Düşüncelerinize ihtiyacım var

I LoVe You

Rabbime şükürler olsun🥰🥰
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
3.333
2.546
23
Biraz uzun olucak ama lütfen okuyup yorum yapın bin eltimle yan yana oturuyoruz dairelerimiz yan yana bu kurban bayramında kv kp burda yoktu bizde ilk önce benim aileme gittik ilk önce kaynımalara gitmek hiç aklımıza bile gelmedi daha annemlerden sonra abimlere gittik onlarda burda kalın diye ısrar edince o gece orda kaldık ve eltimlere gidemedik ertesi gün eve geldik bi baktım ayakkabıları yok eşim dedi onlar memlekete gitti sonra ben eltimi aradım açmadı aradan 2 gün geçti bi baktım instgram dan çıkartmış bide numaramı silmiş bende eşime gösterdim bak aradım açmadı bide böyle böyle bu saatten sonra barışmak için kimseye yalakalık yapamam dedim oda boş ver dedi neyse iyi hoş bu zamana kadar hiç konuşamadık kp geldi köyden dün akşam benimle konuştu o benim ilk gelinim suçu sende buluyorum Açıkcası dedi ama ne oldu ne bitti sormam dedi bende sen buraya zaten ben suçlu odaklı gelmişsin ve o ilk gelinin olduğu için ben ne yaparsam yapayım size yaranamam dedim konuyu bilmeden sebebini sormadan bana seni suçlu buluyorum demendr yanlış dedim ondan sonra yok ben suçlu aramıyorum ben barışmanızı isterim falan dedi eltimlere gittik sonra mutfakda onunla konuşuyor diyo ki ben senden eminim ama o senin kardeşin ben senden eminim lafını duyunca bende çıktım eve geldim peşime eşim geldi sanki kendisi suçsuzmuş gibi ortada bi suçlu var dedi ya dedim sen ne diyorsun ben köpek gibi yalakalık mı yapayım senin yanında sana gösterdim herşyi sen bile beni suçlu buluyorsun dedim ondan sonra sarıldı bana tamam herkesi at kenara iyi olalım dedi yani sizce bu saatten sonra nasıl Bir yol izlemeliyim lütfen yorum yapın

Son düzenleme:
Bu saatten sonra ne kp.ile ne elti ile muhattap olmayin. Al birini vur otekine. Ilk gelini ile mutlu mutlu yasasin.
Orası öyle ama ben gerçekten kötü kalpli biri değilim kimseyle kötü olmak istemem ama böyle olunca içimden iyilik yapasım gelmiyor soğuyorum insanlardan burda benim hiç kimsem yok ne arkadaşım var ne akrabam hepsi ailemle oturduğum yerde o kadar bunaldım ki

Orası öyle ama ben gerçekten kötü kalpli biri değilim kimseyle kötü olmak istemem ama böyle olunca içimden iyilik yapasım gelmiyor soğuyorum insanlardan burda benim hiç kimsem yok ne arkadaşım var ne akrabam hepsi ailemle oturduğum yerde o kadar bunaldım ki

Kotu olmaniza gerek yok mesafeli olun sadece. Cunku siz mesafeli olmazsaniz karsinizdaki insanlarda kotuluk potansiyeli var. Uzulmemek adina mesafe diyorum sadece. Aksi halde karsinizdakiler laf anlayan cinsten insanlar degil ve akillari sira sizi parmaginda oynatma niyetindeler. Elti zaten cocuk gibi bayram mevzusundan olayi nereye getirmis. Kp.deseniz olayi bile bilmiyor ama suclu sensin diyor. Bu insanlarla mesafeli olmazsaniz akliniz gider :)

Kotu olmaniza gerek yok mesafeli olun sadece. Cunku siz mesafeli olmazsaniz karsinizdaki insanlarda kotuluk potansiyeli var. Uzulmemek adina mesafe diyorum sadece. Aksi halde karsinizdakiler laf anlayan cinsten insanlar degil ve akillari sira sizi parmaginda oynatma niyetindeler. Elti zaten cocuk gibi bayram mevzusundan olayi nereye getirmis. Kp.deseniz olayi bile bilmiyor ama suclu sensin diyor. Bu insanlarla mesafeli olmazsaniz akliniz gider :)
Zaten kafayı yicem az kaldı bugün minibüste aklıma geliyo ağlıyorum yürürken yada yemek yaparken sinirden yani kimse beni anlamıyor ama siz bile tek seferde nasıl insanlar olduğunu anlamışsınız valla bravo teşekkür ederim gerçekten 🙏🙏

Zaten kafayı yicem az kaldı bugün minibüste aklıma geliyo ağlıyorum yürürken yada yemek yaparken sinirden yani kimse beni anlamıyor ama siz bile tek seferde nasıl insanlar olduğunu anlamışsınız valla bravo teşekkür ederim gerçekten 🙏🙏

Aman boyle insanlar icin aglamaniza degmez ya. Belli cahil insanlar hic kafa yormaya degmez. Birakin onlar dusunsun kafa yorsun siz ne diye caninizi sikiyorsunuz.

Konuyla hiç alakası yok ama çok merak ettim
20 yaşında neden evlendiniz
Elti kv derdiyle uğraşmazdınız okusaydınız
Ah gençlere üzülüyorum
Çocukken evlenip üstüne elti kv derdi çekiyorlar
Benim hayatımı bilmiyorsunuz ama bu şekilde konuşmasanız mı benim en büyük hayalimdi okuyup edebiyat öğretmeni olmak benim hayatım ta ki pedofili birisi ile karşılaşana kadardı. Lütfen bazı şeyleri kendi hayatınıza göre yorumlamayın

Eşinizin kurduğu cümle herşeyi geride bırakmanız için yeterde artar mutlu olamaya bakın takmayın kimseyi mesafe koyun . Kimseye de kendinizi ezdirmeyin ama saygiyida koruyun çünkü bu insanlar eşinizle olduğunuz sürece hayatınızda olacak eşinize karşıda sakin kötülemeyin onlaseviyorum iyi olmak istiyorum ama niye bana böyle yapıyorlar diyin aklinizi kullanın öfkeyle kalkan zararla oturur temiz niyet herşeyi halleder diye düşünüyorum (genelde benim düşüncelerim tepki görür ama hep ise yarar )😉

Eşinizin kurduğu cümle herşeyi geride bırakmanız için yeterde artar mutlu olamaya bakın takmayın kimseyi mesafe koyun . Kimseye de kendinizi ezdirmeyin ama saygiyida koruyun çünkü bu insanlar eşinizle olduğunuz sürece hayatınızda olacak eşinize karşıda sakin kötülemeyin onlaseviyorum iyi olmak istiyorum ama niye bana böyle yapıyorlar diyin aklinizi kullanın öfkeyle kalkan zararla oturur temiz niyet herşeyi halleder diye düşünüyorum (genelde benim düşüncelerim tepki görür ama hep ise yarar )😉
Bende şu an öyle yapıyorum artık kimse umrumda değil sadece benim çatım önemli benim için inanın böyle daha mutluyum 2 yıldır olmadığım kadar hemde

X