Düşükten sonra ne Zaman hamile kaldınız?

melekmek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
340
58
20
Adetime 12 gün var 4 gün önce yumurtlamam oldu o günü değerlendirdim kasıklarım agriyodu bı sure sonra geçti ilişkiye girip değerlendirdim bı kaç saat sonra tekrar ağrımaya başladı ara ara kasıklarıma ağrı giriyo 3 ay önce düşük yaptım bu ay ilk defa denedik düşük yaptıktan ne kadar süre sonra hamile kaldınız diğer hamileligimdede tek ilişkide hamile kalmıştım şimdi düşük yaptım diye kafam karıştı ya olmazsa korkusu içerisindeyim düşükten hemen sonra hamile kalaniniz oldumu aranızda

Merhaba ben de geçen ay düşük yaptım. Doktor 1 adet bekle yeter dedi. Ben kürtajsız düşük oldu. Adet oldm. Adetten 9 gün sonrayı değerlendik ertesi gün yerleşme kanaması gibi çamaşırımda leke vardı. 2 hafta sonra adet olmam gerekiyor yada test yapacağım. Bu ayı değerlendircez biz de.

Merhaba ben de geçen ay düşük yaptım. Doktor 1 adet bekle yeter dedi. Ben kürtajsız düşük oldu. Adet oldm. Adetten 9 gün sonrayı değerlendik ertesi gün yerleşme kanaması gibi çamaşırımda leke vardı. 2 hafta sonra adet olmam gerekiyor yada test yapacağım. Bu ayı değerlendircez biz de.
Bende 3 ay önce düşük yaptım doktorada gittim herşey çok iyi bı sorun yok dedi benim adetime de 9 gün kaldı bekliyorum sonuç ne olacak

Düşükten sonra 2..3 ay beklemek en sağlıklısı ilk denemede hamile kalma şansınız da olmuş o yüzden 1 fazladan bekleseniz daha iyi olur

Merhaba bende bu aralık 21 de düşük yaptım tahminimiz 5 haftalıktı bta değerime baktırmak için doktora gitmiştim 366 olan değeril 68 e düşmüştü doktor muayene etti düşük yapıyorsun dedi ağrım vardı ama aşırı bi ağrı değildi eve geldiğimde kanamam başladı 22 sinde tekrar doktor randevusu aldım muayne oldum doktor içimde bişi kalmadığını söyledi düşük yapmışsın adetin devam ediyor dedi başka bişi söylemedi korunmalı mıyım diye ben sordum gerek yok dedi iki gündür kanamam devam ediyor adet kanamasından sayarsak bu ay yumurta çatlar mı acaba ilk bebeğimde kaybedince çok üzüldüm ilk ayda hamile kalmıştım bunda da öyle olur mu acaba

Merhaba bende bu aralık 21 de düşük yaptım tahminimiz 5 haftalıktı bta değerime baktırmak için doktora gitmiştim 366 olan değeril 68 e düşmüştü doktor muayene etti düşük yapıyorsun dedi ağrım vardı ama aşırı bi ağrı değildi eve geldiğimde kanamam başladı 22 sinde tekrar doktor randevusu aldım muayne oldum doktor içimde bişi kalmadığını söyledi düşük yapmışsın adetin devam ediyor dedi başka bişi söylemedi korunmalı mıyım diye ben sordum gerek yok dedi iki gündür kanamam devam ediyor adet kanamasından sayarsak bu ay yumurta çatlar mı acaba ilk bebeğimde kaybedince çok üzüldüm ilk ayda hamile kalmıştım bunda da öyle olur mu acaba
Canm hemen adet olmadan hamile kalmak istiyorsan ovulasyon testi kullan çünkü adet düzenin bozuluyo ne zaman yumurtlama olacagini bilemiyosun bende tek ilişkide hamile kalmıştım 4 ay önce düşük yaptm ilk defa bu ayı degerlendirdm ama tutmadı adet oldum değisiyo yani biraz nasip biraz şans işi ama doktorun korunma dediyse sen ovulasyon testi alıp kullanabilirsn

Merhaba ben 2 arqlık da regl oldum, yumurta olgunlşatı ve çatladı. Umarım hamileyimdir. 1 hafta sonra öğreneceğim sonucu. Ben kürtaj olmadım ilaç da almadım kendisi düştü uzun sürdü benim sürecim .

Aynı olmuş benim de böyle oldu ilk gebeliğimdi umarım bu ay tekrar sağlıkla hamile kalırız hayırlısıyla

Merhabalar kızlar ben mart ayında bi düşük yapmıştım, düşük sonrası ilk kontrolde doktorum rahmin temiz 3 ay sonra deneyebilirsin demişti ama ben farkında olmadan 1 ay sonrasında hamile kalmışım ve hiç ihtimal vermediğim için 4. ayda öğrendim :) bikaç gün sonra bebeğim doğacak allah nasip ederse. Kontrolde rahminiz temiz çıktıysa endişe etmeyin inşallah sağlıkla hamile kalırsınız. İlk 1 ay hamilelik için riskli diyolar tabiki doktorunuza danışarak ilerleyin ama ben hiçbir sorun yaşamadım çok şükür. Kafanız rahat olsun stres yapmadığınızda herşey daha güzel ilerler inşallah

Adetime 12 gün var 4 gün önce yumurtlamam oldu o günü değerlendirdim kasıklarım agriyodu bı sure sonra geçti ilişkiye girip değerlendirdim bı kaç saat sonra tekrar ağrımaya başladı ara ara kasıklarıma ağrı giriyo 3 ay önce düşük yaptım bu ay ilk defa denedik düşük yaptıktan ne kadar süre sonra hamile kaldınız diğer hamileligimdede tek ilişkide hamile kalmıştım şimdi düşük yaptım diye kafam karıştı ya olmazsa korkusu içerisindeyim düşükten hemen sonra hamile kalaniniz oldumu aranızda
nisan ayında düşük yaşamıştım eylülde tekrar hamile kaldım benim kendiliğinden düştüğü için doktor kanaman bitince deneyebilirsiniz demişti ama kanamam baya sürmüştü

nisan ayında düşük yaşamıştım eylülde tekrar hamile kaldım benim kendiliğinden düştüğü için doktor kanaman bitince deneyebilirsiniz demişti ama kanamam baya sürmüştü
Merhaba benimde kendiliğinden düştü uzun sürdğ. 2 reglimi oldum ama normalden fazla geliyor. 2 aydır kanamam fazla günü normal ama anlamadım neden.

Doktor banada dedi düşük yaptigm gün dedi hatta rahmin çok güzel hala merak etme dedi sonrasına kadın doğuma gittim ve aynisini dedi biz 2 ay korunduk geçen ay denedk ama olmadı sanırm yumurtlama günümü kacırdm bu ay denicez tekrar bakalm nolucak

Doktor banada dedi düşük yaptigm gün dedi hatta rahmin çok güzel hala merak etme dedi sonrasına kadın doğuma gittim ve aynisini dedi biz 2 ay korunduk geçen ay denedk ama olmadı sanırm yumurtlama günümü kacırdm bu ay denicez tekrar bakalm nolucak
Allah sağlıkla en kısa zamanda nasip etsin inşallah

X