Düzenli Evimiz & Hayatımız

good-morning-wake-up.gif

Günaydınnnnnnn canlarım 😍😍😍 hadi kalkınnnnn😂😂

İyi geceler 🌃 Bir selam verip, raporumu da yazayım dedim. Birkaç gündür omuz ve boyun tutulması yaşıyorum fazla birşey yapamasam da evi en azından düzenli tutup çamaşır biriktirmemeye çalışıyorum ama ne mümkün her gün çorabından donuna kadar sabah akşam değişim yapan bir eşim var 🤦🏻‍♀️

Dün 2 makine, bugün 3 makine çamaşır yıkadım hala 1 makinelik daha var. Onları serdim, kuruyanları katladım, yerleştirdim. Eşimin haftalık ütüsünü yaptım.
Mutfağı süpürdüm, bulaşık makinesini boşalttım.El yıkama lavabolarını hızlıca elden geçirdim, evin tüm çöplerini kapı önüne koydum kapıcı alsın diye ve bittim. Tabi bunlaeı ancak eşim evdeyken yapabiliyorum. Yoksa imkansız gibi... Şu bebek uyurken sen de uyu muhabbetini de hiç anlamıyorum. Ben uyursam bu işleri kim yapacak? Çocuğum uyanıkken onunla ilgileniyorum, oyunlar oynuyorum. Zaten tek kalmayı da sevmiyor daha minik hemen ağlıyor. Onun uyuduğu her anı fırsata çevirip işlerimi halletmeye çalışıyorum ama çokta yorgunum. Analık böyle birşey sanırım 🐣
İşte çok yorgun olma diye bebek uyurken sen de uyu dinlen biraz diyoruz tatlım 🥰 uykusuzken enerjin kalmaz . Dinç olursa 1 2 saatte bütün işler yapılır . Bu zamanlarda önemli olan bebeğin ve senin sağlığın be mutluluğun❤️
O kocana da söyle ya çamaşır işlerini üstlensin ya da her gün herşeyini değişmesin 😅

benim kız aklımla oynuyor sabah kalkmadı uyanmıcam diye ıkı saat nazladım, sacını yaptırmadı taramaya gerek yok diye. zorla kapıya cıkardım servisci abi kucak actı hosgeldin diye nasıl sarılıyor gülerek gitti sıfatıma dönüp bakmadı bile ben böyle:KK57:
Çok tatlı yaa 🧿benim kızın okulu görünüyor evden ablası ile gittiler

Hay maşallah 🧿😃 bir ben mi tembelim acaba, bebişle doğru düzgün birşey yapamıyorum. Seninki kaç aylık yada kaç yaşında?
Bebeğim küçükken ben de yapamazdım Arya colikti kızım oğlumda öyleydi, şuan iki yaşına iki ay var.Peşimde dolanıyor bazen çok zor oluyor iş yapmak,çok hareketli bir kız bebiş🥴🤦
Eşim ilgilense yapabiliyorum ama çok yoğun çalışıyor yaz aylarında ben de çok söyleniyorum bıktım artık ev gözüme batıyordu bi giriştim haftalardır yapmak istiyordum büyük temizlik.Arada gelir bana böyle enerji normalde ben de hiç bir şeye yetişemiyorum canım.N' apalım canları sağolsun oğlum üç yaşı geçince rahat etmiştim kızda öyle olur diye umut ediyorum.
Bana göre çocuk bakmak çok zor hele ki her işe bedel seni çok iyi anlıyorum yani hepimiz yaşadık bu süreçleri tadını çıkar, temizliği vs.yetiştirmek için de kendini çok hırpalama.🙂

