Düşükten kaç ay sonra hamile kaldiniz

Aysel9389

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
32
16
30
Kizlar oncelikle merhaba 23 nisanda 12+5 aylik bebegimi doktorlar kesesi yirtildigi icin ilacla düsük yaptirdilar.haziran 18 de regli oldum doktorum bir sonraki bebek sureci icin 2 ay beklemem gerektigini ve hsg filmiyle rahimde perde olup olmayacagina bakacagini söyledi bugun doktor kontrolum var salida hsg cekilecek biraz endiseliyim.sizler düsükten sonra ne kadar surede hamile kaldiniz?

Kizlar oncelikle merhaba 23 nisanda 12+5 aylik bebegimi doktorlar kesesi yirtildigi icin ilacla düsük yaptirdilar.haziran 18 de regli oldum doktorum bir sonraki bebek sureci icin 2 ay beklemem gerektigini ve hsg filmiyle rahimde perde olup olmayacagina bakacagini söyledi bugun doktor kontrolum var salida hsg cekilecek biraz endiseliyim.sizler düsükten sonra ne kadar surede hamile kaldiniz?
Merhaba canım bende 14+5de suyum geldi ve normal Doğum şeklinde düşük yaptım sonrasında kürtaja aldılar içimi temizlemek için.. martın 11inde yaşadım bende bu olayı..doktorum ilk adetten sonra korunmana gerek yok dedi rahim ne zaman toparlanırsa gebelik o zaman gerçekleşirmiş..Nisan 16da regl oldum ve 2ay oldu hala kalamadım boşuna korunup hormonlarınla oynama

Merhaba canım bende 14+5de suyum geldi ve normal Doğum şeklinde düşük yaptım sonrasında kürtaja aldılar içimi temizlemek için.. martın 11inde yaşadım bende bu olayı..doktorum ilk adetten sonra korunmana gerek yok dedi rahim ne zaman toparlanırsa gebelik o zaman gerçekleşirmiş..Nisan 16da regl oldum ve 2ay oldu hala kalamadım boşuna korunup hormonlarınla oynama
Bende bircok yorum gördüm yani hemen hamile kalanlar cok az sanirim bir sure akisina birakmam gerekicek insallah en yakin zamanda kucagina sag ve saglikli alabilecegin bir bebek nasip etsin rabbim

Bende bircok yorum gördüm yani hemen hamile kalanlar cok az sanirim bir sure akisina birakmam gerekicek insallah en yakin zamanda kucagina sag ve saglikli alabilecegin bir bebek nasip etsin rabbim
Evet canım bende psikolojik olarak sürekli girip okuyorum dikkat ettiğim şey hemen hamile kalanlar 10 hafta ve altı düşük yapanlar.. ilk Aydan hamile kalanları bile duydum erken düşük yapıp.. rabbim ne yazmışsa kadere o olur.. hiçbirimizin kucağı boş kalmasın inşallah.. bu ay 3. Ayım oldu yumurtlama günlerimi değerlendirdim şimdi beklemeye geçtim bakalım..önceki aylarda göbek deliğimin altında ağrı oluyordu diyordum heralde tam iyileşmedim.bu ay öyle bi ağrı hissetmedim inşallah güzel haberi alırız bu ay seninle

Canimm, geçmiş olsun öncelikle,bende 25martta 10 haftalık kürtaj oldum, doktor kanaman bitince başlayabilirsiniz demişti ama ben ilk adetimi olmayi bekledim,o arada arı sütü polen vs tükettik eşimle,2. Adetimden sonra tekrar kaldim çok şükür şuan 9 haftalık hamileyim inş sağlıkla kucağımıza aliriz,rabbim yerini doldursun sizinde 🙏 rahat olun,kendinizi üzmeyin, çok düşünmeyin

Haklisin canim korunmuyorum 4 ay oldu benim hala yok bakalim

bende 18+4 ile suyum geldı ne cok duyuyorum kendı basıma gelınce anladımm kesesi yırtılanları enfenksıyon varmıs ama benım doktorum önemsemedı ve ilgilenmedı hersey normal dedı ve kesem ınceldıgı ıcın yırtılmıs 1,5 cm susuz kalmıs bebek hala yasıyordu alttan ılac vererek bısıler yaptılar suni sancı falan verdıler hemen dogumdan sonra kurtaja gırdım 18/08/2021 kontrolum var tekrardan rahım hala kalın tekrar bakalım demıslerdı.... umarım hemen hamıle kalırım bende çok ama çok fazla bebek ıstıorum 6 senedır cocugum olmuyordu. ılk defa kendılıgınden geldı şok olmustuk ... ama nasip olmadı ... umarım fazla bekletmez benı bebegım :KK43: çok acı rabbım ısteyenın kucagını boş bırakmasın

Merhaba kürtajdan kaç ay sonra hamile kaldınız acaba

X