Düşükten sonra ne Zaman hamile kaldınız?

Zaten 3 ay bekledim 4 ay olucak düşük yapalı oyuzden daha fazla beklemek istemedim
zaten adet olduk döngü başladı derken en az 2 ay geçiyor... 2 3 ay bekleee diyenler biraz boş konusuyor doktor beklemene gerek yok dediyse ilk adetten sonra deneyebilirsin. bekle dediyse bir bildiği vardır. doktoruna danışmadan hareket etme

Merhaba benimde kendiliğinden düştü uzun sürdğ. 2 reglimi oldum ama normalden fazla geliyor. 2 aydır kanamam fazla günü normal ama anlamadım neden.
benimde öyle oldu adet oldum cok kötü 9 gün sonra yine oldum yine cok oldu kanamam ama normalmiş birden fazla doktora danıstım. korkuyorsanız doktora gidin rahatlarsınız en azından problem olmadığını duyunca

Adetime 12 gün var 4 gün önce yumurtlamam oldu o günü değerlendirdim kasıklarım agriyodu bı sure sonra geçti ilişkiye girip değerlendirdim bı kaç saat sonra tekrar ağrımaya başladı ara ara kasıklarıma ağrı giriyo 3 ay önce düşük yaptım bu ay ilk defa denedik düşük yaptıktan ne kadar süre sonra hamile kaldınız diğer hamileligimdede tek ilişkide hamile kalmıştım şimdi düşük yaptım diye kafam karıştı ya olmazsa korkusu içerisindeyim düşükten hemen sonra hamile kalaniniz oldumu aranızda
bende de aynı sekilde oldu bende adet günümü bekliyorum umarım hamileyizdir ve sağlıklı bebeklerimiz olur :KK43:

bende de aynı sekilde oldu bende adet günümü bekliyorum umarım hamileyizdir ve sağlıklı bebeklerimiz olur :KK43:
Canm ben hamileymisim şuan 7 haftalık olduk 1 hafta sonrada kalp atışını duymaya gidicem şuanlık bı sıkntm düşük riskim yok insalah sende hamilesindir güzel haberlerini alırız

kızlar ben bu ayın 5 inde evde düşük yaptım yaklaşık 8 haftalıkken 6 sında doktora gittim kürtaja gerek yok dedi ve antibiyotik verdi ben düşük yapmadan 4 gün önce regl gibi kanamam başlamıştı progestron içtim o dönemde sonrada düşük yaptım zaten benim hala yoğun regl tarzı kanamam var yaklaşık 8 gündür kanıyorum. bu ilk gebeliğimdi şimdi tekrar denemek istiyorum kendimi iyide hissediyorum ama ne zaman denemeliyim bütün döngüm kaydı kanamam ne zaman biter bilmiyorum hemen denemek istiyorum ama ne yapmalıyım

kızlar ben bu ayın 5 inde evde düşük yaptım yaklaşık 8 haftalıkken 6 sında doktora gittim kürtaja gerek yok dedi ve antibiyotik verdi ben düşük yapmadan 4 gün önce regl gibi kanamam başlamıştı progestron içtim o dönemde sonrada düşük yaptım zaten benim hala yoğun regl tarzı kanamam var yaklaşık 8 gündür kanıyorum. bu ilk gebeliğimdi şimdi tekrar denemek istiyorum kendimi iyide hissediyorum ama ne zaman denemeliyim bütün döngüm kaydı kanamam ne zaman biter bilmiyorum hemen denemek istiyorum ama ne yapmalıyım
Canm düşük yaptığın için kanaman var bu normal bisy vücut çocuğu atıyo kanla 30 35 gün sonra ilk adetini olursun benimde ilkim dusuk olmuştu 1 2 ay adetlerinz düzensiz olur sakmalar olur ama eğer hamile kalmak istiyorsanız bence 1 adet geçsin öyle düşünün ovulasyon testi alabilirsin hemen hamile kalmak istiyosan

X