Düzenli Evimiz & Hayatımız

Karcher aldık bizde annem ablam ben
Halı yıkamak koltuktan zor swet ama çok temiz olur. Sizin makine yeni su vermesi nasıl bilmiyorum benimki bozulmuştu yaptırana kadar lifle siliyodum koltukları ıslak sonra suyunu çekiyodum baktım böyle sulu daha güzel oluyor daha yaptırmadım.
Halı içinde önce sıkı süpürcen ıslatıp fırçalıycan sonra suyunu çekicen lekeli yerlere ne kullanıyosan sıkıp bekletirsin çıkıyor zaten. Islak dediğimde elde yıkamak gibi değil de makinenin sıktığından bi tık fazlası.
Güç istiyor eşin yardım ederse tam onlara göre iş

Çok kirlenmeden ayda bir ıslak geçersen çok güzel olur.

Halı yıkamak koltuktan zor swet ama çok temiz olur. Sizin makine yeni su vermesi nasıl bilmiyorum benimki bozulmuştu yaptırana kadar lifle siliyodum koltukları ıslak sonra suyunu çekiyodum baktım böyle sulu daha güzel oluyor daha yaptırmadım.
Halı içinde önce sıkı süpürcen ıslatıp fırçalıycan sonra suyunu çekicen lekeli yerlere ne kullanıyosan sıkıp bekletirsin çıkıyor zaten. Islak dediğimde elde yıkamak gibi değil de makinenin sıktığından bi tık fazlası.
Güç istiyor eşin yardım ederse tam onlara göre iş

Çok kirlenmeden ayda bir ıslak geçersen çok güzel olur.
Bencede halı daha zor. Ben üstüne düşmedim aslında 🫣 halıyı koltuk gibi sıkıp çektirerek yaptım öyle lekeler çıkmadı tabi. Dediğin gibi önden bişeyle fırçalamak sürtmek lazım. Leke yoksa ama direkt püskürtüp çekince bile parlıyor

X