Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağol canım benim doğumdan sonra kaldı
Merdiven çok çıkarsam ağrıyor bide ağır bisey kaldırınca
Dünden bu yana oğlum da sürekli kucağıma gelmek istiyor dün onu çok kaldırdım heralde ondan ağrıdı yas 3 kilo 15 🫠🫠🫡🫡
Nerden geldi bu kucak meraki bilemedim
Yeğenimi aldım geçenlerde heralde ondan özendi 🤭
Dediğin gibi özenmiş olabilir şebek bunlar 😍

3 4 senedir giyerim diye sakladığım ama hiç giymedigim kıyafetleri çıkardım dağ gibiler baya biriktirmişim şaka gibi 😟nasıl içinden çıkıcam bilmiyorum. Kıyamıyorum da vermeye yok şunu şurdan aldım şunu şurdu giydim diye diye saklamısım hep
Bende öyleydim geçen sene verdim artık. 3 5 bişey yine bıraktım 🫣

Kızlar size bir soru?
Tül perde yaptıracaksınız. Duvardan duvara mı olmalı, camlara mı?
Salonun uzun olan kenarına düşünün.
Duvardan duvara kaplarsan komple uzun bir kenar perde olmuş olacak.
İki kenarda fon.
Açık kalan duvar 1 metreden fazlaysa camdan cama yapabilirsin. Değilse duvardan duvara

Kararsızım.
Daha ziyade camdan cama yapmaya daha yakınım ama çirkin olacak mı, adeti nedir bu işin diye fikir istiyorum.

Uzun....
Salonun komple bir tarafı perde olur duvardan duvara yaparsam.
Boş yere duvarlara perde yaptırmış olurum, resmen yarısı duvar.
Camdan cama perde, bitişine duvara fon daha şirin hoş durur diye hayal ediyorum ama sizlerde de fikir ayrılığı var 😵‍💫
Benim bi önceki evde salon duvarları büyük cam küçüktü. Duvardan duvara tül yaptırdım. Fon olmadığı için emin değilim. Perdeciye sorsan o da fikir verir aslında

Kızlar size bir soru?
Tül perde yaptıracaksınız. Duvardan duvara mı olmalı, camlara mı?
Salonun uzun olan kenarına düşünün.
Duvardan duvara kaplarsan komple uzun bir kenar perde olmuş olacak.
İki kenarda fon.
Benim su an o sekilde nerdeyse 6 metre perde var. Biraz kalabalik gorunuyor fonlarla birlikte. Ama diger turlu de sadece pencereye olsa fonu nasil koymak lazim bilemedim. Guzel bir fikir bulursaniz paylasin lutfen

Benim su an o sekilde nerdeyse 6 metre perde var. Biraz kalabalik gorunuyor fonlarla birlikte. Ama diger turlu de sadece pencereye olsa fonu nasil koymak lazim bilemedim. Guzel bir fikir bulursaniz paylasin lutfen
Benim salonda da balkonla Beraber 3 cam var. Salonda küçük. Her köşeye koyunca 4 fon etti. Böyle üstüme üstüme gelip çıkardım bayagidir fonsuz kullanıyorum

X