düz, seyrek, ince telli ve dökülen saçlar :(

miramiram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
412
388
35
Ben de boyamak istemiyorum aslında. Boyadan dolayı bu kadar yıprandığını düşünüyorum artık. Ama beyazım çok, boyamazsam olmuyo :KK43: Yaşım da daha 19. Ailem boyama erken falan demişti ilk boyadığımda ama onlarda hak verdi, tepelerde çok fazla beyaz var. Bitkisel bi boya araştırıp kullanmayı düşünüyorum. Bide çörek otu yağıyla ilgili bi yazı gördüm forumda. Bugün alıp deniycem, kullanıyım bakıyım bi kaç ay. Yeni saçlarda çıkarıyomuş. Aslikan sende dene istersen, yorumlar gayet iyiydi çörek otu yağıyla ilgili.

Gratis'te organik bir boya var adını hatırlamıyorum ama sor hemen gösterirler fiyatı da fena değil benim de saclarim hem beyaz hem ince duz ve oldukca seyrek boyamamaya calisiyorum hatta sadece katli kestiriyorum baska carem yok boya yakiyor ve tutmuyor sacimi oyle kotu durumum yani :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1358 gün geçti.

asbala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
430
347
Hani şu Jennifer Lopez in bi ara reklamında oynadığı saç kremi varya,ondan kullanana kadar bnm de avuç avuç dökülüyordu. Herşeyi denedim hatta hormon testi bile yaptırdım birsey çıkmadı. Sadece o etkili oldu artık hiç dökülmüyor ve daha guclu bence deneyin çünkü dökülmesi insanın psikolojisini altüst ediyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 744 gün geçti.

miramiram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
412
388
35
Hani şu Jennifer Lopez in bi ara reklamında oynadığı saç kremi varya,ondan kullanana kadar bnm de avuç avuç dökülüyordu. Herşeyi denedim hatta hormon testi bile yaptırdım birsey çıkmadı. Sadece o etkili oldu artık hiç dökülmüyor ve daha guclu bence deneyin çünkü dökülmesi insanın psikolojisini altüst ediyor.

loreal elseve siyali pembeli olan bildim bildim ben onu kullandim iki sene ne yazik ki bende fayda etmedi simdiki sampuanim gliss ama o da aynı hemen hemen...

asbala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
430
347
loreal elseve siyali pembeli olan bildim bildim ben onu kullandim iki sene ne yazik ki bende fayda etmedi simdiki sampuanim gliss ama o da aynı hemen hemen...
Büyük kutu mu küçük tüp mü. İkisi farketti bende

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 744 gün geçti.

miramiram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
412
388
35
buyuk kutu heralde tup kullanmadim cunku yagli ve seyrek olunca urunler saclari yapistiriyor daha dogal seyler denemek istiyorum ama herkeste farkli sonuc cikiyor yoksa internette o kadar çok sey var ki :KK43:

meleksahin

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2015
112
45
34
Bendede aynı dertler vardı prp yaptırdım bi arkadaşımın önerisiyle şimdi dökülmeler bayaa azaldı bi yandanda küçük küçük saçlarım çıkmaya başladı

Defnehannn2

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
3.918
5.660
31
Ben de boyamak istemiyorum aslında. Boyadan dolayı bu kadar yıprandığını düşünüyorum artık. Ama beyazım çok, boyamazsam olmuyo :KK43: Yaşım da daha 19. Ailem boyama erken falan demişti ilk boyadığımda ama onlarda hak verdi, tepelerde çok fazla beyaz var. Bitkisel bi boya araştırıp kullanmayı düşünüyorum. Bide çörek otu yağıyla ilgili bi yazı gördüm forumda. Bugün alıp deniycem, kullanıyım bakıyım bi kaç ay. Yeni saçlarda çıkarıyomuş. Aslikan sende dene istersen, yorumlar gayet iyiydi çörek otu yağıyla ilgili.
Pantene hacimlendirici sprey var onu denesene. Benim tek.memnun kaldığım o oldu . İnan bana tüm saç ürünlerini denedim . Tüm markaları .