Makyaj Ürünleri Duyuru : 5. Göz Makyajı Yarışması: Fantastik Makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkito bu arada makyajın beni benden aldı, söylemeden geçemicem:)

kızlarrr anket açalımm o zman şimdi istenilen temalarrr sölensin bu kdar mı??
hint , assolist , arap , nostalji , gelin , başka var mıydı??ona göre ekleyip açalım anketi

kızlar aslında ankete gerek bile yok
bu temaların hepsini sırayla yarışır oylarız
sonuçta bu yarışmaların takipçisiyiz ve devamını istiyoruz öle değil mi

kızlarrr anket açalımm o zman şimdi istenilen temalarrr sölensin bu kdar mı??
hint , assolist , arap , nostalji , gelin , başka var mıydı??ona göre ekleyip açalım anketi

meraklim, bence ankete gerek yok, her birini sırayla yaparız. kaydirigubbakcemile5
yarışmalar devam edecek nasıl olsa...zemuszemus

bence seçenekleri oylayalım ve aldıkları oya göre sıralayıp bir sonraki yarışmalarda da onları kullanalım sıraya göre, en azından kaçıncı yarışmada hangi makyaj yapılacağı önceden belirlenmiş olur.

bana uyar kızlarr hint ağırlıklı isteniyorsa hint makyajı olsun bu seferki:)

ayyyyy çok heyecanlı yaaaaa. aslında lolita makyajıda hoş fikir. olmadı süper mini etek giyeriz elimizede bir topitop alırız. sonraaaaaaa beni birderdim var kocamdan ayrıldım topiğinde bulursunuz:)))kaydirigubbakcemile3

geyşa makyajıda çooooooook hoş ya ben geyşa yapacaktım ama değiştirdim sonradan. bu makyajım içimesinmedseydi öle bişi yapacaktım zaaati.
ama hintte güzel haaaaaa. aksesuarlarla zenginleştirilebilecek türden bir makyaj tarzı.)))
acep ne olabilirkine yawwwkafamçokkarıştı

çiçekler hint makyajı nasıl olacak ki sadece siyah kalem değil mi hint makyajı?

bu yarışmada aksesuarlar yarışacak gibi.....

hint makyajı gzl ama nette aradığımda pek özellikli şeyler göremedim,yani makyajın hint olduğu sadece takılarla belli oluyor gibi geldi ,acaba arap makyajı mı desek hani o daha ağırdır fln ya:1rolleyes:

arapta olru hiç farketmez..
ama hint makyajı değilde hint gelinleri yada hint kadınları ..diye başlık atın googldan ozaman biraz farklı şeyler görebilirsinz..
hint kadınları çoğunlukla bronz tenli beyazlarda var gerçi makyaj oldukça sınırlı olacak ..ama yinede olabilir..
bazıları arap makyajıyla çok bağdaşıyordu gördüklerim..hintlilerde sadece aksesuarlarda var yüzde..

canlarım tam olarak hangi makyaj konusu olacak az kaldı fantastik oylamasının bitmesine bende ona göre başlık açayımopuyorumnanaktan​

ayol hepimizmi tıkandık yaaaaaa. yarışma falan yapamıyciz bu gidişle:KK43:(

hint makyajı demiştik ... o olsun bence ...nasıl olsa diğerlerini de sırasıyla dener ve yaparız... nilbera aç bence topiği biran önce hazırlıklar başlasın..herkes haberdar olsun ..sonra az katılım oluyor....kaydirigubbakcemile5

X