önerdiler çevredekiler tüp bebek denemeden önce :KK43: lütfen yapıp sonuç alanlar varsa fikir versin çok kötüyüm ve umutsuzum :KK43:( 1 yıllık evliyim
Bende aynı sorundan muzdaribim bendede amh 0.04 çıktı FSH deg3ri çok yuksekken ineboliyor benimki 25 den indi hicbirsey şey yapmadım sadece yeşillik badem vs falan tükettim ekmek vs yemedim esimde sperm testi verdi ama doktor tüp bebek yap dedi bende korkuyorum oda olmazsa diye çok düşük tumruta rezervim

Bende uzun zamandır bebek istemiyle korunmuyorum. Normalde yumurtalıklarım temızdı Amh 2.76 idi . Ama cikolata kistim olusmus oda sıkıntı yapmıs sanırım bir 6 ayda 0.97 lere kadar düşmüs suanda. Fsh ise 63.7 , E2 63.16 , Lh 3.67 , Prolaktin 19 , Tsh 0.89 cıktı. Amh değerim cok endise verici ve uzdu beni ne yapmam lazım bilmiyorum. Sigara icimim cogalmıstı artık onu bitircem sigara sanırım cok zarar vermıs birde cok stresttli idim.. Amh deger hayıt tentürü ile yükselirmi ? Ne düsünüyorsunuz degerlerim icin. Umarım bana geri dönüs yaparsınız
Merhaba bu fsh ile hamile kalabildiniz mi acaba ? Kaldıysanız normal yolla mi oldu ? Benimde çok yüksek fsh 50 cıktı cevap verirseniz sevinirim

Bende aynı sorundan muzdaribim bendede amh 0.04 çıktı FSH deg3ri çok yuksekken ineboliyor benimki 25 den indi hicbirsey şey yapmadım sadece yeşillik badem vs falan tükettim ekmek vs yemedim esimde sperm testi verdi ama doktor tüp bebek yap dedi bende korkuyorum oda olmazsa diye çok düşük tumruta rezervim
Hamile kalabildiniz mi acaba ? Benim ki 34 dü hayıt macunu kullandım düşsün diye tam tersi oldu cıktı şu an 50 oldu fsh 😢

Gebe kalmama sebeplerimden biri bu fsh olduğu için ona yönelik kullandım ben, sizin sorununuz neyse ona göre kullanın bence

Merhaba fsh değeriniz düştü mü acaba? Benim de 34 tü 1.5 ay hayıt macunu kullandım düşsün diye bende ters etki yaptı düşmek surda dursun çok yükselti fsh 50 oldu nasıl düşürebilirim bilmiyorum. Lh değerim de 19

Canim otla olacak değil nolmal çaresi ne bak düzenli beslen çerez falan ye
Canım çerez yiyorum düzenli beslenmeye de geçtim biraz dengesiz beslemiyordum bıraktım ekmeği filan tamamen kestim. Daha vücudun için önemli olan besinleri yemeye başladım. Kahve çok içiyordum çok çok azalttım yumurta kalitesi için elimden ne geliyorsa yapmaya başladım umarım nasip olur hayirlisiyla

Merhaba fsh değeriniz düştü mü acaba? Benim de 34 tü 1.5 ay hayıt macunu kullandım düşsün diye bende ters etki yaptı düşmek surda dursun çok yükselti fsh 50 oldu nasıl düşürebilirim bilmiyorum. Lh değerim de 19
Düştü benim ki normal değerlere , hayır aslanpencesi demleyin için bu kupaya iyi geliyor

Öyle demeyin beslenme elbet önemli ama dediğiniz otlar da doğadan ve şifası var 😌 ben kullandım düzenli 1 ayda düzeldi kullanıp fayda gören çok insan var, denemeye değer 🙏
Yaaa bende tam tersi olur diye korkuyorum kullanmaya kimiside ters tepki verdi diyor

Yaaa bende tam tersi olur diye korkuyorum kullanmaya kimiside ters tepki verdi diyor

Otu çayı bilmem ama bende macun ters etki yaptı hayıt macunu aldım hatta o kadar içime sindi o kadar sonuç alacağını düşündüm ki sonuç almak surda dursun değerim 34 ten 50 ye çıkmış çok yükseldi fsh 😢 artık düşünmekten hasta olucam bu gidisle

Otu çayı bilmem ama bende macun ters etki yaptı hayıt macunu aldım hatta o kadar içime sindi o kadar sonuç alacağını düşündüm ki sonuç almak surda dursun değerim 34 ten 50 ye çıkmış çok yükseldi fsh 😢 artık düşünmekten hasta olucam bu gidisle
Ben ondan dolayi kullanmadım canım nasıl yapılıyor bilmiyoruz ki herkesde duydum ama almadım benimkiler su icmekpe düştü yeşillikle

Ben ondan dolayi kullanmadım canım nasıl yapılıyor bilmiyoruz ki herkesde duydum ama almadım benimkiler su icmekpe düştü yeşillikle
Iyi ki de almamışsın cnm ben çok pişman oldum adetim sıkıntıya girdi hayatımda hiç kahverengi adet olmamıştım ilk kez bu ay kahverengi oldu adetim çok pişmanım hayıt macunu kullandigim için ama hamile kalan ve değeri önemde çok anlamıyorum hiç bende niye ters etki etti. Yeşillik bende yiyorum cnn zaten çok su icerdim insallah bana da fayda eder. Şimdi bal aldım değerime etki eder mi bilmem ama bağışıklığımi çok güçlendirdi ona eminim. Inşallah düşer benimde cnm 50 olmuş baksana nasıl düşecek fsh bilmiyorum bi dursaydı hayırlısıyla 2-3 tane de olgun güzel yumurta olursa kaliteli bu çatlama iğnesi fenada va o tarz şeylerden tedavi denemek istiyorum bilmiyorum ise yarar mi. Direk tüp bebek dedi ama eşim istemediği için gitmedik

Iyi ki de almamışsın cnm ben çok pişman oldum adetim sıkıntıya girdi hayatımda hiç kahverengi adet olmamıştım ilk kez bu ay kahverengi oldu adetim çok pişmanım hayıt macunu kullandigim için ama hamile kalan ve değeri önemde çok anlamıyorum hiç bende niye ters etki etti. Yeşillik bende yiyorum cnn zaten çok su icerdim insallah bana da fayda eder. Şimdi bal aldım değerime etki eder mi bilmem ama bağışıklığımi çok güçlendirdi ona eminim. Inşallah düşer benimde cnm 50 olmuş baksana nasıl düşecek fsh bilmiyorum bi dursaydı hayırlısıyla 2-3 tane de olgun güzel yumurta olursa kaliteli bu çatlama iğnesi fenada va o tarz şeylerden tedavi denemek istiyorum bilmiyorum ise yarar mi. Direk tüp bebek dedi ama eşim istemediği için gitmedik
Benimde eşim istemedi

X