Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah razı olsun canım benim 🤍

Güneş alsa ne olur ki bunu ilk defa duydum bonus

Güneş alınca acem halısı daha güzel oluyor diye dedim.
Annemin mezarında büyük ağaçlar var gölgesi çok vuruyor biz büyütemedik pek.
Yeşil kaldı çiçek açmadı.

7 veren gül dikebilirsin her sene açar.

Güneş alınca acem halısı daha güzel oluyor diye dedim.
Annemin mezarında büyük ağaçlar var gölgesi çok vuruyor biz büyütemedik pek.
Yeşil kaldı çiçek açmadı.

7 veren gül dikebilirsin her sene açar.
Ha bende güneş alması kötü bişeyde önlemek amaçlı dedin sandım. Gül ve karanfil aldık. Acem halısına bakacağım o neymiş

İyi akşamlar ❤️

Tüm gün yoktum evde işlerim de birikti.

Ablama yardım ediyorum yeni eve taşındı ve hayal ettiğimiz büyüklükte balkonu var şükürler olsun 🤲🏻
Hiç bir malzemesi yoktu balkonu için epey bir şey aldık tabi sırayla alıyoruz o yüzden sık sık çiçekçiye gidiyoruz kolay olmuyor.
Araya okul giriyor paramız bitiyor ıvır zıvır her şey giriyor uzuyor tabi.
İşte eyle bir açıklayayım dedim :KK45:

Bugün 1,5 saat ürünleri arabadan indirmelerini bekledik mesela komyona dalmadığıma şüketsinler :confused:
Beklerken müşterilere yardımcı oldum hediye alacakların asla fikri yoktu fikir verdim bilgi verdim eleman lazımmış adım geçti bi düşünmem lazım dedim.

İyi akşamlar ❤️

Tüm gün yoktum evde işlerim de birikti.

Ablama yardım ediyorum yeni eve taşındı ve hayal ettiğimiz büyüklükte balkonu var şükürler olsun 🤲🏻
Hiç bir malzemesi yoktu balkonu için epey bir şey aldık tabi sırayla alıyoruz o yüzden sık sık çiçekçiye gidiyoruz kolay olmuyor.
Araya okul giriyor paramız bitiyor ıvır zıvır her şey giriyor uzuyor tabi.
İşte eyle bir açıklayayım dedim :KK45:

Bugün 1,5 saat ürünleri arabadan indirmelerini bekledik mesela komyona dalmadığıma şüketsinler :confused:
Beklerken müşterilere yardımcı oldum hediye alacakların asla fikri yoktu fikir verdim bilgi verdim eleman lazımmış adım geçti bi düşünmem lazım dedim.
Hissedip "kendini kaybetme" yazmıştım amaa bu kadar kaybedilir mi yahuuu okurken yoruldum :ruh:

kamyon derken :KK64: aldıklarınız mı, yoksa çiçekçiye yeni ürünler geldi deee onlara bakabilmek için mi beklediniz :olamaz:

Slm kizlar.
Hani ev isi yapmadinizmi bugün😊
Ben her zamanki gibi evi derleyip topladım
Pike takimini yikadim kurudu yataga yerlestirdim
1mak.camasir katladim
Evi robot supurdü ben yerleri sildim
Tozlari aldim
Wc lavoba yikandi
Büyuk banyoyu supurdum lavoba klozet yikandi
Ebeven banyosunu deterjan ladim
Yemegim vardi dünden ah ne rahattı😊
Kizla asagi indik komsuyla falan bayagi oturduk