Tünaydın kızlar :KK36:
Kuzucuklarınıza maşallah kızlar Allah zihin açıklığı versin hepsine umarım çook güzel geçen bir eğitim öğretim yılı olur tüm evlatlarımız için.
Okul bahçesinde,sokakta o cıvıl cıvıl hallerini görünce o kadar hoşuma gidiyor ki çocuklara bayılıyorum🥰😊 öğretmen olurmuş benden galiba😁
Bizim ki öğlenci devrede on dk.ya çıkarız artık hazırlandık sayılır ikinci sınıf olunca😁
benim kız aklımla oynuyor sabah kalkmadı uyanmıcam diye ıkı saat nazladım, sacını yaptırmadı taramaya gerek yok diye. zorla kapıya cıkardım servisci abi kucak actı hosgeldin diye nasıl sarılıyor gülerek gitti sıfatıma dönüp bakmadı bile ben böyle:KK57:
Benimki aynı ben Lora taranıyor saçlarını dişlerini fırçalıyor koku sıkıyor maş.aynı ben çıkarken ozenirim o da öyle.
Senin bu kız akrep Burcu muydu🙈🤭 alem bu çocuklar 😅
Geçen sene üçüncü çocuğu yaparsam kurutma makinası al demiştim. Şimdi de üçüncüden vazgeçtiğim için almayabilirsin diyorum 🫣😅
Aynı ben🤣🤣
Okula gidecekler gitti ve çay keyfi yapıyorum 🥰
Maşallah canım afiyetler olsun.🥰
Günaydın tünaydın
Hayırlı haftalar, okullulara da hayırlı bir eğitim öğretim yılı olsun,zihin açıklığı dilerim evlatlara.

Okullular okula, işçiler işe. Evde kalanlara selam olsun 😄
Amin canım❤️

Tünaydın kızlar :KK36:
Kuzucuklarınıza maşallah kızlar Allah zihin açıklığı versin hepsine umarım çook güzel geçen bir eğitim öğretim yılı olur tüm evlatlarımız için.
Okul bahçesinde,sokakta o cıvıl cıvıl hallerini görünce o kadar hoşuma gidiyor ki çocuklara bayılıyorum🥰😊 öğretmen olurmuş benden galiba😁
Bizim ki öğlenci devrede on dk.ya çıkarız artık hazırlandık sayılır ikinci sınıf olunca😁

Benimki aynı ben Lora taranıyor saçlarını dişlerini fırçalıyor koku sıkıyor maş.aynı ben çıkarken ozenirim o da öyle.
Senin bu kız akrep Burcu muydu🙈🤭 alem bu çocuklar 😅

Aynı ben🤣🤣

Maşallah canım afiyetler olsun.🥰

Amin canım❤️
evet akrep burcu canı isterse herseye var ama istemezse mümkün diiil ayarsız bişi oluyo. benimki aynı ben diyemıcem ben uysal kendı ısını kendı gören hanım bir kızdım :oops:

evet akrep burcu canı isterse herseye var ama istemezse mümkün diiil ayarsız bişi oluyo. benimki aynı ben diyemıcem ben uysal kendı ısını kendı gören hanım bir kızdım :oops:
Benim kız da akrep burcu istemediğini yaptırmıyorsun cidden.Oğlum öyle değildi😅 Valla ben de uysal mı uysal kendi işini gören çokta çalışkan kitaplara bayılan,full ödev yapan her yıl sınıf başkanı olan bir öğrenciydim.Kendimi övmüş gibi oldum ama bu yönleri çeksin çok isterim.Sonuç zaten okuyamadım maddi manevi imkânsızlar işte içimde ki en büyük yara😥🥺
Benmkiler inş.bana çeker belli eşimin okulla pek arası olmayan çocuklardan.🤣

Güüünaaaydııın ❤️ bugün bebişin Rota Virüsü aşısını yaptırdık, bende de biraz kırgınlık var ilaç falan yazdırdım. Bu uykusuzluk bu yorgunluk nasıl geçecek? Pharmaton multivitamin aldım yorumları çok iyiydi 15 gün oldu kullanalı, tek fark ettiğim iştahımın açıldığı 😃

X