Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün dışarda değilim 😵 maraton için cengaverleri beklerim.

Siz mi kendinizi ortaya atarsınız yoksa ben mi sizi etiket yapayım nil ankalar
Benim akşama misafirim var maratonlardan maraton beğeniyorum 😄
Küçük biraz rahatsız kırgın gibi 5 ten beri uyumuyor yanına yattım şimdi benle uyur belki.
Yoksa hiç yatmak hoş geldiğinden değil
Şu mesaja ne atsam bilemedim kıza üzüldüm hastaymış ama senin yatmak hoş geldiğinden değil lafına da gülesim geldi 😄

Küçük çocuklu bir kadın çok düzenli çok bakımlı biraz zor.
Hiç çocuk yokmuş gibi olamaz ki Allah bağışlasın bir de huysuz çocuksa çok zor bir şey yapıyorsunuz anne olarak.

KIsa kısa planlayıp buraya yazabilirsiniz.

Şu odayı toplayacağım şurayı sileceğim diye mesela yazın.

Sonra da biten işinizi yazın topladım sildim diye. Yazmak iyi gelecektir.
Yaklaşık 4 sene önce çok tembelim hiç iş yapmak istemiyorum vs diye konu açmıştım. Şimdi ki halime bakıyorum da evde yapacak iş bulamıyorum. Ne çok değişmişim bonus 🫣 sen hatırlıyor musun o konuyu bi kişi bayağı linç etmişti

Yaklaşık 4 sene önce çok tembelim hiç iş yapmak istemiyorum vs diye konu açmıştım. Şimdi ki halime bakıyorum da evde yapacak iş bulamıyorum. Ne çok değişmişim bonus 🫣 sen hatırlıyor musun o konuyu bi kişi bayağı linç etmişti
Bende burayı öyle bir dönemimde keşfettim bir tükenmişlik ve hiç bir şey yapmayı istemediğim bir zaman da

Operadan giriyorum ama reklam dünden beri. Hiç giresim gelmiyor çözüm bulmam lazım yazdığım yazıyı göremiyorum reklamdan
Ben telefonun dns ayarlarından bir ayar yapmıştım sweet bu reklamlar için. Hiç çıkmıyor reklam ama seninki operadan mi kaynaklı acaba bilemedim

Hoş geldin o vakit 🌸

Mutfağını topla gel yaz
Çamaşırı katla gel yaz

Nasıl istersen sana kalmış maksat motive olmak
Mutfak toplandı bulaşık makinesi boşaltıldı fırın ocak temizlendi dolaplar üstten silindi çocuklara öğle yemeği verildi en son yerler supuruldu çamaşır serildi bir posta katlandı ev supuruldu şimdilik 😃

X