Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

c7db1b7041e1b58c98dc7ac1d0a224bc.jpg

Karamsar düşünmek istemiyorum ama çok çeşit ve inatçı salgınlar var ve bitmeyecek,artacak böyle giderse. Bağışıklık güclendirmemizden kendimize iyi bakmamızdan başka bişey düsünemiyorum. Kar yağmıyor hava bahar gibi Rabbim sonumuzu güzel etsin.
Kesinlikle katılıyorum lorammm😞😞
Aminnnn aminnnn

Karamsar düşünmek istemiyorum ama çok çeşit ve inatçı salgınlar var ve bitmeyecek,artacak böyle giderse. Bağışıklık güclendirmemizden kendimize iyi bakmamızdan başka bişey düsünemiyorum. Kar yağmıyor hava bahar gibi Rabbim sonumuzu güzel etsin.
Kesinlikle öyle. Kendime yapmıyorum ama Ahsene her gün takviye bir şeyler veriyorum. Amin amiiin

Dün ve bugündür hiç sesim çıkmıyor tamamen gitti
😢😢😢😢 mutsuzum ilaç kullanıyorum etksii olmadı daha tarçınlı limonlu sıcak su içtim
Zencefil bal limon zerdeçal karışımı yaptım.
Bugün iş yerinde nasıl çalıştım bir sorun😷😷
Öneriniz var mı ? Hemşirenin kendine hayrı yok ağlamak istiyorum 😭
çok kötü olmuşsun canım rapor alıp dinlenebilseydin keşke tavuk suyuna çorba iyi olur sıcak sıcak limonlu :KK43:

Bir şeyim yoktu birden bire akşam üstü, boğazlarım yanmaya başladı,hapşırma, kulaklarım kaşınıyor ve öksürük nedir bu böyle neyin başlangıcı anlamadım :hasta: işten gelince bol karabiber ve acılı tarhana çorbası içtim. Ihlamur içtim. Şimdi boğazlarıma viks sürdüm tülbent bağlayıp boğazlı kazak yiyip yattım. Umarım sabaha kadar geçer.

Hepinize sağlıklı geceler dikkat edin kendinize Allah a emanet olun :KK68:
çok geçmiş olsun canım ya benimde boğazlarım yanmaya başlıyo hasta olucağımı ordan anlıyorum. inşallah seninki faranjit falan deildir.çabuk geçer Allah şifalar versin :KK43::KK43:

Berbat bir gece geçirdim.Sıfır uyku😢
Çok kötüyüm.Buhar serum alıyorum.Raporluyum.İşe gidecek durumda hiç değilim.
Dönemedim mesajlara
penyez83 penyez83 ablam bir çeşit virüsmüş.Kesinlikle doktora git ilaçlara başla.♥️
Dinlen canım çok sıcak da içme içecekleri oda arttırıyor sıcağa yakın ılık tüket çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım ya benimde boğazlarım yanmaya başlıyo hasta olucağımı ordan anlıyorum. inşallah seninki faranjit falan deildir.çabuk geçer Allah şifalar versin :KK43::KK43:
Geçmiş olsun bal zencefil tüketin ilerlemeden geçer inşallah

X