Düzenli Evimiz & Hayatımız

Seronun durumu burnumun direğini sızlattı. Seni unutmaya ömrüm yeter mi 🥺
Rüyamda Metem'le koltukları karşılıklı bir arabadayız. Benim karşımda oturuyor bi noktaya sabit bakıyor. Çikolata,dondurma tarzı birşey yemiş gibi ağzı batmış. Ben biliyorum rüyamda vefat ettiğini. Bir fotoğrafa bakar gibi bakıyorum boncuğuma iç çekiyorum ahh ahh diye. O sırada arabada çalan şarkı..seni unutmaya ömrüm yeter mi??dön desem tersine dünya döner mi.. 👼🤍

Rüyamda Metem'le koltukları karşılıklı bir arabadayız. Benim karşımda oturuyor bi noktaya sabit bakıyor. Çikolata,dondurma tarzı birşey yemiş gibi ağzı batmış. Ben biliyorum rüyamda vefat ettiğini. Bir fotoğrafa bakar gibi bakıyorum boncuğuma iç çekiyorum ahh ahh diye. O sırada arabada çalan şarkı..seni unutmaya ömrüm yeter mi??dön desem tersine dünya döner mi.. 👼🤍
Canım benim Allah kalbine ferahlık versin 🙏🏼
Dualarımdasın aklımdasın ne denir ne söylenir bilmiyorum 😞

Modum düşük bi garibim bir kaç gündür neden bilmiyorum. Hiç kimsenin olmadığı bir yerde bağıra bağıra ağlamak istiyorum
Aaa Sweet ben de öyleyim enerjim dipte
biraz Kur'an okumuştum,Ayetel Kürsi okudum,zikir çektim.
Yap iyi geliyor cidden.🥲
Geçtim odama biraz uzandım yalnız kalmak falan istiyorum.Kitap okurken uyukladım tabi çocuklar izin vermiyor.

😢😢 Çok üzüldüm, içimi yaktı yazınız başınız sağolsun.
Allah sabırlar versin.Ebedi hayatta kavuşmanız dileğiyle inşallah.🤲

Ahh Seroo. Rabbim sabırların en büyüğünü versin sana🥺 yazıp yazıp siliyorum bişey diyemiyorum hiç bir kelime teselli etmez biliyorum. Hep gelsin rüyana rüyalarda hasret giderin Mete kuşumla

Canım benim Allah kalbine ferahlık versin 🙏🏼
Dualarımdasın aklımdasın ne denir ne söylenir bilmiyorum 😞
Allah razı olsun 🌸
😢😢 Çok üzüldüm, içimi yaktı yazınız başınız sağolsun.
Allah sabırlar versin.Ebedi hayatta kavuşmanız dileğiyle inşallah.🤲
İnşallah sonsuz alemde sonsuz sevgiyle yan yana olcaz boncuğumla
Ahh Seroo. Rabbim sabırların en büyüğünü versin sana🥺 yazıp yazıp siliyorum bişey diyemiyorum hiç bir kelime teselli etmez biliyorum. Hep gelsin rüyana rüyalarda hasret giderin Mete kuşumla
Amin canım Allah razı olsun 🌸

Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar :KK68:

Screenshot_20240503-070242_Instagram.jpg

Cok geçmiş kolaylıkla geçsin ameliyatı

Çok geçmiş olsun efserim Rabbim kolaylaştırsın zorlaşırtırmasın hayırla sağlıkla sıhhatle ameliyattan çıkıp kalıcı şifa bulsun aminnnn 🤲

Geçmiş olsun efser inşallah iyi geçer çabuk sağlığına kavuşur annen
Sağolun kızlar
Geçmiş olsun ablacım Rabbim acil şifalar versin.💐
Neydi vardı sen yazınca yeni gördüm?
Bel fıtığı son zamanlarda yürümesine engeldi ameliyata aldılar
@Aktif Lora naptın canim merak ettim seni
Efser Efser gecmis olsun annene.iyidir insallah şimdi
Sağol canım amin

X