Duygusuzm'un Diyet Günlüğü

bide ben dengeliyorum sanirim mesala bugun gunduz fazla kacirdiysam diger gun az yiyorum ha bide aksamdan sonra zaten yemiyorum

selam kizlar kimsecikler yok :KK55: ben sabah yediklerimi yazam bari:KK53:

sabah
cok az peynir
bir dilim kepekli ekmek
bir adet biber
az domates ve salatalik

ogle oldu ama ben daha acikmadim belki bir sandvic yerim. yarin kermes var burada camimizin yapilmasi icin yarin biraz kacirabilirim:KK60:

selam kizlar kimsecikler yok :KK55: ben sabah yediklerimi yazam bari:KK53:

sabah
cok az peynir
bir dilim kepekli ekmek
bir adet biber
az domates ve salatalik

ogle oldu ama ben daha acikmadim belki bir sandvic yerim. yarin kermes var burada camimizin yapilmasi icin yarin biraz kacirabilirim:KK60:

Bugün az ye ki yarın kaçamak yapma hakkın olsun :KK1:

Yaa kızlar benim bir sorunum var sabah dar pantolon dar bluz giyiyorum fıstık gibiyim hiçbir sorun yok:82:

Ama akşam üstüne doğru önümde koca bir göbek oturuyor pantolonun kenarlarından etler sarkıyor pantolon bacaklarımı sıkıyor falan yani gün içinde şişmeye başlıyorum çıldıracağım:84:

Yani normalde hiçbir sorun yok ama dışarı çıktığım anda şişmeye başlıyorum...:KK5:

iyi geceler kızlarr..
duygucum akşama kadar ağımız boş durmuyor ki yemek olsun malum yaz geldi bol sıvı tüketiyoruz onlarda şişiriyor bence...

Sadece yaz aylarında mı oluyor yoksa yılın her zamanı böyle mi?

Hep böyleyim sabah giydiğim bir şey akşam üzerimde iğrenç duruyor pişman oluyorum bütün gün bu iğrenç tipte mi gezdim diye düşünüyorum bütün derilerim sarkmış pantolonun bluzun içine zorla girmişim gibi:KK5:

Hep böyleyim sabah giydiğim bir şey akşam üzerimde iğrenç duruyor pişman oluyorum bütün gün bu iğrenç tipte mi gezdim diye düşünüyorum bütün derilerim sarkmış pantolonun bluzun içine zorla girmişim gibi:KK5:

Duygucum bunun kiloyla bir alakası yok, gün içinde vücudun şişiyorsa belki ödem topluyorsundur, yeterince su içmiyorsan ya da çok hareketli değilsen ödem toplama söz konusu olabilir ama her ihtimale karşın doktora görünmende fayda var. Normal bir durum değil çünkü.

Evet canım insanlar artık kilo verme kemiklerin sayılacak diyor ama bu akşamları odaya döndüğümde aynaya baktığımda oluşan görüntü içimi karartıyor:KK5:
Sabah evden çıkarken bikini tanıtımı yapan mankenler gibiyim ama akşam döndüğümde felaket.. Göbekli yağlı birine dönüşmüşüm:KK53:

Antalyaya gideceğim sonunda artık 4 gün kaldı... Orda gideceğim doktora:97:

slm kizlar sonunda sayfa acildi :KK1: bugun kermesdeydim hemen yediklerime gecem
sabah
3 kucuk mercimekli borek sigara borekleri gibi ama bir parmak boyunda
ogle kermesde bir kumpir yedim
2 kasik manti
yediklerim bu kadar az mi yedim diyecem ama kalorili seyler yemisim vede kumpir zaten sosluydu

Son düzenleme:
slm kizlar kimse yok hayirdir ben bugun kacirdim aksam yemegini su an acayip pismanim :KK50:

sabah
bir bardak sut
iki tadimlik peynir

ogle
bir dilim ekmek arasina peynir koydum
salatalik domates
saat 3 de bir seftali

aksam
patates kizartmasi
menemen ve yogurt
ama cok yedim sanki kitliktan cikmistim kilo alirsam bu yuzden cok uzulecem sozde bugun aksam sadece yogurt yiyecektim ama masada patates ve menemeni gorunce dayanamadim

burasi bos kalinca bizde boyle saliyoruz iste, insallah almam ya acayip midem sismis yarin sabah tartilacam bakalim yarin aksam soylerim alip almadigimi. yarin sabah sut icecem kocaman bardakta ogle sirf salata yiyecem aksamda yogurt dengelemem lazim bir sekilde

selam kızlar ne zmandır giremiyorum annm bende kalıyordu
bu arada yarın tatile gidiyorum pazartesiye kadar gene ugrayamayacagım kilomu sorarsanız çok dikkat etmiyorum şu ara 76.200 gibiyim yani 100 200 gr aldım bitek ama tatilden gelince tam gaz devam edecem en sıkısından söz:KK70:

X