Düşük amh yüksek fsh düşük sperm hızı

Benim de amh 0,33 çıktı o önemli değil , 0,01 ile bile hamile kalma şansınız var önemli olan kaliteleri yumurtaların. Fsh prolaktın yükseldikçe kalitesi düşüyor yumurtanın diye biliyorum o yüzden onu düşürün bence , ben ilaç kullanmadan düşürdüm bence bunu deneyin önce
Merhaba nasıl düşürdünüz fsh acaba benim çok yüksek 50 daha doğrusu 34 tü ama ben hayıt macunu kullandım o da daha kötü yaptı 50 ye çıkardı o yüzden hemen bıraktım

Merhaba testere dişli aslan pençesini ve hayıt macunu değil de tohumunu demleyip içtim. İkisinden 1er kupa içiyordum. Daha sonra C-life diye bir macun var, onu kullandım arkadaş tavsiyesi ile . Fsh değerim çok şükür hep normal çıktı sonrasında. En son 6 şubatta yaptım sonuç 5,96 şükür 🙏
Aşılama yaptıracağım ayın 14ünde. O yüzden doktor istemişti tekrar. Ara ara adetliyken hep baktırıyordum hem prolaktın hem Fsh değerime hep normal çıktı 🙏 değerimi de görsel olarak attım bakabilirsiniz 🙏🙏

Eklentiler

• IMG_3190.jpeg
    IMG_3190.jpeg
    42,6 KB · Görüntüleme: 15
bu
Merhaba nasıl düşürdünüz fsh acaba benim çok yüksek 50 daha doğrusu 34 tü ama ben hayıt macunu kullandım o da daha kötü yaptı 50 ye çıkardı o yüzden hemen bıraktım
ayrıca neden bu kadar umutsuzsunuz. Bahsettiğiniz Fsh bir hormon testi stres bile yükseltiyor onu. Ben stresli bi dönemden gectıgımde yükselmişti öyle çok şaşırmıştım. Psikoloji çok önemli malesef. Stresli bir ay tüm hormonlarınızı alt üst edebilir. Hayıt size iyi gelmemiş sadece aslan pençesi demleyin için günde 2 kupa. İnşallah şifa olur size. dikkat edince düşüyor hemen .🙏

bu

ayrıca neden bu kadar umutsuzsunuz. Bahsettiğiniz Fsh bir hormon testi stres bile yükseltiyor onu. Ben stresli bi dönemden gectıgımde yükselmişti öyle çok şaşırmıştım. Psikoloji çok önemli malesef. Stresli bir ay tüm hormonlarınızı alt üst edebilir. Hayıt size iyi gelmemiş sadece aslan pençesi demleyin için günde 2 kupa. İnşallah şifa olur size. dikkat edince düşüyor hemen .🙏
Inşallah çok saolun. Bilmem sanki bi daha anne olamayacağım diye düşünüp kendimi üzüyorum yıpratıyorum ben genelde de negatif düşünürüm bilmiyorum bu coj kötü bişey aslında farkındayım ama zamanında yaşadığım şeyler buna sebep oldu belkide. Aslan pençesi aktardan aldım sabah akşam içeceğim inşallah. Yumurtlama görmüştüm testte o yüzden bıraktım 15.gun olmasini bejliyorum olsun tekrar başlayacağım dediginiz gibi stres çok etkiliyor belki beni de stres bu hale getirdi çok stresli yıllar geçirdim hala da çok stresliyim

X