Düşük beta hcg 12.52

Yükselir mi sizce ? Yuzde 60 lik bir artis olmuş sanki ?

Eklentiler

• 1000020772.jpg
    1000020772.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 87
  • 1000020696.jpg
    1000020696.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 86
Sonuçlarınız gayet güzel bildiğim kadarıyla yanıltmak istemem umarım sağlıkla kucağına alırsınnn takip et betayı umarım sağlıkla ilerler hayırlısı olsunn ♥️
Dun aksam kanama oldu ama cok az sadece silince gelen . Yogun sekilde degil anlamda veremedim.

IMG_20240408_183820.jpg
bende 8.7 çıktı adet tarihinden 1 gün önce. Sadece ümitlendiğim ilişki tarihini biliyorum onun üstünden 15 gün geçti. Yani çok yeniyse o yüzdenndüşük olabilir diye düşünüyorum. İnşallah yanılmam bakalım tekrar kan verince anlıcaz biraz geç vermeyi düşünüyorum bide onun stresini yaşamayım

Eki Görüntüle 3413258 bende 8.7 çıktı adet tarihinden 1 gün önce. Sadece ümitlendiğim ilişki tarihini biliyorum onun üstünden 15 gün geçti. Yani çok yeniyse o yüzdenndüşük olabilir diye düşünüyorum. İnşallah yanılmam bakalım tekrar kan verince anlıcaz biraz geç vermeyi düşünüyorum bide onun stresini yaşamayım
İnşallah sağlıklı ilerler kucağınıza almanız nasip olur 🤲

Eki Görüntüle 3413258 bende 8.7 çıktı adet tarihinden 1 gün önce. Sadece ümitlendiğim ilişki tarihini biliyorum onun üstünden 15 gün geçti. Yani çok yeniyse o yüzdenndüşük olabilir diye düşünüyorum. İnşallah yanılmam bakalım tekrar kan verince anlıcaz biraz geç vermeyi düşünüyorum bide onun stresini yaşamayım
Verdiniz mi tekrar kan

Canım gebeliğin ilerledi mi bu msjın biraz umut oldu bana ben Ovalüsyon takibi yaptim 11 ve 12 Nisan yumurtlama gördüm ilişki oldu en son 13 Nisan da oldu ilişki o günden bu yana bugün 13.gün yumurtlamadan geçti ama testler negatif sizin sizin dediğiniz ilişki tarihinden sonra oldu mu ilişki ondan mı düşük geç döllenme diye yoksa bende umutlanmalımıyım?

X